משטח קירור למחשב נייד Asus N55SF i5 שנקנה אתמול - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטח קירור למחשב נייד Asus N55SF i5 שנקנה אתמול

ptX

Recommended Posts

שלום פורום,

בהמלצתכם קניתי את הASUS N55SF i5 ועד עכשיו אני מאוד מרוצה :)

הבעיה שאני משחק במשחקים כבדים והמחשב כמובן מתחמם, חשבתי על משטח אבל בחיפוש מעמיק גיליתי שככל שמחפשים יותר ככה מבינים פחות - יש הרבה חברות שונות, הרבה מחירים שונים (והרבה פעמים קפיצות מחיר לא הגיוניות) והתאמה לגדלים שונים, משקל של הגוף והנוחות שלו ודברים כאלו שלא רשומים באתרי המכירות.

אשמח לעצה למשטח כזה שלא יעלה על 200 ש"ח (אלא אם כן יש איזה משהו ב250 ש"ח שממש ממש שווה את הכסף ואז אפשר לחרוג)

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קנית כבר מחשב טוב אל תתפשר על משטח במיוחד אם אתה משחק הרבה ומעמיס עליו.

הייתי ממליץ לך על zalman nc2000 הוא אמור לעלות בסביבות ה300, נראה לי שתמצא אותו ב KSP היתרון הגדול שלו על פני כולם וגם הסיבה שהוא יקר יותר משמעותית מהאחרים זה בגלל שהוא עשוי אלומיניום, שמוליך את החום הרבה יותר טוב ולא פלסטיק שרק סופג את החום..

לי אישית כבר יש אותו יותר מ3 שנים והוא עובד מצויין. היו לי 2 משטחים של TT לפני, פשוט אין מה להשוות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי באתר של KSP שאין את המשטח הזה... יש המלצה אחרת?ובתכלס אתה צודק, אני אקנה בתשלומים אחרי הסכום הגדול שהוצאתי על המחשב אבל זה שווה את זה.

אגב מה גודל המשטח והאם הוא כבד? האם זה רלוונטי להיסחב איתו בתיק או שתכלס מקומו בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש אותו בקטגוריה של "מציאון" זה אמור להיות שם.

לגבי הגודל, הוא מתוכנן בעיקרון ל 17 אינטש, אז תכלס על 15 הוא יעבוד יותר טוב.

לגבי להכניס אותו לתיק , זה לא פשוט.. הוא דיי גדול, והמבנה שלו קצת מקשה, אלה אם כן יש לך תיק ממש גדול, מקומו יותר בבית שאתה מריץ משחקים כבדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...