כמה אתם משלמים על חבילת גלישה בסלולרי? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אתם משלמים על חבילת גלישה בסלולרי?

Moon-Mage

Recommended Posts

לא מזמן קניתי טלפון חדש וכמובן שעם טלפון חכם אתה רוצה אבל להפתעתי שטלפנתי לפלאפון הם רצו שאוסיף 130 שקל לחבילה הנורמאלית היחידה (100 ל10GB ו30 לחרטא הסלולרית שלהם) כאשר החבילות האחרות שהוצעו לי היו 100MB ב40 ו250MB ב60 (פשר הקפיצה ממש לא מובן לי, מה קרה ל2GB או 5GB!?).

קשה לי להאמין שזו הצעה מפתה באיזושהי צורה, אבל לא היה לי זמן להתחיל להתווכח עם סווטלנה בהפסקה בין הרצאות אז תהיתי כמה אתם משלמים ואיפה אתם נמצאים כמובן(ראיתי שיש דיונים דומים אבל בהתחשב בשינויים בעולם הסלולר קשה לי להאמין שהרבה מידע שם רלונטי).

לצורך העניין אשמח אם מישהו שלא מדבר הרבה בחודש יוכל לעזור לי כי חבילה של 41278937189379 דקות שיחה ו437248972389 הודעות ב300 שקל לא כל כך טובה לי :\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מה הם הרגלי הגלישה שלך.

אם אתה רק עולה כמה פעמים מידי יום כדי לבדוק את האימייל שלך או פייסבוק- אז כדאי לך ללכת לרמי לוי או משהו ולשלם שם לפי מגה בייט- כי קשה לי להאמין שאתה תעבור את ה30 מגה בחודש.

אם אתה כל היום גולש ביוטיוב ומוריד במחשב (כשהפלאפון משמש כמודם) אז אתה צריך חבילה גדולה. אני יודע שרמי לוי מציע 5 GB ב 55 שקל בערך.

רוב החבילות שחברות השונות יהיו עם דקות גבוהות והרבה SMS כי הם מיועדים לעשוק אנשים שמדברים הרבה. אז אם אתה מדבר קצת כמו שאתה אומר עדיף לך ללכת לרמי לוי לשלם לפי מה שאתה משתמש.

אני לדוגמא מדבר איזה 100 דקות בחודש ושולח איזה 0 SMSים (לא גולש) ומשלם איזה 30-40 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני אלך על רמי לוי בנתיים ונראה מה קורה שhallo 015 יצאו, ה120 להכל נשמע לא רע בכלל.

לא מצאתי מידע של רמי לוי באינטרנט, אין לו אתר? או לפחות מחירון איפשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יוצא יותר זול מרמי לוי בשבילי, רמי לוי לוקח 15 ש"ח כל חודש +55 = 70 והחבילה שלי היא ללא תשלום חודשי, המחיר לSMS זול יותר ובדקות אני משלם טיפה יותר אבל עם הנחה משמעותית לשלושה מספרים ובסופי שבוע.

וד"א הייתי מאד שמח לקבל 2GB ב15 שקל אבל לא קיבלתי הצעה כזאת, אשמח לדעת מה החבילה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הסטנדרטית של 1300+1300 ב-209 ש"ח. וסליחה, טעות, על האינטרנט אני משלם עוד 25 ש"ח. סה"כ 234 ש"ח , לפני זיכוי על המכשיר.

התשלום החודשי בפועל הוא 170 בערך אחרי הזיכוי, משהו בסגנון הזה. לא זוכר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש עממי ביוטיוב+אפליקציות חדשות, וכו + + Waze

יכול בכיף להוביל לגלישה של 1GB בחודש בלי לשים לב, זה לא בשמיים, אתה מוזמן לעשות חודש מעקב בעזרת תוכנות

שעוקבות אחרי הצריכת DATA.

עדיף לקחת חבילת 5GB מרמי לוי ולנצל 1GB ממנה תמורת 55 ש"ח מאשר לקחת 15 אגורות למגה בייט ולקבל הפתעה

בצורת 150 ש"ח בסוף החודש. כמובן שאם יש לך אפשרות לחבילות קטנות יותר זה עדיף (2GB זה אדאלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...