מטען סוללות + סוללות נטענות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטען סוללות + סוללות נטענות

Judas Iscariot

Recommended Posts

טוב, אז רשמית נמאס לי להחליף כל הזמן את הסוללות (ולקנות כל הזמן סוללות) במקלדת והעכבר האלחוטיים שלי.

אני מחפש המלצה למטען + נטענות.

עדיפות גבוהה למטען שיכול להטעין גם AAA וגם AA.

אשמח להמלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון שלי GP recyco, נמכר בדרך כלל אם 4 AA, מטעין גם AAA, אבל רק בזוגות (המטען עצמו ירוק) אז טעינה יותר ערוכה, מה שכן אחרי שנה הסוללות שומרות עד 80% מקיבולת, שווה כל פרוטה, הסוללות אומנם לא בMAH כמו GP רגיליות, אבל הן לא דורשות טעינה יותר זמן. תבדוק גם sanyo eneloop גם מעולות, לא יצה לי לנסות אבל.

הGP עובודת טוב בכל מוצר, אפילו מכונת גילוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי MAHA MH-c9000 שהוא בין הטובים אבל אני לא כלכך מנצל אותו. הוא אמור לדעת לתקן סוללות ולעשות להם refresh . השימוש העיקרי שלו הוא להגיד לי מתי צריך לזרוק לפח. כשהimpedance של נטענן עולה ההיא הופכת למשקולת והוא מזהה את זה בקלות.

מבחינת תקנה רק low self discharge נטענות רגילות מאבדות חצי מטען תוך חודש ותוך חודשיים הן ריקות לגמרי. low self dishcharge מאבדות 15% בשנה. כולם ממליצים על eneloops כהכי טובות . אפשר גם להסתפק בrecyco של GP בסדר (אין לי מספיק כאילו כדי לתת דעה) . אני חושב שגם ככה יש לי רגילות במקלדת ובעכברים בבית והן מספיקות להמון זמן כנראה לפי השימוש.

אני חושב ששמתי 3 recyco AAA בפנס של הבת שלי היא אהבה להשאיר אותו דלוק וחבל לשים לא נטענות בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...