פלאפון מעלים מחירים מאתמול - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מעלים מחירים מאתמול

ORrrr

Recommended Posts

אני מציע למי שיש מסלולים קבועים למיניהם לבדוק את החשבוניות כי מאתמול(לפחות לי) הם העלו מחירים ונתנו במתנה 100 מגה היפ היפ הוריי!!11

קיצר בתור אחד שלא מנצל את חבילת הגלישה שלו, לשלם עוד כמעט 20 שח לחשבונית זה לא לעניין ועל כן אם הם לא יתנו לי הצעה ריאלית היום אני עובר.

בהצלחה לנעשקים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הלכתי גם לאורנג' וגם לסלקום

לא נתנו לי משהו יותר טוב..

או שלא צריכים לקוחות או שהם מנסים בכוח להחזיר את המצב לקדמותו ולהגיד לצרכנים, אפילו שאתם מתלוננים שיקר, לא אכפת לנו ואנחנו גם נעשה את זה יקר יותר ואתם תשלמו.

קיצר אני עובר לרמי לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכןת שמה שקרה זה שכשהצטרפת לתוכנית קיבלת זיכוי קצוב בזמן, והזמן נגמר. בדקת את זה?...

הרבה פעמים יש הטבות שמוגבלות לחצי שנה או שנה, שמצוינות ככאלה באופן מפורש וברור מאוד בחוזה (והחוזים האלה לא כאלה מפחידים כמו שהם נראים, אפילו די פשוטים וניתנים להבנה ע"י כל אדם שסיים 12 שנות לימוד), ובד"כ גם ע"י הנציגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רומז שאני טיפש יואב אז לא...

אני יודע בדיוק על מה אני משלם ואיזה זיכויים אני אמור לקבל ומתי כל אחד אמור להסתיים.

במקרה נכנסתי לחשבונית והסתכלתי על הפירוט לראות שלא דיברתי לחול או משהו כזה ב"טעות"(יש להם הרבה "טעויות" כאלה), וראיתי שהתשלום הקבוע שלי עלה.

נכנסתי גם לחשבונית הקודמת והם ציינו שבחודש הזה אמור לעלות, אבל זה לא עושה את זה בסדר..

בסופו של דבר אני משלם עכשיו 180 שח במקום 160 וזה עוד אחרי הזיכוי הקבוע שלא השתנה.

אני מנצל בממוצע חצי ג'יגה מתוך ג'יגה גלישה והתירוץ שלהם זה שהם הוסיפו לי 100 מגה חינם כהטבה.

אז אולי את רוב האנשים ההדיוטים זה יקנה אבל אני כבר ערכתי סקר אצל אורנג' ועכשיו אני הולך לרמי לוי כי גם אצלהם המצב לא טוב בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

החל מאפריל בוצעה העליית תעריפים לכל הלקוחות שלנו(במקביל נוספה הפעם גם הטבה ל100MB).

אתה צודק שלא כולם צריכים או רוצים את זה ,אבל זה עדיף על כלום(כמו בעליות תעריפים משנים קודמות).

תבדוק אופציה אם יהיה לך משתלם לעבור למסלול החדש:

שיחות ללא הגבלה

SMS ללא הגבלה

גלישה של 1GB במהירות 4MB

ב199 שח כולל מעמ אחרי זיכויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לא בודק שום כבר נמאס מזה שהמנכל החליט שהוא צריך לשפץ את הוילה אז מעלים לנו מחירים.

עוד ועוד לעושק. זהו אני כבר התניידתי לרמי לוי, אני משלם 60 שח פחות מקבל טיפה יותר(לצרכים שלי) ובלי בלבולי מוח.

הכל חוץ מהחברות שכבר שברו את גב הגמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך, אבל בחברה כמו רמי לוי זה רק מסלולים.

כלומר אתה לא מקבל זיכויים על מכשירים. אני למשל קניתי מכשיר חדש אז אין לי ברירה כי אני רוצה לקבל זיכוי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מכשיר חדש מפלאפון, אני משלם עליו 70 ש"ח בחודש ואם אני עובר לרמי לוי ואני מפסיק לקבל את הזיכוי עליו וממשיך לדבר ולסמס באותה תדירות אני עדיין חוסך 20-30 שקל בחודש

לא כדאי לפחד לשלם "מחיר מלא" על המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך, אבל בחברה כמו רמי לוי זה רק מסלולים.

כלומר אתה לא מקבל זיכויים על מכשירים. אני למשל קניתי מכשיר חדש אז אין לי ברירה כי אני רוצה לקבל זיכוי עליו.

מה שחשוב זו עלות המסלול שלך לאחר שקנית מכשיר.

לדוגמא: היום אתה משלם 300 של מסלול+אייפון(מתוך הסכום הזה 120 שח בחודש זה האייפון) משמע עלות המסלול היא: 180 שח.

עכשיו בפועל לא משנה איזו חברה תיהיה, אם תטוס לחול ל4 שנים או כל דבר אחר את ה120 שח עבור המכשיר אתה משלם(כן, גם אם אתה מקבל זיכוי בתוכנית שלך אם תדבר מעל 250 דק לדוגמא....).

לכן אתה צריך לבדוק אם המסלול שאתה משלם עליו לדוגמא 180 שח מתאים לך משתלם והאם יש מסלולים שיתאימו לך יותר(מחיר\תועלת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

החל מאפריל בוצעה העליית תעריפים לכל הלקוחות שלנו(במקביל נוספה הפעם גם הטבה ל100MB).

אתה צודק שלא כולם צריכים או רוצים את זה ,אבל זה עדיף על כלום(כמו בעליות תעריפים משנים קודמות).

תבדוק אופציה אם יהיה לך משתלם לעבור למסלול החדש:

שיחות ללא הגבלה

SMS ללא הגבלה

גלישה של 1GB במהירות 4MB

ב199 שח כולל מעמ אחרי זיכויים.

1. מה ההגבלה של השיחות? (ואל תגיד שאין הגבלה)

2. לכמה זמן המהירות 4MB? אם לזמן מוגבל, אז בכמה המחיר עולה על מנת להישאר באותה המהירות?

3. הוא יכול פשוט להצטרף לתכנית הזאת? בלי לקנות מכשיר חדש? וכמה זה יעלה אם רק יצטרף בלי לרכוש מכשיר?

4. מה הוא צריך לעשות בשביל לקבל את ההטבה? כמה דקות מינימום הוא צריך לדבר? להחזיר מכשיר ישן?

אם אתה נציג רשמי של פלאפון בפורום הזה - בוש לך. מילא שהחברה שאתה מייצג מוציאה תוכניות מלאות בהתניות ובהפתעות בחשבונית, לפחות תציין את זה כשאתה פורס את ההצעה. אנשים פה לא טיפשים כמו הציבור הרחב (עם כל הכבוד לציבור הרחב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה ההגבלה של השיחות? (ואל תגיד שאין הגבלה)

2. לכמה זמן המהירות 4MB? אם לזמן מוגבל, אז בכמה המחיר עולה על מנת להישאר באותה המהירות?

3. הוא יכול פשוט להצטרף לתכנית הזאת? בלי לקנות מכשיר חדש? וכמה זה יעלה אם רק יצטרף בלי לרכוש מכשיר?

4. מה הוא צריך לעשות בשביל לקבל את ההטבה? כמה דקות מינימום הוא צריך לדבר? להחזיר מכשיר ישן?

אם אתה נציג רשמי של פלאפון בפורום הזה - בוש לך. מילא שהחברה שאתה מייצג מוציאה תוכניות מלאות בהתניות ובהפתעות בחשבונית, לפחות תציין את זה כשאתה פורס את ההצעה. אנשים פה לא טיפשים כמו הציבור הרחב (עם כל הכבוד לציבור הרחב).

אף אחד לא נתן סיכום מלא של תוכנית רק את העקרונות שלה.

אני לא מצייג את חברת פלאפון בפורום הזה, ממש ממש לא. אני מייצג את עצמי, נכון זה מקום עבודה וככזה אם אנשים צריכים מידע אשמח לספק אותו- בגדר המותר כמובן.

1.אין שום הגבלה על שיחות מבחינת הלקוח(ז"א משתמש רגיל). מאחורי המסך -כן, יש בקרות של החברה שבודקות ומנסות למנוע שימוש מסחרי בתוכנית הזו. כגון -מכונות סמס,מרכזיות שיחות וכו.

מבחינת הלקוח תשלח כמה שאתה רוצה סמסים ותוצי כמה שאתה רוצה שיחות.

2.המהירות הסטדנרטית בפלאפון זה 2MB. במסלול הזה מקבלים חינם לשנה ראשונה מהירות של4MB לאחר מכן ניתן להמשיך במהירות הזו בתשלום נוסף של 20 שח בחודש או להמשיך לגלוש במהירות של 2MB.

3.כן, זו תוכנית ללא מכשירים ,רק המסלול.

4.אין צורך להחזיר מכשיר ישן, שוב התוכנית ללא שדרוג מכשירים או קשר כלשהו למכשירים.

התנאי לקבל את ההחזרים בתוכנית הזו היא לדבר מעל 250 דק בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מכשיר חדש מפלאפון, אני משלם עליו 70 ש"ח בחודש ואם אני עובר לרמי לוי ואני מפסיק לקבל את הזיכוי עליו וממשיך לדבר ולסמס באותה תדירות אני עדיין חוסך 20-30 שקל בחודש

לא כדאי לפחד לשלם "מחיר מלא" על המכשיר

זה נכון, אחרי הזיכוי שהייתי מקבל על המכשיר הייתי משלם 180 שח על החבילה שאני לא מנצל חצי ממה שהיא מציעה.

ברמי לוי אני אשלם בסביבות 115 שח לצרכים שלי, ו160 שח אם הייתי מדבר ושולח הודעות כמו שהחבילה של פלאפון מציעה פלוס 4 ג'יגה מעל מה שפלאפון מציעה.

מקודם התקשרו אלי מפלאפון וניסו להחזיר אותי בתנאים בדיוק כמו של רמי לוי אבל אמרתי לה שהם כבר הפסידו אותי בשירות שלהם.

ככה זה שחברה מנסה פעם אחר פעם לעבוד בשיטות המצליח כבר אין אמון ואני מחפש הגינות יותר מאשר כמה שקלים לפה וכמה שקליפ לשם.

אני לא רואה מצב שהחברות הגדולות סוטות מדרכי הרמאות בזמן הקרוב ולכן אני גם לא אתקרב אליהן בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברות הגדולות מתנהגות כמו חיית טרף עם אגו מנופח-

ברגע שאתה אצלן ינסו לעבדו עליך

ברגע שעזבת- ינסו להחזיר אותך וילכו לקראתך

אם מתמרנים מספיק מגיעים למצב שמנצלים את החברות בצורה טובה מאוד;)

העיניין הוא שזה לוקח הרבה זמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...