תכנון מוד לספק ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנון מוד לספק ...

BeNzZy-BoY

Recommended Posts

טוב אז תכננתי כבר מוד לספק ובגדול זה מה שאני מתכנן שיצא בסוף :

http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=1742&cat=67&page=1

מה שאני עושה זה בעצם מוציא מהספק שלי את החלק העליון (זה שעשוי מפלסטיק כתום בקישור)..

ומכניס במקומו את החלק שאני הכנתי מפרספקט :)

מה שאני הכנתי זה יצא 3 חתיכות של פרספס (2 צדדים ולמעלה) ואני פשוט אחבר אותם לחתיכה אחת..

עכשיו , תכננתי להדביק אותם על רובה סיליקון רק מה אני לא יודע אם הסיליקון יעמוד בטמפרטורות גבוהות

ובחום גבוהה.. אז מי שיש לו ניסויון בזה אני אשמח לדעת קצת תגובות על החומר..

עוד משהו.. הפרספקט שלי הוא שקוף.. יש דבר כזה פרספקט בצבע ? או שאולי אפשר פשוט לשבוע את הפרספקט בצורה

כלשהי כדי שיהיה יותר מעניין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוד מיותר לדעתי, מי רואה ת'צד הזה בכלל...?

בכל מקרה, הבפנוכה של הספק לא מתחמם כ"כ כדי להמיס סיליקון, זה טמפ' כמו במחשב בערך...

יש פרספקס צבעוני, יש גם צבעים שקופים. לא יודע איפה יש פרספקס כזה אבל צבעים בטח יהיה בחנויות אומנות (תבקש צבעי או משהו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לאיש כזה והיה לו רק זכוכית צבעונית אבל אני פוחד שזה ישבר בתוך המחשב, כי הוא אמר שהזכוכית רגישה

לחום.. היא גם עולה בערך 90 שקל למטר ככה ש...

ואגב נרגילה דווקא ממש רואים את הצד הזה תחשוב.. אתה פותח את המארז או אפילו דרך החלון אתה רואה את צד ימין של הספק.. וכשאני אשים שם לדים זה יכול לצאת נחמד מאוד עם הפרספקט ביחד .. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כשאני מסתכל לתוך המארז שלי דרך החלון אני רואה את הספק... אולי אצלך לא

אבל אצלי רואים... תאמינו לי שאם לא היו רואים לא הייתי טורח לעשות את המוד הזה.. :-\

אני לא עד כדי כך דביל (קצת דביל לא הרבה.. :cwm12:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז תעשה את הפרספקט גם בפרונט של הספק (איפה שיוצאים החוטים..)

את החלק הזה רואים בדרך כלל (תלוי איך המארז ממוקם אצלך) וכמובן את הצד שמאל של הספק (איפה שהחלון, תלוי גם בגודל החלון)

הצד השני (איפה שהלוח אם) ממש מיותר, ואיתו גם הגג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז תעשה את הפרספקט גם בפרונט של הספק (איפה שיוצאים החוטים..)

את החלק הזה רואים בדרך כלל (תלוי איך המארז ממוקם אצלך) וכמובן את הצד שמאל של הספק (איפה שהחלון, תלוי גם בגודל החלון)

הצד השני (איפה שהלוח אם) ממש מיותר, ואיתו גם הגג..

כן אבל אתה מבין שאני לא יכול לעשות את זה.. הרי 2 הצדדים והחלק העליון של הספק מחוברים בחתיכה אחת

ככה שכשאני מוציא חלק אחד אני מוציא הכול.. ואני לא רוצה עכשיו להתחיל לנסר פח אני מעדיף לשמור את החתיכה

הזאת... חשבתי אולי לעשות גם את החתיכה התחתונה מפרספקט.. כאילו החלק שכל הספק עומד עליו..

אותו רואים בבירור דרך החלון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצי עם שמתה לב למוד ב jab tech הפרספקס מעוקם ואצל זגג שמוכר את הפרספקס אתה יכול לעקם את הפרספק

אבל

אתה חייב להיות מדויק עם הסירטוט כדי שלא תהיה טעות למה לא תוכל לעקם אותו בחזרה לצורה הנורמלית בקלות אבל עם תצליח זהה יהיה בשוט פצצה ;D אז בהצלחה (=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...