לא לקנות בPANDAWILL! (חווית הקנייה שלי) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לקנות בPANDAWILL! (חווית הקנייה שלי)

bay

Recommended Posts

שלום אני יודע שהנושא שלי קצת OFF TOPIC אבל עיקר הסחורה שהאתר PANDA WILL מציעים זה וטאבלטים זולים לכן חשבתי שפה נמצא את רוב הלקוחות שלהם.

אז ככה לא משנה כמה RESELLER פגשתי והתמודדתי עם וDX וCHINABUYE מעולם לא פגשתי חנות וירטואלית יותר גרועה מPANDAWILL.

המוצר נשלח 7 יום לאחר ביצוע ההזמנה (דיי מהיר לאחר הכירותי עם אחרים) אבל הוא נשלח לRUSSIA!! :kopfpatsch: למרות שבמפורש כתבתי להם לשלוח אותו לישראל! כתבתי להם מכתבים רבים אך COSTUMER SERVICE שלהם פשוט לא קיים! לא קיבלתי מענה על אף מכתב אלא רק כאשר ישבתי על הLIVE כ9 שעות והצלחתי להשיג מישהו בLIVE שגם ככה התעלם ממני! והצאט פשוט ניתק אותי פעם שנייה כאשר תפסתי משיהו בLIVE לא קיבלתי שום עזרה או כיוון חוץ מסליחה מצד הנציג והסבר על מדיניות החברה שלא מאפשרת להם לשלוח לי עוד מוצר עד שהחבילה מרוסיה תחזור אליהם. יצרתי קשר עם הדואר ברוסיה וקיבלתי תשובה שהחבילה נשלחה בחזרה אליהם כבר לפני כמה ימים והם קיבלו אותה בחזרה ניסיתי שוב לצור קשר עם הCOSTUMER SERVICE שלהם אך גם הLIVE אכשיו לא פועל ואני לא מקבל מענה למכתבים. כרגע פתחתי CASE בPAYPAL להחזרת הכסף שלי תרם עברו 40 יום.

בקיצור הRESELLER הכי גרוע שפגשתי להתרחק כמו מאש!

אגב באתר RESELLER RAITING הם אחד האתרים עם הניקוד הכי נמוך.

http://www.resellerratings.com/store/Pandawill

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...