להפוך למוכר באיביי- איך זה עובד? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להפוך למוכר באיביי- איך זה עובד?

YogiBear

Recommended Posts

עד היום הייתי קונה באיביי ויש לי מס' פריטים שאני מעוניין לפרסם ולמכור באיביי (כנראה במכירה פומבית). בין הפריטים, סמארטפון שכנראה בריק, מוכר לחלקים, דיגיטלית כחשה שזכיתי בה בתחרות ועוד כל מיני שטויות שאני מעוניין להעיף מהבית ואין לי כוח לנסוע ברחביי הארץ כדי לקבל פה ושם כמה פרוטות. "לשים במעטפה ולהעיף מהבית".

רציתי לדעת כיצד כל הליך המכירה משלב הפרסום, שלה ההצעות, שליחה (עלויות משלוח וכאלה) לקונה וקבלת הכסף לפייפל ואחר"כ העברתו לחשבון בנק.

אשמח לשמוע מאנשים שכבר מכרו דברים בעבר באיביי ויש להם טיפים בנושא...

תודה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפוך למוכר:

כל קונה באיביי יכול להפוך למוכר, כל מה שצריך זה לקשר את חשבון הפייפאל שלך לחשבון האיביי.

שים לב למגבלות שקיימות למוכרים חדשים(מספר מכירות נמוך + סכומי העיסקאות נמוך).

כדאי להיות זהיר בתחילת דרכך כמוכר כי איביי מחפשים מוכרים חדשים שיכולים להיות חשודים, חשוד- מוכר חדש שמתחיל למכור מוצרים במחירים מעל 10 דולר, בקיצור תהייה זהיר עם המכירות שלך בהתחלה ותתחיל למכור דברים קטנים כדי שיהיו לך פידבקים כמוכר.

לאיביי+פייפאל יש עמלות מכירה על המכירה שלך כך שתדע שהם יקחו לך בערך 15% מהכסף.

החלטת בכל זאת למכור? יופי :-)

אתה מצלם תמונות טובות של המוצר. לוחץ על SELL ITEM , מעלה את המוצר עם פירוט המוצר: מצבו צבע וכו', קובע תנאי תשלום והחזרה, קובע את המחיר המבוקש + עלות המשלוח ושיהייה בהצלחה!

כדאי לחסום מדינות מאפריקה המזרח התיכון וחלק מאסיה.

כאשר קונה יראה את המוצר הוא יוכל להציע ביד, כשהמכירה תסתיים הקונה עם הביד הגבוה ביותר יזכה במוצר.

אתה מחכה לתשלום ושולח בדואר רשום לכתובת בפייפאל של הקונה(עלויות משלוח תראה באתר דואר המחיר הוא לפי מחיר מכתב).

העברת הכסף לבנק: ישנם עמלות המרה של פייפאל לכן אולי כדאי לך להשתמש בכסף הזה לקניה עתידית דרך פייפאל במקום להעביר לבנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...