אנשים במדינה השתגעו ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים במדינה השתגעו ?

fungiman

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4214927,00.html

איש מכירות ומאפרת שרק התחתנו, חזרו משתי חופשות בחו"ל וכבר לוקחים משכנתא של 900K ? ועוד מעיזים להוציא 45K על מעצבת "ושדרוג" הדירה?

זוג צעיר, עם עבודות יציבות אבל לא מאוד מכניסות, תינוקת חדשה ומשכנתא של 1.25M ???

אנשים התחלקו על השכל במדינה באופן סופי? או שאולי כולם פה עשירים מופלגים? זה אני דפוק או שהמדינה התחרפנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כתבות שלו בעיקר בתחום הכלכלה.

הוא יותר לכיוון של "קנו היום כי מחר לא יהיה".

יש עוד "אלפי שאולי" שהוא עו"ד לענייני מקרקעין, לא יודע אם מדובר באותו אדם.

אין גילוי נאות כזה או אחר בכתבה לגבי שיוך של הכתב או ניגוד אינטרסים שלו.

יכול להיות שהוא ירד למחתרת אחרי שמיליוני סינים מחפשים אותו בשאלה איפה בדיוק משלמים להם 20,000 בחודש.

האם הקבלנים כל כך לחוצים שהם "ימציאו" שלושה זוגות הזויים כאלו לצרכי כתבה? אולי הזוגות קיבלו טובת הנאה כזאת או אחרת (שדרוג לאבן קיסר במטבח מהקבלן לדוגמא) בשל הסכמתם להופיע? אולי הם חושבים שההופעה שלהם בכתבה כזאת תעודד את השוק מעלה ותצמצם את ההשלכות של ההתנהלות הכלכלית הדבילית שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי יותר מטריד, שהם שילמו כ- 20% מהסכום (לקחו הלוואה עם החזר חודשי) הם יוכלו להכנס לבית רק בעוד כשנתיים, וכעת הם צריכים לשלם גם סכום לא מבוטל על שכירות.

אני בכלל לא מבין בעסקאות נדל"ן אבל כנראה שככה זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה שלנו צרכנות נבונה זה רק ביטוי...

אנשים שנמצאים בחובות (אפילו חיילים בחובות של עשרות אלפים) קונים דנדש ו2 קופסאות של סיגריות ביום, העיקר בוכים אח״כ שאין להם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4214927,00.html

איש מכירות ומאפרת שרק התחתנו, חזרו משתי חופשות בחו"ל וכבר לוקחים משכנתא של 900K ? ועוד מעיזים להוציא 45K על מעצבת "ושדרוג" הדירה?

זוג צעיר, עם עבודות יציבות אבל לא מאוד מכניסות, תינוקת חדשה ומשכנתא של 1.25M ???

אנשים התחלקו על השכל במדינה באופן סופי? או שאולי כולם פה עשירים מופלגים? זה אני דפוק או שהמדינה התחרפנה?

הזוג הראשון (מרסלו) שפוי. הם קנו דירה יחסית זולה עם הון עצמי מכובד. השאר חיים בעולם פנטזיה. זוגות מכניסים את עצמם לחובות אדירים ל-30 שנה. פשוט מטורף. מדובר באנשים שלא יעמדו אפילו בירידה הקטנה ביותר בהכנסה או הוצאה לא צפויה.

כל המדינה התחרפנה. אני לא מבין על איזה כסף אנשים חיים. לדעתי אנחנו מתקרבים לפיצוץ אדיר. זה רק עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המדינה התחרפנה. אני לא מבין על איזה כסף אנשים חיים. לדעתי אנחנו מתקרבים לפיצוץ אדיר. זה רק עניין של זמן.

אתה מציע בעוד X שנים להוון את כל החסכונות שבבנק? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו חברה אתם חייבים להבין את התקשורת במדינה, וגם לקחת את מה שנאמר בה בע"מ.

אי אפשר לכתוב כתבות משעממות על מה שנורמאלי,לא תראו הרבה כתבות על מישהו שעשה מעשה טוב, אבל תקראו הרבה על מישהו שרצח גנב או אנס

אי אפשר לכתוב את מה שנראה הגיוני וברור לכולם, אי אפשר לכתוב דברים בעד המדינה כי הקורא חי במדינה ו"ברור" שהוא בעדה,

יהיה משעמם לכתוב על מישהו שלא קונה דירה כי הוא לא יכול, צריך לכתוב על מי שלא יכול וקנה(יכול להיות סתם לדוגמה שיש שלושה כאלה בכל הארץ אבל הם מייצרים את הכתבה ולא 99.9% הנורמליים), שהרי זה מה שנוגד את ההגיון הברור, וזה מה שמייצר כותרת.

הבעיה בתקשורת בארץ זה שהם רוצים להיות הכי הכי, יותר מהאמריקאים או האנגלים. אנשי התקשורת שלנו סוגדים לאנשי תקשורת מה BBC או CNN, ולכן הם ביקורתיים יותר ונטולי כל מעצורים בבקורת(תמיד יתלו את התחתונים של מול האומות ).

צריך לשים לב שמטרת הכתבות באתרים ובYNET בפרט היא תמיד לנגוד את ההגיון, ומותר גם לומר לעצבן ולהרתיח את הקורא, כי מהעצבים ומהסקרנות הוא תמיד יחזור כי שם יש אקשן.

YNET אוהבים במיוחד לפרסם "מחקרים" אשר מגחיכים את המדע או את החוקרים, זכור לי תמיד בראש מחקר אחד כזה -- "חוקרים קובעים ששחקנים שגונחים בזמן משחק טניס הסיכוי שלהם לנצח גבוה יותר" וכו וכו

מה שהכי כואב לי בכל התקשורת הזאת זה שאין כמעט שום דבר ללמוד שם והדבר הכי בולט שם זה מדור הרכילות.

פעם בעיתונים היו מדורי רכילות, הם היו בערך בסוף העיתון והיו קוראים אותם נערות מתבגרות , היום הבסיס בתקשורת הוא הרכילות(פפראצי בעיקר ומה אמרה הדוגמנית הזאת והשחקן הזה)

חבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה שלנו צרכנות נבונה זה רק ביטוי...

אנשים שנמצאים בחובות (אפילו חיילים בחובות של עשרות אלפים) קונים דנדש ו2 קופסאות של סיגריות ביום, העיקר בוכים אח״כ שאין להם כסף.

יש אנשים בלי שכל,

הכי מצחיקים אותי זה אלו שמתלוננים שאין להם שקל אבל לאיפון 4 חדש יש כסף.

MODCHIP אולי פשוט סתם תכתוב מעקב וזהו במקום לחזור על דברי אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אחרי שמיליוני סינים מחפשים אותו בשאלה איפה בדיוק משלמים להם 20,000 בחודש

בדיוק

יצא לי להכיר קבלנים מהעבודה שלי (גינון) הם מנסים לחסוך בעלויות כמה שאפשר

ולא מכיר אף סיני שעובד בביניין ועושה 20 אלף בחודש

אבל תיקרא מה שהוא כתב הוא כתב שהם עובדים גם בסוף שבוע וככה חישב את המיספרים

אבל בפועל כאחד שעובד פיזית ,גם הספורטאי בעל הכישרון הכי טוב בעולם לא יכול לעבוד 16 שעות ביום כל יום בלי לישחק ואז התפוקה שלו יורדת משמעותית

סינים הם לא סופרמנים גם החרוצים שבהם

חוץ מיזה הוא חישב כאילו כל יום יש להם עבודה ,ומי שעובד בתחומים האלו יודע שזה פשוט לא נכון

יש עבודות לפרויקטים מסוימים שניגמר הפרויקט מחפשים את הפרויקט הבא לעבוד בו

אין יותר מידי פועלים שמקבלים יום עבודה מלא 6 ימים בשבוע במשך כמה שנים רצוף

עם לי היה 5 ימי עבודה מלאים בשבוע רצוף כמה שנים המצב הכלכלי שלי היה טוב בהרבה

בפועל התחום הזה לפחות בארץ לא עובד ככה

לדוגמה רצף יכול לעבוד רק שהכינו לו את התשתית לזה ובגדול לכל סוג תפקיד יש זמנים מסוימים שהוא יכול לעבוד

מעבר לזה לעבודות ה"שחורות" יקחו פועלים זולים

הוא גם דיבר עם אני זוכר על סיני שעושה 45 מטר ריצוף ביום ,אני לא יודע את המיספרים בתחום

אבל נגיד לצורך הדיון שזה נכון והסיני עושה 45 מטר ביום ונגיד שגירה בביניין המסוים היא 90 מטר

זה אומר שהסיני יסים דירה ביומים ,תוך 26 יום 13 דירות 52 יום 26 דירות וכמה דירות אותו קבלן בונה בפרויקט ?

רוב המיבנים בארץ הם ביניינים נמוכים יחסית

ככה שסיני במיגדל אולי יקבל עיקף עבודה כזה ,אבל גם אז הסיני כל דירה יצתרך לחכות שישלימו את התשתית לעשות ריצוף

בקיצור גם עם משלמים לו טוב לכל דירה שזה מאוד סביר ובכללי בעבודות כאלו למיקצוענים משלמים טוב לשעת עבודה

עדיין הוא צריך רצף עבודה להגיע לסכומים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעיקר תוהה איזה סמים צריך לקחת בשביל למשכן את עצמך ל30 שנה? באיזה עולם האנשים האלה חיים שהם בטוחים ב100% שמחר עוד תהייה להם עבודה. מאיפה הם יודעים שמחר הם לא יחליפו עבודה לעיר שנמצאת שעתיים נסיעה מהדירה החדשה שלהם לא כולל פקקים? דירה זה משהו שקונים כשיש לך יציבות, לא יומיים אחרי שהתחתנת עם בחורה סתומה שרוצה לקנות דירה כאילו זה היה פופקורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MrCheese אני חושב שזה מיסוג הזוגות המטומטמים שבונים על ירושה בעתיד

רק שהם לא מבינים שהרוב חיים היום הרבה יותר זמן ובחלק מהזמן משלמים על אישפוז יקר

חוץ מיזה יש אנשים שלא מבינים את המשמעות של משכנתה בישראל

יש ארצות שלוקחות לך את הבית עם אתה לא עומד בתשלומים אבז זהו אין יותר חוב

בארץ יכולים לקחת לך את הבית ועדין תיהיה בחובות ועוד תשלם על החוב גם ריבית

בקיצור לרוב האנשים בארץ לקחת משכנתה של מעל 500 אלף שגם זה המון זה מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...