איך מאפשרים למשתמשים רגילים לנתק משתמש אחר? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מאפשרים למשתמשים רגילים לנתק משתמש אחר?

yp3

Recommended Posts

יש לי AD, מוגדר שלאחר כמה דקות ללא שימוש המחשב ננעל, הבעיה היא שלאחר שהמחשב ננעל רק אותו משתמש או מנהל יכולים לנתק את המשתמש.

הבעיה היא שאם בא עובד אחר ורוצה לעבוד על המחשב הוא צריך לכבות בכוח את המחשב ורק אחר כך הוא יכול להכנס.

איך אני יכול להגדיר שכל משתמש יוכל לנתק משתמש אחר? חיפשתי בGPO ולא מצאתי, אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן אפשרי.

אם אני לא טועה אתה צריך שתיהיה למשתמש שרוצה לנתק את המשתמש השני הרשאות על האובייקט של המשתמש או של המחשב או שניהם ...

עריכה:

יכול להיות שטעיתי וצריך להיות אדמיניסטרטור מקומי על המחשב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה היה אפשרי, למה שתרצה לעשות משהו כזה?

מה לא מובן? משתמש ב' רוצה לעבוד על המחשב של משתמש א', שניהם לא מנהלים, המצב כרגע שהמחשב של מתשמש א' נעול ורק משתמש א' או מנהל יכולים לבטל את הנעילה, מה שקורה עכשיו בפועל שמתשתמש ב' מכבה פיזית את המחשב ואז מדליק אותו וככה הוא יכול להכנס עם הסיסמה שלו.

השאלה היא איך הוא יכול עם שם המשתמש והסיסמה שלו לנתק את משתמש א' כדי שהוא יוכל להכנס למחשב.

ראיתי שאם עושים את המשתמש למנהל על המחשב המקומי אז הוא יכול לנתק, אבל אני לא רוצה שהוא יהיה מנהל, האם זה אפשרי לאפשר רק את התכונה הזאת בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איזו בעיית יש פה, הרי לשני המשתמשים יש הרשאות גישה למחשב, גם בפועל המשתמש יכול לכבות ולהדליק את המחשב וכך בעצם לנתק את המשתמש.

יש דרך לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...