Wireless intellimouse explorer connection problems - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Wireless intellimouse explorer connection problems

OrGAzmUs

Recommended Posts

היי,

אני חווה בעיות עם תקשורת בין העכבר שלי לתחנת הקליטה שלי.

יש לי Wireless intellimouse explorer שמתקשר אל המחשב באמצעות תחנת בסיס המתחברת דרך פורט ה-USB במחשבי.

בדקתי את הפורט עם עכבר אחר ולא הייתה עמו בעייה. כמו כן, החלפתי את הסוללות בעכבר בסוללות חדשות והבעייה נותרה בעיינה. בדקתי את המצאות הקבצים

hidusb.sys

hidclass.sys

hidparse.sys

בתיקייה Windows\System32\Drivers, כמצויין במאמר Q315973

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;315973, והלכתי לפי כל שלבי ה-troubleshooting ועדיין הבעייה קיימת.

כאשר אני לוחץ על הכפתור בתחנת הבסיס, נפתח לי חלון דיאלוג שמורה לי ללחוץ על הכפתור הקטן Connect channel בתחתית העכבר שלי. אפילו בודדתי את העכבר ותחנת הבסיס מכל גורמים מפריעים, כמפורט במאמר (מאווררים, ריהוט מתכתי, אור פלורוסנטי) והצמדתי את העכבר אל תחנת הבסיס. הבעייה נשארת.

מה אוכל לעשות?

בתודה מראש,

אוהד בסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נקוווה שלא...

בינתיים הייתי רוצה לפתור את הבעייה הזאת מבלי לדאוג לקטע הזה... כשאעשה אלימינציה לכל בעיה אפשרית חוץ מבעיה טכנית, אתקן את העכבר איפשהוא....

אגב, מישהו יודע איפה בכלל אפשר לתקן עכבר של (אין אחריות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב שאפשר לעשות עם חומרה זה לבדוק אותה במחשב אחר,אז עשה כך אם אתה יכול ;)

לתקן עכבר לא נשמע לי משתלם,אבל אם תביא את העכבר למקום ממנו קנית אני מאמין שיכלו להגיד לך איפה.

אתה בטוח שחיברת הכל כמו שצריך,המחשב זיהה אותו כמו שצריך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...