קניית מדיות לצריבה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מדיות לצריבה

Dmoney

Recommended Posts

אופיזין פורום יקרים,

זו אינה הפעם הראשונה שדיון כזה (של המלצות, או דיונים על דילים ספציפים) עולה בפורום.

פורום אמצעי איחסון לא נועד ע"מ להחליף דעות לגבי "דילים" כמו שפורום "חובבי צ'רטרים" לא נועד לדסכוס על וצורבים.

אני לא פוסל הערות של חברי הפורום לגבי מחיר, אך לפרסם (אומנם שלא בכוונת סחר, או שיווק מכירות) מספר חנויות בריש גלי, היא פעולה שכבר הופכת את נאיביות השאלה.

הדבר גורם לתפיסת אינטרסים מוטעית (או נכונה) לגבי שאלתו הלכאורה טהורה של פותח הדיון.

אינטרסים כמו סחר או פרסום.

חשבו על לתת מחיר בלבד, לדוגמא.

שכן מתן שם החנות (עמוד המוצר, במקרים רבים) רק יעלה דיון תלוש כל קשר לפורום על החנות עצמה, המשלוחים וכו'.

אין הדברים הנ"ל, סותרים מתן כתובת עמוד המוצר (כפי שהרבה עושים כאן), משום שברוב המוחלט של התרחשויות אלה הדיונים לא נוגעים למחיר או גולשים לשאלות על כדאיות ה"דיל" בראש הכוונות של פותח הדיון.

אני מבקש, במידה ותחינה זו לא נראית לכם סבירה לבקשה, שגויה או לא מובנת, לפנות אלי בהודעה פרטית.

אני מבקש מDmoney, ערוך את הפוסט ע"פ הסיבות שהזכרתי למעלה.

ומכם, לא יותר מהקדשת תשומת לב פעוטה.

תודה.

אגב, אני מקווה שאופציית החיפוש עוזרת לכם משום שקיימים דיונים בפורום שמכילים הרבה מידע ותשובות לשאלות שלהרבה אנשים כבר נראות רטוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שהבאתי קישור למדיות של TDK היא שהמחיר נראה לי זול (133 שקל ל-100 דיסקים) יחסית ל-TDK שנחשבים חברה מובילה במדיות לצריבה, וחשבתי שאולי יש איזה משהו פחות טוב בדיסקים האלו שלא שמתי לב אליו והוא זה הגורם למחיר היחסית נמוך...

לא היתה לי שום כוונה או אינטרס לפרסם חנות זו או אחרת, וגם השתמשתי באופציית החיפוש שמשום מה לא עזרה לי במיוחד :-\

אם בכל זאת אתה חושב שיש צורך בעריכת ההודעה תרשום פה ואני אעשה זאת ברצון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי

אני מבקש מDmoney, ערוך את הפוסט ע"פ הסיבות שהזכרתי למעלה.

נראה מובן מספיק.

אני אכן מעריך כי לא היו לך כל כוונות פרסום או סחר אך כמו שהסברתי יש דרכים אחרות (קלות ויעילות יותר) להתייעץ עם חברי הפורום תוך התחשבות בנורמות הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...