Windows XP לא עולה-טוען שחסרים קבצים של SYSTEM32, נגרם עקב סגירת המחשב בעת עדכון - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP לא עולה-טוען שחסרים קבצים של SYSTEM32, נגרם עקב סגירת המחשב בעת עדכון

Toxin II

Recommended Posts

שלום אנשים,

לצערי הרב נתקלתי בבעיה שאין לי מושג איך לפתור אותה.

אחי הקטן השתמש בלפטופ שלי, כאשר בתום השימוש ניסה לכבות את המחשב. אלא שכאשר לחץ על SHUT DOWN, עלה מסך העידכון שציין שהוא מתקין עידכונים וכי אין לכבות את המחשב ו\או לנתקו מהחשמל. לצערי הרב, אחי החליט שזה יהיה חכם ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הPOWER ולהתעקש עם המחשב שייסגר באותו הרגע.

המחשב נסגר, באמצע התקנת עדכון של מע' ההפעלה. וכעת, שלא במפתיע, המחשב אינו עולה. [עולה מסך שמציין שחסרה רשימה ארוכה של קבצים הנמצאים בSYSTEM32].

שאלתי היא כזו: הווינדוס שמת הוא WIN , הייתי מפרמט אותו, אלא שעל המחשב שמור מידע מאוד מאוד יקר שבשום מחיר איני יכול להרשות לעצמי למחוק אותו. ניסיתי להשתמש בREPAIR TOOL שנמצא בדיסק של WIN , אלא שבאופן תמוה הוא לא מזהה את ההתקנה של הווינדוס וטוען שלא איתר שום דרייבר. [?!?!]

האם למישהו יש הצעה מה כדאי לעשות? כאשר אני מדליק את המחשב עולות בפני 3 אפשרויות:

1) הפעלה כרגיל - מעלה את מסך הקבצים החסרים

2) SAFE MODE - מעלה את מסך הקבצים החסרים

3) הפעלת המע' תוך שימוש בהגדרות האחרונות שנשמרו ושידוע שעובדות. - לא ניסיתי

הייתי בוחר אופציה 3, השאלה היא האם הדבר עשוי \ עלול למחוק משהו מהמערכת?

מהן המלצותיכן? האם יש פתרונות אחרים?

אודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית

בוא נטפל בבעיה האמיתית - זה שאתה צריך את החומר שעל המחשב (להבא גיבוי!)

תבצע העלאה של המחשב מ-LIVECD - אני אישית מאוד אוהב את http://www.ubcd4win.com/downloads.htm

תחבר מדיה חיצונית או מחשב אחר ברשת - ותעתיק אליו את המידע כדי "לישון בשקט"

שנית - תנסה לבצע IN PLACE INSTALL דהיינו דריסה של ההתקנה הקיימת ללא התקנה

אני ממשיך לעקוב - שיהיה בהצלחה - מועבר לחלונות (הרי אין כאן בעית חומרה)

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...