Fitna - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fitna

yosda-boy

Recommended Posts

ל-mystery2:

אתה התבטאת לא יפה ולדעתי העונש מגיע לך.

האם גם אחרים מתבטאים לא יפה? אולי, אבל זה לא פוטר אותך.

בכל מקרה אני מקווה לטובתך שהמנהלים לא יכנסו בך חזק אחרי ההודעה הנוספת שלך :'( .

לרוני:

אני מניח שיהיו הרבה חולקים על מה שכתבת ;D

בכל מקרה אני אשאל אותך, איזו רלוונטיות יש לדברים האלה אם העמים המדוברים כבר לא קיימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על עובדות איאפשר לחלוק אלו מעשי עמלק,עמי כנען אלא אולי לחלוק שאין דינם מוות ואז אני אגיד גם היטלר באם היה חי מתי שתפסו אותו אין דינו מוות אלא בית כלא חם ונעים :silly: .בל נשכח תמיד חובה לקרוא להם לשלום, וגם אדם החוזר ממעשיו אסור לגעת בו. עכשיו מי בא איתי לאחמדינג'אד ונאמר לו ידנו לשלום :P .

זה לא משנה שהם לא קיימים,פשוט הבחור רצה להראות שגם אנו בעבר לא היינו כל כך שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון, אני לא מהחולקים האלה, לי זה לא מפריע בכלל...

מה שאני אומר זה שהעמים האלו, הכנעני, האמורי, היבוסי וכו' לא קיימים היום, אז גם אם נגיד שהעם היהודי היה נורא אכזרי לפני אלפי שנים, מה זה אכפת לי?

אני מסתכל על המציאות היום ושופט את הדברים לפי מה שקורה בשטח בפועל.

דרך אגב, אני חושב שגם על פי הקוראן יש אפשרות לא להרוג את היהודים אלא לאפשר להם לחיות כ"בני חסות". לא יודע מה זה אומר בדיוק ויכול להיות שאני טועה.

בכל מקרה זו לא מציאה גדולה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש קבוצות איסלם שלא מושתת על פי האיסלם הקיצוני. אפילו אם הדברים כתובים שחור על גבי לבן =להרוג כל יהודי .. יש תמיד אנשים רגישים למוסר ולרוח התקופה (למשל חז"ל ), ולעולם לא יגיעו לדרגת שפל המוסלמית הקיצונית של ציווי על התאבדות ורצח.האיסלם הקיצוני כל-כך גדול ועצום ויש גם כאלהמסביב שלא איכפת להם שאני ואתה לא ניהיה פה.

תחילה חשוב כמה שיותר לדייק .ואם נילך בגישתך, אם בעבר היינו "אכזרים" אז לקח לנו זמן להשתחרר שכן התורה בת 3300 שנה אבל הקוראן הרבה פחות אז בוא ניתן שהאיסלם הקיצוני להרגע מעצמו ? :hat: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...