ADA880 עושה שוב בעיות... -והפעם AC3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADA880 עושה שוב בעיות... -והפעם AC3

The_overclocker

Recommended Posts

אז ככה, קניתי את הרמקולים האלה מלפני חודש פחות או יותר, והם עמדו להם שם בפינה עד שקניתי את ה SBLive! שלשום.

חיברתי הכל ,התקנתי בנתיים הכל בסדר .. אני משחק באופציות בודק שהכל מסודר הכל עדיין סבבה...

מחבר את החוט RCA TO MINIJACK מהINPUT של הרמקולים אל ה OUTPUT ה דיגיטלי של ה SB והכל עוד בסדר .....

והנה בא האבל - אני לי מצליח להפעיל סרט מקודד ב AC3 והנורה הירוקה שיש על הרמקולים, האינדיקטור של DoblyDigital לא נדלקת גם היא

כאשר אני מפעיל סרט עם AC3.

התקנתי את כל הדרייברים האפשרייםהגדרתי הכל שיפעל לפי מה שצריך אבל.... כלום !

אני יכול לשמוע סטראו דרך SPDIFה אבל לא DD !!!! זה כ"כ מעצבן !!

אני צריך שתעזרו לי לפתור את הבעיה הזאת יכול להיות שפשוט לא הגדרתי משהו ב SBLIVE! ... :-\

אולי יש מישהו שיש לו SBLIVE! ויכול להגיד או כל אחד...

תודה לכל המגיבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה http://prdownloads.sourceforge.net/ac3filter/ac3filter_0_70b.exe?download

יש עוד כמה אבל לדעתי זה אמור לעבוד.. רק תבטיח שתנסה להפעיל..

אני רוצה לדעת אם דפקו אותי, כי אם כם לך לא יעבוד הולכת להיות פה תביעה יצוגית קטנה .... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, הפעלתי Kill.Bill cd1 ב DVIX PLAYER 2.1 ויש רעשים סטטיים כאלה ועדיין לא עובד :P

מישהו יודע אולי על איזה קובץ שאפשר לעשות עליו בדיקה ל AC3, זתומרת קובץ AC3 שמשמיעים אותו, ולא AC3+VIDEO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאמממ אוקי הורדתי...קינפגתי לSPIDF

ולא השתנה כלום...הווליום של הרמקוליים האחוריים הוא פשוט מגוחך אתה בקושי שומע

מישהו מדבר (אני מדבר על ניגון סרט) הקטע הוא שאתה צריך ללחוץ על הכפתור של הדולבי

ואז יש לך בשלט כפתור SUR רק ככה אתה יכול להגביה את הווליום של הרמקולים האחוריים

אך חבל לך לנסות זה יהיה לשווא-אצלי הם בפול ווליום הכל סבבה במצב 2.1

אך ברגע שלוחצים על הדולבי רמת הווליום יורדת פי כמה וכמה והכל נשמע כמו ליחשושים...

למרות שזה בפול ווליום...

מה לעזאזל קורה פה!? הרמקולים האלה הרי מיועדים לסרטים אבל אני לא רואה מצב שאני אראה איתם

סרט כי אני לא אשמע את הדיבורים !

כדי לאמת את הדבר ב100 אחוז(אולי הסרטים לא מקודדים טוב וכ'ו) יש למישהו במקרה לינק לסרטון מקודד AC3

אני יודע שיש כאלה סירטונים שאמורים להדגים את היכולת של AC3 למישהו יש לינק אליהם!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאא..!

תקשיב, יש לך שתי יציאות מן הרמקולים נכון ? (חוט כזה של (MINIJACK) שהקצה שלו בצכע ירוק - זה החיבור האנלוגי. ויש עוד יציאה כמו של בננה (RCA) היא יציאת SPDIF ) .

יפה, עכשיו כשאתה מפעיל קטע שיש בו שמקודד ב DoblyDigital (לא Dobly Pro logic, שזה דבר אחר לגמרי...) מגיע אות דיגיטלי דרך חוט ה RCA אל המפענח הדיגיטלי שבסאב והוא אמור להדליק לך את הנורה של ה DobliDigital, מה שאתה עושה, זה אתה מפעיל את ה Dobly Pro Logic.... שזה מעאפן לגמרי .

איזה כרטיס קול יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10X TheOne, אני מוריד כבר עכשיו ...

טוב הורדתי את הקובץ המיוחד (לא ההם עם הדובלי וה THX אלא PCM או משהו כזה..) וזה עושה את אותם הרעשים כמו בסרט, לא רעש סטטי רגיל אלא טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!..טרק!!.. -מהר מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סאונד בלאסטר וואליו (הוא בסדר גמור לרמקולים איתו עשו ביקורת להאתר)

אוקיי אין לי עידכונים עוד לא הצלחתי לנגן אף סרט\קובץץ ...

בכל אופן עוד מישהו נתקע בתופעה שהרמקולים האחוריים פשוט חלשים מידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...