זקוק לעזרה דחופה בקשר לשיבוץ שלי בצה"ל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה דחופה בקשר לשיבוץ שלי בצה"ל

1

Recommended Posts

תעשה מה שאני עשיתי...תתאמן שנה עד ליום סיירות שלך, תפרוץ שלושה דיסקים בגב

תעבור ניתוח לכריתת דיסק תחתון ותשכב שנה בבית על פרופיל 24.

אולי אז תמנע ממך הזכות ללכת לקרבי...

אני אפילו אגזים ואקרא לזה מתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידידי,

להוריד פרופיל זו לא משימה יותר מדיי קשה...אם אתה תדווח על בעיה ותביא המלצות רופאים יש מצב טוב מאוד שיורידו לך אותו.

אני אשית התגייסתי לצבא עם פרופיל 82 (שנקבע עוד לפני הגיוס) והיה לי ברור שאני לא הולך לקרבי אז פשוט אמרתי להם שיש לי בעייה בעניים והבאתי את כל התיק שלי (שמגיל 3 לא הייתי יותר בטיפול) ושם היה רשום שעברתי ניתוח בעיניים . אתה יודע איך הם נבהלו????

ישר הכניסו אותי לרופא עיניים אשר קרא את התיק והמליץ לי על פרופיל 45!!!!! תוך שעה הוכנסתי לועדה רופאית ויצאתי משם עם טופס "הודעה על רפואי" שבישר שיש לי מעכשיו פרופיל 45 ..וכל זה בתוך 3 שעות .

אז במקום להיות היום באיזה חור לייד אילת (בית ספר להנדסה קרבית) אני יושב בבה"ד 20 בתור מש"ק שלישות (הבסיס נמצא בצריפין אני גר בראשון).

הצבא פוחד עליך יותר מאשר אתה פוחד על עצמך הם לא צריכים לשים אותך בקרבי ואז תפצע שם ותהיה נכה צה"ל שהם יצטרכו לשלם לך כל החיים שלך.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה משתמט !!

מילא לא להיות קרבי אבל בכלל לא לשרת ?! חח הרגת אותי !!!..

אני בשעת כפית עכשיו !! חחחחח :P

אבל אני כן משרת...פרופיל 24 זה פרופיל שאומר שאתה לא כשיר לשרת זמנית בצה"ל...

עכשיו יש לי פרופיל 72 ואני טכנאי קשר ומחשבים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ הצבא נוהג להתחשב במצב המשפחתי... ולדעתי כל מה שצריך לעשות זה לשלוח להם מכתב ואיתו דרישותיך.

רק מומלץ לזכור שהצבא הוא גוף לא קטן, ולפעמים יד שמאל לא יודעת מה יד ימין עושה, ולכן מומלץ כל הזמן לנג'ס על מנת שהמקרה שלך לא "

יפול בין הכסאות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בעיית משקל אין לי, אני 1.84, משקל 65 זה דיי סביר.

דבר שני, אתה לא מבין שקרבי אני לא יהיה, אני לא רוצה ואפשר להגיד שאני מפחד על החיים שלי, וגם אמא שלי לא מוכנה בכלל

לחשוב שאני הולך לקרבי, והיא תעשה הכל כדי שכך יהיה.

אני מוכן להיות בכלא ולא להיות בקרבי.

דברי שלישי, 40 אחוז מכלל בעלי שירות חובה, לא מתגייסים למרות שהם בריאים והכושר גופני שלהם הרבה יותר טוב משלי,

אני מכיר אישית 10 אנשים כאלו לפחות, אז אני לא רוצה להיות ביניהם, אני רוצה להתגייס ולתרום לצבא, אבל לא בקרבי!

יש מספיק דרכים אחרות, ואני לא סתם למדתי 5 יחידות בילוגיה ו 5 יחידות כימיה,

ואני יש לי כשרון במחשבים, אני טכנאי מעולה, יודע לתפעל מחשב וכל דבר שטכנאי טוב יודע.

אז למה לי לסכן את החיים, ולא לעשות משהו שאני טוב בו?? אני יכול לתרום הרבה לצבא אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך פשוט להוריד פרופיל

ולא, מבחינת הצבא, אתה יכול לתרום הכי הרבה בתור לוחם, ובגלל זה הם מייעדים אותך להיות כזה. אם עד עכשיו לא פנו אליך ממקומות אחרים, אין לך הרבה אלטרנטיבות עם הפרופיל הקיים

תנסה להוריד פרופיל, אם לא תצליח, ותראה שזה ממש לא בשבילך, אתה תמצא את הדרך החוצה, לא יכולים להכריח בנאדם לעשות משהו שהוא לא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Let me tell you some about *my* military service. It started with invintations to Yarp"a Alef (IAF). I was estatic, thinking I could become a pilot. Guess what, I was dropped in a relatively-late level of the exams (Yarp"a Bet, psychologist). Then , after my depression has seriously passed, I 've switched my mind to go to 8200. I was sent to fill in some tests, and also -- failed (for the stupidest thing ever, but I will not get into details now). You can't imagine how bitter I was, thinking I'd serve as a Cook or something for 3 or so years, crying my breath out.

But then, without any other alternatives really, I tried my luck in Gibush Tzanchanim. Trust me when I tell you I was the opposite of being "in shape", as you call it. I had some respected amounts of fat, and my 2000m record was 10,10.5 minutes or so. However, I was determined to pass these mostly-physical tests, as I knew it's my last alternative. Dude, I wasn't one bit happy about it., I always had such antigonism for kravi units , but I passed.

Nowadays, I'm there -- and although I don't believe in god, GOD I'm happy I got there eventually. You can't believe how much people who don't serve in such units miss. I'm talking about moral and social values you could only gain there.

Don't get confused, I'm not trying to get you "poisoned" for such. I'm just saying that first, you seriously need to consider this. Even higher your profile if possible. Secondly, whatever you do -- don't let these 3 years pass without content. It would bum your ass off and you'll get out of the green bubble bitter as you've never been so far.

Good luck.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה רק מעצבן אותי עכשיו אני מבין באמת למה המדינה הזאת כל כך מחורבת סתכלו על האנשים פה!

כולם חננות משתמטים שלא רוצים לשרת בצה"ל רק להיות ג'ובניקים מעפנים ולשחק במחשב על היום ולהביא ביד

אם אין לכם בעיות אמיתיות אל תמציאו מה הכואב לכם לשרת בקרבי כי זה נוח שאנשים אחרים נדפקים בגללכם ואוכלים חרא ובשביל להגן על המדינה הזאת וגם אם לא להגן רק בשביל שאנשים אחרים לא יאכלו חרא בשביל זה שאתה עוזר לאנשים אחרים

בסוף כולם משתמטים ומורידים פרופיל כמו נקבות אני באמת לא מבין את זה

אני עם פרופיל 72 בעיות גב מוכחות ובעיות ברכיים מוכחות ואני עדיין רוצה הכי קרבי שאפשרי מבחינת הבריאות שלי

מה אנשים כל כך פוחדים להיות קרביים הרי מתוך אלפים שמשרתים בצה"ל בשטחים רק מעטים קורה להם משהו

עדיף להיות בנשקייה התפקיד הכי מסריח אולי בצה"ל? זה פשוט משגע אותי איזה זבל של אנשים >:(>:(>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב בין כל המקצועות הקרביים שקיימים בטופס הזה, סביר להניח שהתותחנים הוא הכי פחות נורא.. אני יודע שנ"מ זה לא ממש קל והיה לי חבר שהתחרפן שמה, ושיריון טוחנים שמירות ותירגולים וקווים. תותחנים סה"כ נמצאים דיי בעורף ולכן לא מצפים מהם ליותר מדי. מה שכן, זה חיל שבו"ז חסר מוטיבציה, עם תקציבים נמוכים יחסית, והשירות בו לא מהנה כמו יחידות איכותיות יותר, בגלל שאתה - bottom of the food chain, מבחינת הקרביים.

נ"מ באמת שמעתי שזה מקום מעפן לשרת בו, ותותחנים לא קורץ לי בשום צורה, הם לא עושים כלום דוגרי וזה סתם שירות משעמם.

שיריון נראה לי הכי הרבה מהאופציות שהציעו לי כרגע, אבל אני מעדיף לשרת במשהו יותר קרבי מזה.

יש לי בדף אופציות הזה סעיף שאומר "באיזו מידה אתה רוצה לשרת כלוחם". לוחם מבחינתם זה כל יחידות השדה כמו גבעתי גולני וכו' או שזה רק באחת מהאופציות שהציעו לי בהמשך הדף?

אגב Tazuk, קרבי לא מתאים לכל אחד ואתה לא יכול להתעצבן על הילד כי הוא לא רוצה לשרת את המדינה שלו ככה,לצבא יש תפקידים שונים ומישהו צריך לעשות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ"מ באמת שמעתי שזה מקום מעפן לשרת בו, ותותחנים לא קורץ לי בשום צורה, הם לא עושים כלום דוגרי וזה סתם שירות משעמם.

שיריון נראה לי הכי הרבה מהאופציות שהציעו לי כרגע, אבל אני מעדיף לשרת במשהו יותר קרבי מזה.

יש לי בדף אופציות הזה סעיף שאומר "באיזו מידה אתה רוצה לשרת כלוחם". לוחם מבחינתם זה כל יחידות השדה כמו גבעתי גולני וכו' או שזה רק באחת מהאופציות שהציעו לי בהמשך הדף?

אגב Tazuk, קרבי לא מתאים לכל אחד ואתה לא יכול להתעצבן על הילד כי הוא לא רוצה לשרת את המדינה שלו ככה,לצבא יש תפקידים שונים ומישהו צריך לעשות אותם.

תשמע אותו אני עוד איכשהו מבין בגלל שאין לו אבא וקשה למשפחה אבל אנשים שסתם פשוט סתם לא בא להם והולכים ומשקרים וממציאים בלי לב לצבא שטויות רק כדי להוריד פרופיל זה אנשים פשוט זבל

אני כרגע במיונים לצוללות ואם אני יפול מזה אני יבקש אולי פתור מסחיבה אבל אני ילך לקרבי כל עוד אני יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה מאוד ואני מאחל לך בהצלחה, אבל אתה חייב להבין שלא כולם מתאימים לקרבי ואני לא הייתי רוצה שישמור עליי איזה בנאדם שנלחם בכל הכוח נגד ההצבה בקרבי אבל הוא שם בכל זאת. זה כמו שישימו אותך בשק"ם או כאפסנאי, אתה תשתגע.

בקשר למשתמטים אני מסכים איתך אבל אל תשכח את החוקים של המקום הזה, יש דרך להתבטאות וזה לא הדרך שבחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לקב"ן תשחק אותה מטורף קבל 21 וסע לשלום

אני לא ממליץ לאף אחד לעשות את זה ואני אישית אוצה ללכת למטקל או ל13 אבל אם הוא ממש לא רוצה לשרת אז זאת דרך טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את בעית ה'לא רוצה צה"ל' כשהלכתי לצוים הייתי בגישה של יאללה לא אכפת לי מה יהיה נעביר את השלוש שנים ונגמור עם זה

אבל עכשיו כשאני חושב על בשנית, אז יש הרבה מה להפסיד, אני מתופף שנה שלישית הולך ממש טוב אני לומד ל5 יח' במוסיקה, בקיצור תמיד ידעתי שאני הולך לעסוק במוסיקה בעתיד שלי אבל רק עכשיו התעוררתי וגיליתי שהצבא הולך לדפוק לי את זה.

הפרופיל שלי הוא 97 (כן נדפקתי חזק!) וממש אין לי כח לצבא. אני הבן אדם הכי עצלן שיכול להיות!

אז יש למישהו אולי רעיונות על דרכים להוריד פרופיל?? אחרי שכבר היו לי כל הצוים?

וגם אני קיבלתי את השאלון הזה, שאני מתאים ליח' שדא וכל החרא הזה, ואם אני ימלא הכל ' 1' (שזה 'לא מעוניין' ) יקרה משהו רע?!

דיברתי עם כל מיני אנשים ואמרו לי שכדאי לנגן על העניין של מיגרנות, שזה דבר שקשה להוכיח, למישהו יש עוד רעיונות כאלה?

אהה עוד משהו:

אמרו לי גם שלא כדאי להוריד פרופיל על נפשי, כי אז זה סתם חוסם אפשרויות בשרות שאולי יעניינו אותי כמו מחשבים וכל מיני כאלה שלא צורכים פעילות גופנית גם בעתיד זה עלול לפגוע ביחס של אנשים כלפי

תודה רבה לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TAZOK אני דיי מבין את ההתמגדות שלך להשתמטות אבל יש אנשים שבאמת לא מתאימים לקרבי

יש כאלה שפשוט פוחדים! אסור לפחד?!

ויש אנשים כמוני שיש להם עתיד להפסיד שאם הם הולכים לקרבי זה בידיעה ששלוש שנים פלוס הם לא יעסקו במקצוע שלהם

יש מקצועות שהצבא כן יכול לעזור בהם ולפתח אצל בן אדם, אבל אלה מקצועות שהצבא צריך. מוסיקה הוא לא צריך, לי הוא יעזור!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...