דיל גרוע מאד אצל נטוויזן, מה עושים? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיל גרוע מאד אצל נטוויזן, מה עושים?

yellow acid

Recommended Posts

יש לי דיל ממש על הפנים, 9 חודשים 70 שקל ואז חינם 3 חודשים למהירות של 5 מגה.

אני בלי קשר רוצה לעבור ל10 מגה (תשתית כבר יש לי) והם רוצים 80 שקל ל9 חודשים ואז 3 חינם (סך הכל 59 לחודש).

בבזק בין לאומי בלי להתווכח איתם בכלל הציעו לי 50 שקל לחודש לשנה. זה קצת יותר טוב ממה שהציעו לי בנט וויזן וגם זה לא מותנה ב9 חודשים האלו שצריך להשאר בנטוויזן בשביל באמת לקבל מחיר של 60 שקל.

אבל בכל זאת נראה לי שזה מחיר ממש יקר ולא משתלם 50 שקל לחודש.

זאת פעם ראשונה שאני מתעסק עם זה (תמיד אמא שלי היתה אחראית) אז אם אני צודק (ואני צודק לפי הודעות אחרות שקראתי בפורום) אני אשמח אם תגידו לי מה עושים בשביל דיל יותר טוב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר לנטויז'ן ותגיד להם שאתה מעוניין להתנתק כי בהוטנט הציעו לך ב20 ש"ח לחודש.

יבלבלו לך את המוח על זה שנטויז'ן הרבה יותר איכותיים, על הדרך ישמיצו קצת את הוטנט ואתה תישאר בעמדה שלך שאתה מעוניין לעבור אלא אם כן תקבל הצעה דומה.

אחרי 5-10 דקות של דיבורים תקבל אפילו 3 חודשי חינם על ההתחלה.

ומניסיון, נטויז'ן הכי קלים למיקוח.

הוצאתי מהם חצי שנה חינם (5 מגה - 3 חודשים חינם, אח"כ שדרגתי ל12 מגה ושוב הוצאתי 3 חודשי חינם).

ובסוף אחרי כל החודשי חינם עברתי לבזב"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, הוטנט עדיין מציעים את זה - וגם אם לא, המחיר הבסיסי הוא 40 שקל לחודש - עדיין זול יותר.

2. אני לא יודע אם הטלפון תלוי בחיבור לאינטרנט, אבל אל תחשוש מאיום על ניוד למפ"א (מפעיל פנים ארצי) אחר ואל תפחד לבצע ניוד למי שיציע לך את ההצעה הכי טובה. רק לשם השוואה, אחרי איום ובקשת ניתוק נטויז'ן הסכימו לתת לי 10 מגה ב29 שקלים לחודש ושלושה חודשים ראשונים חינם, ואילו כלקוח חדש עם לא הרבה מיקוח הצלחתי לקבל מבזק בינ"ל 35 שקלים לחודש עבור 10 מגה וחודש חינם (מספיק לומר שאתה חושב לעבור אבל ההצעה לא זולה בצורה משמעותית ממה שנטויז'ן מציעים לך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום yellow acid,

ראינו את פנייתך וחשוב לנו לבחון אותה במהירות. נודה באם תעביר פרטים לזיהוי ואפשרות ליצירת קשר בדחיפות לכתובת: Tlunot@netvision.net.il

תודה,

פניות הציבור

013 נטוויז'ן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בלי וויכוחים בכלל נתנו לי 30 לחודש למשך שנה ל10 מגה. כיוון שאני לא איש וויכוחים הסכמתי מיד.

מכל מקום אמור להתקשר אלי נציג של בין לאומי בצהריים. נשמע מה יש לו להגיד.... אח איזה כיף שאין התחיבויות יותר xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...