חיבור ה HTPS החדש שלי - עודכן - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור ה HTPS החדש שלי - עודכן

War-Hammer

Recommended Posts

החלטתי היום (אחרי שבועיים שה שלי היה מוכן) לקחת את הנושא לידיים ולהפעיל את הכל שיהיה מוכן לסרטים.

מפרט ה :

Pentium 3 600mhz 256k

Mother board - N1996

192mb of SDRAM 133mhz

WD 2.4gb (soon will be replaced)5400RPM

Voodoo 3 3000 16mb TV-Out

Intel lan card 10/100

350W Generic PSU

DVD - 16X

win 2000

ומארז שוכב של שעומד לעבור המון המון , קודם כל שהכל יעבוד לי טוב (תמונות יהיו...)

עד כאן הכל נחמד...

התקנתי את הדרייבר האחרון לכרטיס מסך מהאתר www.voodoofiles.com

קניתי כבל של S-Video (אני לא בטוח שככה קוראים לזה אבל זה מה שיוצא מהכרטיס מסך) אל 21 פינים שמתחבר לטלוויזיה. הכבל אמור להיות איכותי, מוזהב וכל זה, ורואים שהוא איכות (גם המחיר - 180 שקל)

עכשיו, הבאתי מסך לסלון, חיברתי הכל, הדלקתי את המחשב, הכנסתי אותו למצב שיאפשר יציאת .

אוטומאטית הוא שם על S-video אבל זה היה בשחור לבן, אז החלפתי למצב Composite ואז היו צבעים, נחמד מאוד, אבל מה עם האיכות!?? הכל מטושטש מאוד קשה להבין את הכתב (למרות שאפשר), אז התחלתי לשחק במצבים שם, לא יודע מה זה קשור אבל זה היה בשפות, ניסיתי את כולם והגעתי למסכנה ש Nederlands זה הכי איכותי, אבל עדיין, זה ממש מטושטש, ואני לא מפונק...

הטלוויזיה היא של פיליפס, דיי טובה וחדשה, מסך רחב, 100 הרצים וכל אלה...

עלה בדעתי שהאיכות הירודה באה מכך שזה רץ על 60 הרץ, אבל לא הצלחתי להעלות את זה, זה מזהה לי את הטלוויזיה כג'נריק טלוויזן (יש מצב שיש דרייבר למחשב שגורם לו לזהות את הטלוויזיה כמו שצריך?), חיפשתי באתר של פילפס על הטלוויזיה שלי ומצאתי את זה: http://www.p4c.philips.com/mprdata/000106/0001063292_pss.pdf זה המפרט שלה, אבל לא מצאתי דרייבר (אולי מישהו אחר ימצא??).

יש לכם אולי רעיונות אחרים שיעזרו לי לסדר את האיכות הנוראית?

אה, ועוד משהו, הטלוויזיה הזאת עושה זום אוטומאתי ומתאימה את גודל התמונה לרוחב הטלוויזיה, אבל כשאני מחבר אותה למחשב התמונה לא נמתחת לצדדים אלה רק לגובה, יש אפשרות לסדר גם את זה? (זה פחות חשוב, קודם נסדר את האיכות)

תודה רבה לפונים ואני מצטער שגרמתי לכם לקרוא את המגילה החדשה שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה מה שאמירם אמר.

היציאת שלך מוציאה רק 60 הרץ, אז שום דרייבר בעולם לא יעזור לך להעלות ל100.

אגב, מכיוון שמדובר במקודד מאוד ישן (זה שמעביר את האות לטלוויזיה) אל תצפה לאיכות טובה, כי זה די דרעק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של תמיד תיהיה נמוכה יותר משל מסך מחשב. פשוט היכולת אבחנה של הטלוייזיה נמכה יותר.

על איזה רזולוציה אתה מנסה לעבוד עם הטלוויזיה? אם אתה מתכוון שהיא תעבוד כמסך ראשי P(סביר מאוד להניח אם המערכת תעמוד בסלון), אז תנסה לכוון לרזולוציה נמוכה.

בכל מקרה, לעבוד בורד ולגלוש באינטרנט אני לא מאמין שתצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ברזולוציה הגבוהה ביותר ( 800X600), כן המחשב יהיה בסלון תמיד וישמש לצפייה ב ו DIVX, אולי גם קצת , בקיצור, אמרו לי שמהאיכות בווינדוס זה גרוע בטלוויזיה אבל באותו הרגע שאני מקרין סרט או משחק זה מסתדר, אז מחר אני ינסה ויעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם קצת בעיכוב... אבל אתמול הקרנתי סרט, האיכות טובה כשהסרט איכותי, הסרטים שבפומט DIVX אמורים לעבוד באיכות טובה על מסכים של 20 אינטש גג, וכשאני מחבר טלוויזיה של 39 אינטש זה נמתח על מסך גדול ולכן האיכות של סרטים שגודלם 700 מגה לא מספיקה, אבל זה בסדר, ראתי כבר שלושה סרטים וזה בסדר...

הסאונד טוב.

המערז קצת מרעיש, כול להיות בגלל שהשארתי אותו פתוח, אני יעשה איזה מודינג או שאני אמצא מארז של ווידאו ישן ויארגן משהו...

בנתיים אני מרוצה, אבל יש לי עוד דבר אחד שאני צריך לשאול..

אתמול שמתי דיסק מקורי וניסתי להפעיל אותו, המחשב בכלל לא זיהה את הדיסק, כאילו אין דיסק בכונן, שמתי עוד סרט מקורי שיש לי וניסיתי להריץ אותו, עכשיו, הווינדוס אמר לי שאני צריך מקודד כדי להקרין את הסרט ולוונדוס אין את המקודד הזה...

ש לכם איזושהיא הצעה למקודד או תוכנה לצפייה בסרטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...