מעוניינת לקנות גלקסי S2 או S3 בניו יורק - מספר שאלות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניינת לקנות גלקסי S2 או S3 בניו יורק - מספר שאלות

rotemit

Recommended Posts

בדיוק המקרה שלי, כרטיס אשראי ישראלי בינלאומי ומשלוח לארה"ב. לא היו מוכנים לשעות.

למיטב ידיעתי, אורנג' פורסים או אמורים לפרוס תדר 900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יוצרים קשר טלפוני כדי לתאם מסירה, החנות לא אחראית על חברת המשלוחים. גם אין ממש התנהלות מול החנות- גם באמזון, גם באקספנסיס, גם בהאנדטק וכל שאר החנוית הנחשבות, אין התנהלות כלשהי מול בנאדם, הרכישה נעשית אונליין, והעדכונים במייל. יש לציין שהיעילות של החנויות האלו מדהימה.

ברגע שהמשלוח יוצא, אפשר לאתר אותו באתר של חברת המשלוחים. ברגע שהוא מגיע למרכז ההפצה המקומי, אפשר להתקשר לחברת המשלוחים ולשאול בסביבות איזו שעה המשלוח צפוי להגיע ליעד, לחברות המשלוחים יש נתיבי חלוקה כמעט קבועים, והם יכולים לתת הערכה בטווח של כשעתיים. במידה של בעיה, השליחים לרוב מתקשרים לטלפון שמופיע על החבילה.

איסוף עצמי- אפשר לבקש מחברת המשלוחים להחזיק את החבילה במרכז ההפצה ולבוא לקחת.

לפני סה"כ שבוע וחצי הזמנתי בארה"ב note מאקספנסיס, ההזמנה שלי טופלה ויצאה למשלוח תוך שעתיים, קיבלתי מספר מעקב והכל, תוך 6 ימים היא נמסרה ליעד, וזה אחרי נסיון משלוח כושל כי השליח חיפש בכתובת הלא נכונה. התקשרתי לפדקס בארה"ב ונתתי להם את הטלפון של הבחור שאליו שלחתי, למחרת בבוקר החבילה נמסרה. (ואנחנו מדברים פה על חתיכת מרחק- מאלינוי לטקסס, כ 1500 ק"מ)

לצערנו זה לא קורה. אין עמדות החזרי מס בארה"ב, בעיקר כי קניות ללא מס רכישה הן דבר כ"כ נפוץ שם (אם אתה מזמין ממדינה אחת לאחרת, אין מס רכישה)

OFF

החבר שלך פירק את האריזה זרק אותה ו"השתמש" במכשיר, או שהוא זרק את האריזה סגורה במזוודה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יוצרים קשר טלפוני כדי לתאם מסירה, החנות לא אחראית על חברת המשלוחים. גם אין ממש התנהלות מול החנות- גם באמזון, גם באקספנסיס, גם בהאנדטק וכל שאר החנוית הנחשבות, אין התנהלות כלשהי מול בנאדם, הרכישה נעשית אונליין, והעדכונים במייל. יש לציין שהיעילות של החנויות האלו מדהימה.

ברגע שהמשלוח יוצא, אפשר לאתר אותו באתר של חברת המשלוחים. ברגע שהוא מגיע למרכז ההפצה המקומי, אפשר להתקשר לחברת המשלוחים ולשאול בסביבות איזו שעה המשלוח צפוי להגיע ליעד, לחברות המשלוחים יש נתיבי חלוקה כמעט קבועים, והם יכולים לתת הערכה בטווח של כשעתיים. במידה של בעיה, השליחים לרוב מתקשרים לטלפון שמופיע על החבילה.

איסוף עצמי- אפשר לבקש מחברת המשלוחים להחזיק את החבילה במרכז ההפצה ולבוא לקחת.

לפני סה"כ שבוע וחצי הזמנתי בארה"ב note מאקספנסיס, ההזמנה שלי טופלה ויצאה למשלוח תוך שעתיים, קיבלתי מספר מעקב והכל, תוך 6 ימים היא נמסרה ליעד, וזה אחרי נסיון משלוח כושל כי השליח חיפש בכתובת הלא נכונה. התקשרתי לפדקס בארה"ב ונתתי להם את הטלפון של הבחור שאליו שלחתי, למחרת בבוקר החבילה נמסרה. (ואנחנו מדברים פה על חתיכת מרחק- מאלינוי לטקסס, כ 1500 ק"מ)

לצערנו זה לא קורה. אין עמדות החזרי מס בארה"ב, בעיקר כי קניות ללא מס רכישה הן דבר כ"כ נפוץ שם (אם אתה מזמין ממדינה אחת לאחרת, אין מס רכישה)

היי,

ברור לי שהחנות לא אחראית על חברת המשלוחים. השאלה שלי הייתה באמת מכוונת לכך - כיצד מתנהל עניין השליחויות בארה"ב? הרי החנות מוסרת לחברת השליחויות את הפרטים שלי: שם, כתובת, טלפון, מספר הזמנה. כיצד השליח למעשה מאתר אותי? האם מתקשר בכדי לוודא שאני בבית? כאלה... ת'כלס זמן המשלוח הינו 3-5 ימים, ואני צפויה להיות בניו-יורק 6 ימים, אז קצת מבאס להתנהל עם העניין הזה ולכן חשוב לי לוודא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקספנסיס דורשים העברה בנקאית או שיטת תשלום מאובטחת במידה שכתובת המשלוח לא תואמת את כתובת החיוב.

אפשר לשלם גם דרך payments, לוקח בדיוק 3 דקות להירשם, ככה הזמנתי את המכשיר שלי (למרות שלי היה כבר חשבון גם לפני זה)

אורנג' פועלת בארץ בתדר GSM900 בלבד, לא HSDPA900.

SCORN

אמרת שאקספנסיס אינם מספקים אחריות. אז מה קורה לגבי אחריות של מכשיר שבכל אופן רוכשים דרכם? הלא אנו מדוברים פה על מכשירים בשווי אלפני שקלים (אני מתלבטת לגבי ה-SGS3) ועלולים להיות איתם בעיות.

כממו רותמית גם אני שוקלת לקנות טלפון בארה"ב אך בונה על משלוח בסגנון שלך (דרך חבר שמגיע לארץ לביקור).

אם תוכל מעט להרחיב בנושא כיצד הן נושא האחריות והן המשלוח לבית החבר בארה"ב עובד, בנוסף, מה מצריך ממני פיימנטס?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

ברור לי שהחנות לא אחראית על חברת המשלוחים. השאלה שלי הייתה באמת מכוונת לכך - כיצד מתנהל עניין השליחויות בארה"ב? הרי החנות מוסרת לחברת השליחויות את הפרטים שלי: שם, כתובת, טלפון, מספר הזמנה. כיצד השליח למעשה מאתר אותי? האם מתקשר בכדי לוודא שאני בבית? כאלה... ת'כלס זמן המשלוח הינו 3-5 ימים, ואני צפויה להיות בניו-יורק 6 ימים, אז קצת מבאס להתנהל עם העניין הזה ולכן חשוב לי לוודא :)

הם לרוב עושים נסיון מסירה אחד בלי להתקשר. לא הצליח? מנסים למחרת שוב, ומתקשרים. זה מה שקורה בפדקס בד"כ

אבל שוב, מה הבעיה פשוט להתקשר לפדקס ולהוסיף בקשה "תתקשרו שהשליח באיזור"? הם נענים לבקשות האלו תמיד.

אם את 6 ימים בארה"ב, יש אפשרות למשלוח מזורז של יומיים, או פשוט אפשר להזמין ליעד יומיים לפני שאת טסה. בן דוד שלי עשה בדיוק את זה (גם כן רכש מכשיר מאקספנסיס, באותו יום שאני הזמנתי)

SCORN

אמרת שאקספנסיס אינם מספקים אחריות. אז מה קורה לגבי אחריות של מכשיר שבכל אופן רוכשים דרכם? הלא אנו מדוברים פה על מכשירים בשווי אלפני שקלים (אני מתלבטת לגבי ה-SGS3) ועלולים להיות איתם בעיות.

כממו רותמית גם אני שוקלת לקנות טלפון בארה"ב אך בונה על משלוח בסגנון שלך (דרך חבר שמגיע לארץ לביקור).

אם תוכל מעט להרחיב בנושא כיצד הן נושא האחריות והן המשלוח לבית החבר בארה"ב עובד, בנוסף, מה מצריך ממני פיימנטס?

תודה.

איפה אמרתי שאקספנסיס לא מספקים אחריות? הם בהחלט מספקים, רק צריך לשלוח את המכשיר אליהם.

למען האמת, עוד לא ראיתי אפילו מכשיר אחד שסבל מבעיית חומרה כלשהי בלי שנגרם לו נזק פיזי, אלו מקרים של 1 לכמה עשרות אלפים, ברגע שהמכשיר יוצא תקין מהקופסה ממש לא צריך לדאוג.

מה פיימנטס דורש ממך? כרטיס אשראי, כתובת billing address, וכתובת למשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אז נעשה ניסיון מסירה בלי להתקשר, סבבה, לא ידעתי :)

אני אכן מתכננת להזמין יומיים לפני הטיסה, תודה על הטיפ.

אין בעיה להתקשר לחברת משלוח, אני פשוט מבררת איך הם פועלים לרוב כי אין לי היכרות עם הנהלים בארה"ב.

האם ניתן להתקשר אליהם רק *אחרי* שהחבילה הגיעה למרכז ההפצה או שניתן להתקשר למשל יום אחרי ההזמנה ולשאול מראש מתי לדעתם המשלוח יגיע?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...