חוות דעת על אלבום - Army of Mushrooms - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על אלבום - Army of Mushrooms

djelectric

Recommended Posts

בגלל שפורום אקטואליה ותרבות שלנו קצת לוקה בחוסר תרבות חשבתי לשתף את מחשבותיי על האלבום החדש של הרכב אינפקטד מאשרום הישראלי - Army of Mushrooms

480px-ArmyOfMushroomsAlbumCover.jpeg

האלבום הושק השבוע ברחבי העולם וגם במרחב הוירטואלי.

רשימת טראקים:

"Never Mind"

"Nothing to Say"

"Send Me an Angel"

"U R So F****d"

"The Rat"

"Nation of Wusses"

"Wanted To"

"Serve My Thirst"

"I Shine"

"Drum N Bassa"

"The Pretender" (Remix of song by Foo Fighters)

"The Messenger 2012"

אני לא הולך להרחיב מדי כי בסך הכל מדובר בחוות דעת אישית, כל אחד וטעמו במוזיקה.

איכות סאונד - איכות הסאונד של אינפקטד ממשיכה רק להשתפר, מדובר בצליל אודיופילי מזוקק שהוא פשוט תענוג לאוזן. נקי, לא יותר מדי שכבות, מעולה.

סגנון - עושה רושם שאינפקטד מאשרום חזרו מעט לשורשים (אם אתם יודעים למה אני מתכוון), הרבה פסיכאדלי כמו בימים ההם (המבוגרים יותר יזכרו את מסיבות הטראנס של אסטרל ואינפקטד ב-late 90s). רק שהכל משופר, פשוט טוב יותר. בטראק "U R So F****d" עשו אינפקטד כמה ניסויים בדאבסטפ, אין מה לדאוג. אינפקטד הצהירו בפירוש שמדובר במאין ניסוי ושהם לא מתכוונים ללכת בכיוון הזה אפילו קצת. בסה"כ הטראק עצמו לא רע אבל לא הייתי מחשיב אותו מבין הטובים באלבום.

טראק מועדף - קשה לי לבחור, הכל באלבום הזה באמת מדהים. אם הייתי חייב לבחור בטראק אחד שאותו אני הכי אוהב אני חושב הייתי הולך עם "The Messenger 2012" מאין רימייק של טארק שהם עשו לפני כמה שנים ועכשיו שיחררו אותו בגרסא חדשה לחלוטין. מדובר בהגדרה מחדש של המונח טראנס פסיכאדלי (ניאו-פסיכאדלי אם תרצו). הטראק מחולק ל-4-5 חלקים, כאשר חלק מהם מלודיים\דרמתיים וחלק הם עליה משם לתוך קצב מסחרר ומהפנט (החלק האהוב עלי מתחיל מ-5:55 וכשתשמעו תבינו למה ארז קורא לו קרחנה).

בסה"כ אני יותר ממרוצה מהאלבום המדהים הזה, מהשניה הראשונה ועד הביט האחרון מדובר בתענוג לחוש הקצב ולאוזניים. ארז ודובדב עשו זאת שוב.

הציון שלי לאלבום הזה הוא 9 מתוך 10 - מומלץ בחום.

אתם מוזמנים לשתף את חוות דעתך מהאלבום הנהדר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא היתי אומר "האלבום מושפע", בטח שלא מאוד, יש טראק וחצי עם דאבסטפ שגם הוא בנוסח אינפקטד. וטוב שכך.

לגבי deadmau5, המקצבים שלו מאוד דומים, הקצבים מאוד דומים, לא משהו שמצאתי לו זכר באלבום של אינפקטד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא אהבתי במיוחד חוץ מכמה טרקים בודדים! טרק הדאבסטפ שלהם הוא כישלון חרוץ לטעמי.

Legend of The Black Shawarma הקודם היה הרבה יותר מוצלח..שמעתי אותו ברצף עשרות פעמים ונהנתי מיכל רגע..באלבום הנוכחי אני מדלג על רוב הטרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט Masterpiece.

U R So Fucked דאבסטפ נחמד אבל טוב שהם לא הולכים בכיוון הזה.

לדעתי מדובר בצליל יחסית חדש, ניאו-פסיכודלי אפשר לקרוא לזה, אבל הרבה יותר "מעודן" ו"מלטף" מכל שאר החומרים שלהם. אלבום עשוי טוב מאוד, אין ספק.

הטראקים שהכי אהבתי הם I Shine והקאבר לפו-פייטרס The Pretender - פשוט לשים אותם במערכת האודיופילית (חתימה VV), קצת Crank up the volume ולהתחרע לגמרי :xyxthumbs:

כבר יותר משבוע שאני חורש על האלבום!

מישהו יודע איפה אפשר לרכוש את הדיסק? מעניין אותי מה אני עוד אמשיך לגלות כשאשמע את האלבום באיכות המקורית, ולא על 192KBps (שאגב, יחסית, נשמע טוב מאוד. מעיד על הקלטה באיכות גבוהה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני שמעתי הרבה השפעה בדאבסטפ ובאופן כללי כלל לא אהבתי את האלבום. אפילו עוד פחות מהקודם.

אם כי אני חייב לציין ש"שלח לי מלאך" נהדר! ו-"המדמה" אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב Dubstep(כאילו, את החומר Mainstream של Skrillex ודומיו).

אבל האלבום של Infected די איכזב אותי, ולא בגלל השילוב של Dubstep,

אלא שהוא לא מספיק :) נגיד, הטארק הראשון נשמע כמו שיר דיסקו לעוס.

אבל חשוב לי להדגיש, שאני עדיין נהנה לשמוע את האלבום,

אמנם זה גרוע יחסית לאינפקדט, אבל זה עדיין אינפקטד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינפקטד החלו נחמד ולאט, לאט עלו ברמה. ולדעתי הם הגיעו לשיא ב- Vicious Delicious (למעט becoming insane הלעוס)

משם הירידה הייתה חדה. השוואמרה השחורה הייתה בינונית להחריד (למעט טראקים מסוימים).

ובחיי שאני לא רוצה לדבר על האחרון. למעטה שניים שהזכרתי מקודם אני לא מצליח להאזין לאחרים. במיוחד ur so fucked

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'm the supervisor היה האלבום המוצלח האחרון של אינפקטד מבחינתי. משם, כפי שכבר צויין כאן, רק התדרדרות. באמת שאני מנסה לסמפט את החומר האחרון שלהם, אבל זה פשוט לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אגב, אין לי שמץ של מושג למה שני אלה לא באלבום:

ועוד משהו, לא למהר לשפוט את האלבום אחרי שמיעה ראשונה או שניה. תנו לראש שלכם להכיר את הטראקים קצת, אתם תאהבו אותו הרבה יותר אחרי כמה שמיעות.

זה למה כתבתי את חוות הדעת שבוע אחרי צאת האלבום ולא מייד אחרי ששמעתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...