בעייה לגבי ספק כוח במחשב.(נוספה שאלה) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה לגבי ספק כוח במחשב.(נוספה שאלה)

Dardevil

Recommended Posts

אוקיי אז ככה,

במחשב השני שלי בבית יש בעייה בספק כוח לפעמים הוא נכבה מעצמו או קופץ כאשר אני מדליק אותו ,

ויש איתו עוד כמה תקלות.

עכשיו אין לי מושג איזה ספק לקנות לו,

זה מחשב p3 733Mhz

ועל הספק יש מדבקה שכתוב עליה : AC 230V

לא יודע מה זה אומר בכלל עכשיו הבעייה שלי פה שאין לי מושג איזה ספק לקנות , עזבו אותכם חברות

אלה אני מתכוון מה הכוח שאני צריך לקנות לדוגמא בחנות פנדה הם מוצגים לפי Wat

Power Supply 300W Power Supply 350W

Power Supply 380W Power Supply 400W

Power Supply 430W Power Supply 480W

Power Supply 550W Power Supply 450W

במה אני צריך בחור ולמה ???????

תודה רבה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לא הייתי ממליץ על פחות מ HEC300 פשוט כי הוא אמין ולא יעלה באש יחד עם המחשב.

אב הוא עולה 180 שקל, קצת יקר בשביל מחשב כזה.

מבחינת הספק מחשב כזה לא צריך יותר מאיזה ספק 300 וואט ג'נרי ב 80 שקל, אבל קשה לסמוך על ספקים כאלו לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 צריך בשביל מחשבים שצורכים הרבה כמו שיש להם הרבה מווררים הרדיסקים כוננים אופטים גם כמעט לכל הכרטיסי מסך החדשים היום והחזקים בשוק צורכים עוד מטח חוץ מהמטח שנותן הAGP קיצור מחשבים שיש להם הרבה דברים שצורכים הרבה חשמל מהספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש הבדל רק אין לי מושג תראה אחי,

בראשון 300ER

בשני 300AR-T

גם באתר של HEC בפרטים של שני הספקים קשה למצוא הבדל חוץ מכמובן המחיר שמוכרים את הספקים פה בארץ. אם יש הבדל במחיר אז כנראה שיש הבדל מסויים אבל אני הייתי הולך על ה-ART כי גם לי יש אותו והוא מחזיק את המערכת שלי די טוב ויש המון חוות דעת טובות על הספק הזה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם באתר של HEC בפרטים של שני הספקים קשה למצוא הבדל חוץ מכמובן המחיר שמוכרים את הספקים פה בארץ. אם יש הבדל במחיר אז כנראה שיש הבדל מסויים אבל אני הייתי הולך על ה-ART כי גם לי יש אותו והוא מחזיק את המערכת שלי די טוב ויש המון חוות דעת טובות על הספק הזה. 8)

OK תודה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...