מחפש חנות מוזיקה בחו"ל לרכישת אלבומים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש חנות מוזיקה בחו"ל לרכישת אלבומים

BarBee

Recommended Posts

אני מחפש לקנות אלבומי מוזיקה דרך אתר בחו"ל.

אלבומים פיזיים, לא להורדה.

משהו בסגנון דיל אקסטרים. שלא חובה להירשם, ואפשר לשלם בפייפאל.

כלומר, לא .

אשמח להמלצות, ולא סתם מתוצאות חיפוש.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי.. אני קונה בעיקר flac/mp3 אין לי נסיון עם תקליטורים. הצעה שלי תחפש באי ביי אלבומים שאתה רוצה ואז תפרסם את המשתמשים פה (במידה ואתה לא בקיא ב-EBAY) ואוכל לכוון אותך אם כדאי לסמוך על המוכר/ חנות.

אגב ניסית מ-AMAZON? אני לא בטוח שהם שולחים לארץ ואם כן אז מחיר המשלוח שפוי, בכל מקרה אם הם לא שולחים או מחיר המשלוח ממש מטורף, תמידד ניתן להשתמש בחברות צד שלישי כמו MUSTOP ששולחות לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי.. אני קונה בעיקר flac/mp3 אין לי נסיון עם תקליטורים. הצעה שלי תחפש באי ביי אלבומים שאתה רוצה ואז תפרסם את המשתמשים פה (במידה ואתה לא בקיא ב-EBAY) ואוכל לכוון אותך אם כדאי לסמוך על המוכר/ חנות.

אגב ניסית מ-AMAZON? אני לא בטוח שהם שולחים לארץ ואם כן אז מחיר המשלוח שפוי, בכל מקרה אם הם לא שולחים או מחיר המשלוח ממש מטורף, תמידד ניתן להשתמש בחברות צד שלישי כמו MUSTOP ששולחות לארץ

ניסיתי באמזון לקנות שלושה אלבומים, אבל אחד מהם לא ניתן להזמין לפה. לא יודע למה, ניסיתי גם דרך האמזון UK ועדיין לא אפשרי.

אני מחפש להזמין מחו"ל כי זה חצי מחיר. דרך שליחויות צד שלישי זה כבר בטח לא כזה ישתלם.

אם מישהו מכיר חנות טובה ואמינה בחו"ל, אשמח לקבל כיוון.

תודה, Symbore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה קונה אלבום אחד או שניים זה לא משתלם, אבל אם נגיד אתה קונה כמות יותר גדולה, בארה"ב השליחה של היא חינמית. ובנוסף אתה מקבל דרך מסטופ 10 דולר הנחה בקנייה מאמזון. אני חושב שניתן להגיע ל:10-20 ש"ח חיסכון על כל אלבום.

עוד משהו ששמתי לב, שהרבה אתרים של זמרים/ להקות נותנים לך את האופציה לקנות דרכם. החיסכון קצת יותר קטן אבל אני מאמין שזה יחיסית בטוח

צר לי שאני לא יכול לעזור יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...