קניית חולצה באיביי ובעיית מידות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית חולצה באיביי ובעיית מידות

xtract1

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות חולצה של Polo מאיביי, ראיתי חולצה שמתאימה לי במחיר, יש משלוח לארץ - הכל טוב ויפה. רציתי להתחכם והלכתי לחנות בארץ שמוכרים חולצות כאלו ומדדתי- ראיתי שאני L והלכתי שמח וטוב לב הביתה. רק שחזרתי הביתה ראיתי שזו לא בדיוק אותה חולצה - התוית שונה ויש עוד כמה דבירם קטנים שונים - זה לא עניין המקוריות מאחר וזה מ-TRS ואני מאמין שזה מקורי כמו שהוא טוען. סביר להניח שזו "גרסא" אמריקאית לחולצה ומה שיש אצלנו כנראה זו אירופאית ופה גם מתחילה בעיית המידות. בארץ אני L אבל מי אומר שאני גם שם L? אני יודע שיש חלק מהדגמים האמריקאים שמותאמים לקהל שם = גדול/רחב יותר. המוכר אומר שאכן יש מקרים בהם צריך מידה פחות (ז"א ששם אני M) אבל מן הסתם הוא לא יכול להגיד לי במפורש כי הוא לא יודע בדיוק מה יש בארץ. מישהו ניסה? יותר לחוות דעה?

נכון שיש מידות שפירסם המוכר אבל אני קצת מכל אחת, מבחינת אורך אני צריך XL אבל רוחב אני צריך L ואולי M...מתלבט מה להזמין. נכון שזה לא אסון עולמי אבל עדיין, לא נעים להזמין חולצה ואז לראות שזה קטן מאוד/גדול מאוד עלייך ושהלכו לפח 120 שקל (סטודנט).

כל עזרה תתקבל בברכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין המידות האמריקאיות לאירופאיות, או יותר נכון האנגליות זה מידה אחת.

למשל אם בארה"ב אתה 8, באנגליה זה יוצא 7 ולפעמים 7 וחצי.

ההבדלים של S/M/L הם ממש גדולים כך שאני מסתמך כמה שיותר על המידות בספרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח והוא מאשר לי שהוא מוכר את ה"דגם" האמריקאי - האם בישראל יש לנו את האירופאי כמו שההגיון שלי מציע?

באופן כללי אם זה כך אתה מציע להזמין M למרות שבארץ אני L באותה החולצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת בלי לבדוק, אולי ייבאו את המוצרים מאירופה ואולי מארה"ב.

מדדת את עצמך?

אם כן, מה המידות? (חזה+צוואר)

עם סרט מדידה עדיף למדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבחר חולצה שאתה אוהב איך שהיא נראת עלייך ותניח אותה על השולחן, תמדוד מרחק מבית שחי לבית שחי.

שאל את המוכר מה המרחק מבית שחי לבית שחי - armpit to armpit וכך תבחר את החולצה שהכי מתאימה לך בגודל.

תיזהר מזיופים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מאשר שזה "דגם" אמריקאי...

המידות שלי :

צוואר - 43 ס"מ

חזה : 95-96 ס"מ

תיזהר מזיופים...

אתה חושב שיש סיכוי שזה מזויף כשזה מ-TRS והוא מצהיר בפה מלא שזה מקורי ואותנטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שיש סיכוי שזה מזויף כשזה מ-TRS והוא מצהיר בפה מלא שזה מקורי ואותנטי?

TRS בדרך כלל מקורי אך תלוי במוכר. אם הוא אמריקאי עם הרבה מאוד פידבקים חיובים + הרבה זמן באיביי + מתמחה במכירת מותגי אופנה לא הייתי חושש לעשות איתו עיסקה.

אם מדובר במוכר סיני שהתחיל לצבור פידבקים לפני שנה הייתי מניח שמדובר בזיוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו סה"כ כ-70 אלף פידבקים והוא פעיל 10 שנים (משנת 2003). מאז ועד היום יש לו סה"כ כ-200 "שליליים" שכמו שאנחנו יודעים הרבה פעמים חלקם הגדול הוא די שטותי. בכל אופן הוא ממוקדם בארה"ב ושולח עם USPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, לא רואה כל בעיה למה לא להזמין. כל הטענות רק מראות כי מדובר במוכר שהוא אמין. במקרה הכי נורא (והוא קטן), תבקשר החזר בטענה לזיוף.

באותו נושא, תהיתי לדעת מה ההבדל בקטע הזה של חולצות פולו/ראלף לורן/טומי-הילפגר(המפגר)/ נאוטיקה/פייר-קארדן וכו' לזיופים. במה מתבטא ההבדל בזיוף. כיום יש זיופים שהם אחד לאחד ואין כמעט או ספק הבדל. אשמח לשמוע מה ההבדל בשטח בין הזיוף למקורי. שואל זאת כאחד שלא ממש מבין במותגים הללו (מחזיק בכמה חולצות IZOD ישנות בבית מלפני כמה שנים שקיבלתי מתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...