השמאל איבד כל בושה - גם בעליית מחיר החשמל נתניהו אשם? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל איבד כל בושה - גם בעליית מחיר החשמל נתניהו אשם?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. לגופו של עניין - נו באמת.

1.1 שכר ממוצע לא רלוונטי אלא שכר חציוני.

1.2 12K נטו לבני זוג זה קצת מעל השכר החציוני.

1.3 יש בעיה אמיתית במשק וזה אפילו לא שנוי במחלוקת כי ידוע שהשכר החציוני מאוד נמוך.

1.4 גם הדו"ח האחרון של קרן המטבע מראה תמונה די פסימית של שוק העבודה הישראלי, פערי שכר ומצב העוני.

1.5. לא ברור מה זה "תיעלם דמוגרפית". אנשים ימשיכו להביא ילדים לעולם פשוט רמת המחיה שלהם תרד. אם הכוונה לשינויים דמוגרפיים משמעותיים כמו עלייה משמעותית של היחס בין חילונים-חרדים-ערבים - מתוך קרן המטבע באמת עולה שיש פה בעיה.

2. "טענה מרומזת" - נו באמת.

2.1 אם אתה רוצה להעביר ביקורת תגיד את הדברים בצורה מפורשת. ציניות לא תורמת כלום לדיון.

2.2 ואם כבר עסקינן בטענות מרומזות...רוב כלכלות העולם כבר זנחו מזמן את הרעיון של קפיטליזם תאצ'ריסטי ומעט רגולציה. הממשלה הנוכחית קצת בעייתית בנקודה הזו.

תגיד, מה אתה קשור לעולם?

למי אתה בכלל מגיב?

הבנת בכלל על מה אנחנו מדברים?

אתה לכאורה עונה "נגד" הדברים שלי, אבל למעשה רק מחזק אותם, ואז כביכול מתגאה בזה ש"סתרת" אותם.. איזו תגובה הזויה.

אין בתגובה שלי שום ציניות ולא אני זה שטענתי שמדינת תעלם.

הבחור מעליי טען שאם מישהו מרוויח פחות מ-12K נטו אז הוא "לא צריך להביא ילדים לעולם".

מדובר על משכורת שגבוהה בכ-50% מהשכר הממוצע במשק, אז רק רציתי לוודא שהוא מודע לעובדה שלפי הגישה שלו הילודה במדינת תופסק ולמעשה לא יהיו פה יותר בני אדם ברגע שהנוכחיים ימותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מה אתה קשור לעולם?

למי אתה בכלל מגיב?

הבנת בכלל על מה אנחנו מדברים?

אתה לכאורה עונה "נגד" הדברים שלי, אבל למעשה רק מחזק אותם, ואז כביכול מתגאה בזה ש"סתרת" אותם.. איזו תגובה הזויה.

אין בתגובה שלי שום ציניות ולא אני זה שטענתי שמדינת תעלם.

הבחור מעליי טען שאם מישהו מרוויח פחות מ-12K נטו אז הוא "לא צריך להביא ילדים לעולם".

מדובר על משכורת שגבוהה בכ-50% מהשכר הממוצע במשק, אז רק רציתי לוודא שהוא מודע לעובדה שלפי הגישה שלו הילודה במדינת תופסק ולמעשה לא יהיו פה יותר בני אדם ברגע שהנוכחיים ימותו.

מאיפה הקרצת את זה שאני נגדך?

חצי מהתשובה שלך תלושה מהמציאות ולא עונה לאף אחד. אם אתה מצטט את הדברים שלי לפחות תהיה ענייני. בושה וחרפה איך שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שהסרט גרוע ביותר בהשוואה לספר המקורי, פשוט כישלון.

ממליץ בחום לא לראות אותו, ולקנות את הספר במקום. :xyxthumbs:

לך אדוני אין טעם טוב בקולנוע... זה אחת האדפטציות הכי טובות שעשו לספר בקולנוע...

וכן הספר מומלץ בחום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...