אבקת חלבון ומכס שקשור למשרד הבריאות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבקת חלבון ומכס שקשור למשרד הבריאות

id3232

Recommended Posts

אהלן חברההזמנתי מאתר מוכר בחול 2 חבילות של אבקת חלבון אופטימום (כל אחת 2 ליברות) דרך UPS.הודיעו לי שהחבילות הגיעו לארץ (משלוח שעלה 60$!!) אך משום מה UPS החליטו שאני צריך לשלם 150 שקל על כל חבילה בכדי לקבל אישור ממשרד הבריאות בכיד להעביר את החבילה במכס.למישהו כאן זה קרה? מה אני עושה כדי לא לשלם להם ולקבל את החבילה בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד קורבן של UPS- תאמת שאין לך כל כך מה לעשות - גנבים- להבא כל משלוח שאתה עושה לארץ לבקש מהשולח לשלוח בדואר רגיל ולא UPS DHL FEDEX וכו .

למה אין לי מה לעשות? זו חוצפה לשלם 60$ על משלוח ועוד לבקש ממני 150 שקלים על ניירת?

1)זו כמות של 2 קילו שזה כלום

2)אם כבר שאני אשיג את האישור בעצמי בלי טובות שלהם שיעלו לי כסף! אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אין לך באמת מה לעשות

אתה הסכמת שUPS תשחרר לך את החבילה כשהזמנת מהם את השירות, והסכמת למחירים שלהם

קצת עירנות הייתה חוסכת לך את זה, באתרים הישראליים שכותבים מדריכים לעיניין לרוב כתוב להזמין בלי יופיאס או פדאקס ולבוא לקחת לבד

(גם מה הטעם להזמין עם יופיאס כשאתה קונה מחו"ל כדי לחסוך?)

גם אם תשיג את הניירת לבד (שעולה כסף אגב) אתה תיהיה חייב לUPS על פי החוק...

שלם להם הפעם ופעם הבאה תיהיה יותר זהיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מדבר עם משרד הבריאות והמכס והם רואים שזו כמות מאוד קטנה וחוקית לא יוכלו לשחרר את זה בלי בירוקרטיות ותשלומים סתמיים??

אשמח לדעת כיצד אתם מזמינים אבקות חלבון מחו"ל ולא נתקעים בקטע הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוחרים משלוח ימי\ אווירי בלי שיחרור (האפשרות היחידה שלא כתוב לידה FEDEX\UPS)

לדבר עם משרד הבריאות זה תהליך בירוקרטי ארוך בשם עצמו

לדבר עם המכס לא ממש יעזור לך, גם אם ישחררו לך את זה אתה תשלם פי שתיים כי התחייבת לשלם לUPS על השחרור כשהסכמת לסוג המשלוח המדובר

הייתי פונה למועצה להגנת הצרכן לברר אם העיניין הזה חוקי לגמרי

כי לפי הידוע לי החוק בצד של UPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם UPS הסברתי שאני לא מוכן לשלם את העמלה הזו.

הם אמרו שמצידם אני יכול לבוא לנתב"ג למשרדים שלהם שם ולקבל ניירת ללכת מעבר לכביש לנציג של משרד הבריאות ולקבל ממנו אישורים שם.

אני הולך לנסות את זה אחרי החג מקווה שאצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמרו שמצידם אני יכול לבוא לנתב"ג למשרדים שלהם שם ולקבל ניירת ללכת מעבר לכביש לנציג של משרד הבריאות ולקבל ממנו אישורים שם.

מה מצחיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזה אתר הזמנת את האבקות ?

בעיקרון באתרים הגדולים שנותנים אפשרות למשלוח אוירי רגיל (לא ימי, ימי יקח עד חצי שנה להגעה), המשלוח הוא הכי זול ונקרא USPS air mail (לא Express, ארה"ב) או DHL standard air mail (אירופה), או Royal air mail (אנגליה). בכל אלו המשלוח מגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך, אם יש מכס/מע"מ הוא כבר מחושב ומשולם בעת השחרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה התבלבלת, אתה הולך מUPS למכס לשחרר את החבילה שלך ואתה צריך להביא איתך אישורים של משרד הבריאות, את האישורים של משרד הבריאות אתה צריך להשיג לפני, אין סיכוי שמישהו יחתום לך על מסמכים במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזמין מויטהקוסט.

יש שם DHL סטנדרט אתה אומר שהכי כדאי להזמין דרכם?

נראה לך שהדרך שכתבתי לשחרור מUPS תעבוד או לוותר ולשלם מעכשיו?

אני גם מזמין מ- Vitacost תמיד בוחר ב- DHL standard ומקבל את המוצרים ללא תשלום נוסף בסניף הדואר הקרוב לביתי.

אני עוד לא נתקלתי במצב של דרישה לאישור ממשרד הבריאות לכמויות כאלה קטנות. אני הייתי משלם, ומחשיב את ההוצאה כדמי לימוד לפעמים הבאות.

Sent from outta space

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תטעו-אני לא בחרתי UPS מראש,הזמנתי 2 חבילות עם DHL ואף אחת לא הגיעה אז כעסתי עליהם והם שלחו לי UPS ללא תשלום...ואז התחיל הבלאגן.

עכשיו אני לא סומך לא על DHL ולא על UPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...