טיול של חודש באירופה - מה לארוז? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיול של חודש באירופה - מה לארוז?

Judas Iscariot

Recommended Posts

השאלה בכותרת. פעם ראשונה שאני טס לכ"כ הרבה זמן - אם יש פה מישהו שעשה טיול דומה בכמות זמן דומה... אשמח לעצות בנושא :)

אני הולך להיות בערים גדולות בלבד, יהיו הזדמנויות לכבס פעם בשבוע בערך ואני לא הולך לעשות שופינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לארוז? כמה שפחות! מה שיחסר לך תקנה בשטח.

מה אופי הטיול שלך? טראקים? אם כן, חוט, אולר/לדרמן טוב וחגורה לצד ציוד מטיילים (נעליים, נעליים ושוב פעם נעליים!) טוב יכולים לעשות לך את הטיול לפה ולפה. אם מדובר בציוד לטראק, אזיי ראוי לציין זאת וזה משנה לגמרי את ההסתכלות. לא חסרים פורומיי מטיילים ברשת שיעזרו לך גם.

אם זה טיול תיירים, אז באמת שזה שיא הזנות, תארוז מזוודה ב-15 קילו ותיק גב עם 5 ק"ג. ישאר לך 5 קילו למלא בשטויות מאירופה במזוודה ועוד 3 קילו בגב. מכשיר דיגיטלי שיכול לעבוד מול האינטרנט יעזור לך מאוד כמו טאבלט/סמארטפון/לפטופ במידה ותאבד בדרכים או תרצה לחפש אטרקציות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת , טיול באירופה זה יקר ,אז אל תסמוך שתקנה ותשלים פערים שם זה לא תאילנד שאתה נוסע ריק וחוזר מלא .

עשיתי טיול דומה עם אוטו שכור אז בעצם לא היתה בעיית משקלים או ניוד, קח כל מה שאתה צריך... לדוגמא : בגדים חמים כי באירופה אין באמת קיץ , יום כן יום לא תלוי איזה מדינה , כך אפילו מטריה (אפשר לקנות גם שם ) כך סמרטפון תקנה סים מקומי לא יזיק, הרבה חברות גם מציעים אינטרנט חינם לחודש אז יהיה לך גם זמין . ואת הדברים הרגילים... לא משהו מיוחד במינו... והרבה כסף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודש זה כלל לא הרבה זמן.

נורא חשוב עד כמה אתה מזיע ובאיזה ציבור תופיע.

כעקרון כמה שפחות. מכנס אחד או שניים, 7 חולצות טישרט, גר ביים.

במקרים מאוד קיצוניים תכבס שם.

מינימום נעליים וכדומה.

מטיולים אחרים של חודש, מילאתי תיק בסביבות ה-10 ק"ג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שפחות תמיד עדיף אם כי זה משתנה בהתאם לאופי הטיול

לטיול תרמילאים שק שינה יכול לעזור אבל בטיול עירוני של בתי מלון הוא מיותר

אם תהיה בערים כדאי שתיקח ביגוד כמו שילוב של ג'ינס + חולצות איכותיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באירופה במיוחד לא משנה אם חם או קר נהוג להסתובב יחסית מכובד ולכנסיות רבות עושים בעיות אם נכנסים עם מכנסים מאוד קצרות.

יש לי מכנס שחור נורא דק ונורא קל שאני מסתובב איתו תמיד באירופה. עם כביסה קלה ונעליים מתאימות ניתן ללכת גם למסעדה קטנה וגם מספיק סבבה בשביל שלא אבלוט בשטח.

באירופה כמו בכל מקום בעולם יש יותר סיכונים למטיילים לבד (או בחבורות קטנות) במיוחד מאז התפשטות האיסלאם (אך לא רק ויש מספיק בני מקום שיחפשו לנצל אותך).

נורא חשוב שהתיק שלך יהיה על גלגלים/ תרמילאי אתה לא מבין כמה זה חוסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אופי הטיול? זה ממש חשוב למה לארוז? כמו כן מתי אתה טס?

נכון לעכשיו די חם פה (צפון מערב גרמניה) בצהריים בערב בד"כ קריר עם קצת גשם. לא הייתי טורח על מעיל אבל יש מצב טוב שקפוצון עבה (אחד או שניים) יחסית יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אז מדובר ב"בית זונות" מבחינת הוואי הטיול. אתה עושה מה שבראש שלך חופשי. השאלה היא אם אתה בא עם סכום כסף לביזבוזים או לא. בהנחה וכן, קנה לך את הבגדים החסרים שם. בהנחה ואתה מביא קצת כסף למזכרות וכאלה, אז תביא 2-3 סטים של בגדים מכל סוג (ארוך וקצר) בערך והרבה טי-שירטים שתוכל להחליף. תוסיף לכך הרבה לבנים, גרביים, כובע, מעיל ובגד ים ואתה מסודר. את המעיל תחזיק ביד בבידוק הביטחוני כדי שלא יתפוס לך מקום במזוודה/תיק גב (אפילו מעיל הכי דקיק שיש, שיגן עליך מהגשם יעשה את העבודה).

כך איתך מכשיר דיגיטלי לדרכי שינווט אותך בין אתריי תיירות או סתם לשלוח לאמא תמונה שלך בקולוסיאום.

אל תשכח מנעולים, ציוד רגיל ופשוט שלוקחים לכל טיול פשוט, חוט לקשור דברים, חוט תפירה ומחט כי בטוח יקרע לך כפתור, נעליים נוחות להרבה הליכה ומשהו קליל להליכה כמו סנדלים/כפכפים. משקפיי שמש יכולים לעזור לך מאוד. כדורים שאתה לוקח כשאתה לא מרגיש טוב. מתאמיי חשמל אם תזדקק בהתאם למדינות .מצלמה כמובן, ולא חסרים עוד דברים.

תתחיל בלהכין רשימת ציוד על דף וכל פעם שיחסר לך משהו תמחק אותו מהדף. זה הטיפ הכי טוב שיש לי לתת כי ככה לא תשכח כמעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו אחי, עשית לו תוכנית לגיוס. (אבל סחטיין על ההשקעה)

כל מה שדעתי בנידון היא שהמסלול שלך לפחות נכון לעכשיו אמ... קר הוא לא בלשון ההמעטה. הייתי לוקח קצת ארוך אבל בהחלט לא אהרד-קור ולא שם על זה דגש

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...