צריך עזרה למצוא מחשב נייד סביבות ה4,000 ש"ח בעיקר למשחקים ועבודה גרפית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה למצוא מחשב נייד סביבות ה4,000 ש"ח בעיקר למשחקים ועבודה גרפית

ptX

Recommended Posts

שלום HWZONE, בעוד כחודש אני רוצה לקנות בפעם הראשונה בחיי,

אני מבין רק בנייחים (וגם בזה לא התעסקתי כבר כשנה) ואני מחפש משהו זול (4,000 ש"ח זה זול יחסית למחשבים איך שאני מבין) וחזק, בכל שנה תמיד יש איזה מציאה, איזה מוצר שמתבלט בערך תמורת מחיר. אני רוצה אותו! חח

אני צריך גם אחריות 3 שנים -חובה!- ומעדיף שיהיה כרטיס מסך נפרד מהלוח אם (ביצועים במשחקים), חיי פחות חשוב לי אבל מן הסתם גם רלוונטי שלא תיגמר הסוללה בשעה...

באופן כללי שום דבר שאני רושם לא חקוק בסלע, גם לא המחיר, אם יש איזו שהיא המלצה בכל תחום ממה שאני כותב פה תציעו אני אשמח להשכיל.

מטרות המחשב? משחקים (מומלץ שיוכל להריץ משחקים חדשים הכי טוב שאפשר), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, בעיקר לא משהו מטורף)

* גודל המסך? מינימום 15", אולי עדיף יותר?

* משקל רצוי? לא חשוב

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? שיהיה כמה שיותר ארוך בהתאם לדרישות שלי

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (

,

וכו) חובה אבל אני מאמין שיש את זה היום בכל מחשב

* בלוטות? לא חובה, מומלץ

* גודל מינימלי של

? 500 ג'יגה לפחות, עדיף יותר

* כונן CD/DVD? צורב? כן

* כונן Bluray? לא יודע, מישהו משתמש בזה בכלל?

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? תמיד נחמד, אבל לא אם זאת תוספת רצינית במחיר

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? אמרו לי פעם , היום אומרים לי , אני לא יודע תכלס, חברה אמינה, מחשב שלא יתקלקל ועם כמה שפחות בעיות ואחריות טובה!

תודה רבה חבר'ה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך גבולי.

יש לך את המחשב הזה. עם 6850m שחזק בהרבה מהGT525. אבל הוא 17 אינטש.

בעקרון אם המחשב מיועד למשחקים הייתי מחפש את הכ.מסך החזק ביותר שתוכל לקנות במסגרת התקציב.

ב15.6 יש לך את המחשב הבא, מבית ועם שלוש שנים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, רשמתי מינימום 15". כמה שיותר גדול המסך, מבחינתי יותר טוב! השאלה כמה זה משפיע על המחיר.

http://www.pccenter.co.il/Product.asp?Pid=12809&Cat2Cat1ID=1183&Cat2ID=1201&aff=Zap〈=he

המחשב הזה הוא עם אחריות שנה, הכל מעולה אבל בלי 3 שנים אחריות אין טעם להוציא כמה אלפי שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב מבחינתי זה מחשב שנפתח וכל מה שצריך כדי להפעיל אותו זה ללחוץ על כפתור ואולי שקע חשמל, שאני יכול להסתובב איתו ולהשתמש בו בטיסה. 17" זה בהחלט מבחינת הקריטריונים.. האמת שבתור מעצב 17" הרבה יותר מועיל... בכל מקרה האסוס הזה נראה מעולה! אם לא יהיו המלצות אחרות אני חושב שאני אקח אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הגב שלך לא יודה לך בכלל, זה יסתכם בכ-4 ק"ג כולל מטען

- לטיסה? המחשב אולי יעבוד שעה וקצת :lol: אם תשחק עליו.

- המחשב מגיע עם שנה אחריות ואני לא אחראי על איכות הבניה של המחשב הזה... :-X

תעשה טובה לעצמך ולכולנו תיקח את ה- שהומלץ, בין השאר ש:

- הוא מעט יותר טוב מהכרטיס מסך ב-"אייסר"

- זה שהכרטיס מסך מבית NVIDIA הוא גם תואם יותר לעבודה בתוכנות גרפיקה ועריכה, כך שיש עדיפות מסויימת ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה האחרונה שלי כתבתי "

כל מקרה האסוס הזה נראה מעולה! אם לא יהיו המלצות אחרות אני חושב שאני אקח אותו"

:xyxthumbs:

הוא נראה מעולה, וזה שווה את התוספת 500 ש"ח מבחינתי. מקווה שבטיסה יש שקע חשמל... בכל מקרה האסוס קנה אותי, ואני כנראה אקנה אותו במהלך החודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאא מה זה אין שקע חשמל :/

גם בחברות תעופה אירופאיות?

והרכישה תתבצע אני מאמין בעוד כשבועיים, אחזור לפה להתעדכן, תודה רבה על העזרה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...