בעית בהגדרת SERVER 2008 R2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית בהגדרת SERVER 2008 R2

papkin

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,אני כרגע לומד בקורס תשתיות ואבטחת מידע,החלטתי להתקין על מכונה וירטואלית בבית SERVER 2008 R2 64BIT כדי לתרגל,לאחר ההתקנה והגדרת ההגדרות הראשוניות רציתי להריץ את הפקודה DCPROMO ברגע שבחרתי בWIZARD להגדיר דומיין חדש קבלתי הודעה אשר מודיעה כלחשבון האדמין שלי אין סיסמא ולכן אני לא יכול להמשיך להלן מצורפת תמונה:

נסנכסתי כדי להגדיר סיסמא לחשבון שלי (סוג החשבון הוא ADMIN) וקבלתי הודעה שמודיעה לי כי הסיסמא שהקשתי לא תואמת את מדניות הסיסמאות,לא משנה איזו סיסמא נסיתי ובאיזה דרגת קושי שום דבר לא עזר לי ופה נתקעתי,צרפתי תמונה של ההודעה הזאת גם כן.

אשמח שמישהו יוכל לעזור בנושא המון תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc264456.aspx

Passwords cannot contain the user’s account name or parts of the user’s full name that exceed two consecutive characters.

Passwords must be at least six characters in length.

Passwords must contain characters from three of the following four categories:

English uppercase characters (A through Z).

English lowercase characters (a through z).

Base 10 digits (0 through 9).

Non-alphabetic characters (for example, !, $, #, %).

You can configure the password policy settings in the following location in the Group Policy Object Editor:

Computer Configuration\Windows Settings\Security Settings\Account Policies\Password Policy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברים הצלחתי להתגבר על הבעיה מסתבר שמעבר לחשבון מסוג אדמין שאני השתמשתי בו,נוצר גם עוד חשבון באופן דיפולטיבי בשם ADMINISTRATOR שהיה צריך לקבוע לו גם סיסמא עכשיו זה עובד.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עשיתי זאת כמו שכתבתי ואכן זה עבד לגבי הבעיה האחרת אני אעתיק מאוחר יותר את מה שכתוב לי בלוג להודעה תודה רבה יבגני על עזרתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...