האם 450W יספיק למפרט הבא: - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 450W יספיק למפרט הבא:

yellow acid

Recommended Posts

מסך:

[..] DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM - IPS PANEL - לרוכשי מחשב חדש מעל 4000 ש"ח ! - זמין במלאי ₪1043

מעבד:

[..] INTEL 2120 : CORE I3, S1155, 3.3GHz - TRAY ₪585

לוח אם:

[..] ASROCK H61M-HVS ₪296

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪100

כמות:2

כרטיס מסך:

[..] HIS 6950 "FAN" 2GB GDDR5 (HDMI/2xDVI/2xMini DP) - RETAIL - זמין במלאי ₪1267

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-22NS90 X22 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪114

מארז:

[..] COUGAR SOLUTION (FRONT USB 3) w/o PSU + ENERMAX NAXN 450W ₪414

קרור למעבד:

[..] COOLERMASTER HYPER 101 ₪78

דיסק קשיח:

[..] HITACHI 1TB SATA3 - לרוכשי מחשב חדש ! - זמין במלאי ₪567

אני מתכוון לפתוח את הכרטיס מסך ל6970 אם זה משנה

אני ממש על גבול התקציב אז רק אם זה נחוץ אני אקח ספק של 500 השאלה מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז אני אקח את מה שאתה מציע לי, כתוב בפרטים שלו 80 PLUS® certified,

זה אומר שהוא בעצם כמו הENERMAX NAXN 80+ 500W רק יותר זול ב40 שקלים, או שזה מציין דבר אחר?

תודה לשניכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה.

סשקריק:

אוקי תודה שאתה מעיר על זה אבל כבר שאלתי בפורום של ואמרו לי שם שזה יהיה אפשרי, וזה גם ככה לא מגיע עם ביוס כפול. שאלתי בחנות ואמרו לי שאין להם להשיג גירסא עם ביוס כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט אמרתי לך מנסיוני.

אני גם הזמנתי 6950 של סאפיר, אחרי המון קריאה והתלבטות (הרי מדובר בסכום רציני של כסף)

והייתי בטוח שאיך שאני מקבל אותו אני צורב לו ביוס 6970 ואני אהייה מסודר ואז אחרי שצרבתי לו את הביוס של 6970 המחשב לא עלה

אז פה כמובן בא לידי ביטוי היתרון הגדול של ביוס כפול - יש בעצם גיבוי של הביוס המקורי.

אחרי זה כתבתי בפורום שלא הצלחתי בשינוי הכרטיס ל- 6970 ואז מישהו רשם שלפעמים היצרן מסיר את השיידרים הנוספים בלייזר.

אני חושב שיש פה סיכון רציני לנסות לצרוב ביוס 6970 על 6950 מבלי שיש לך ביוס גיבוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זרקתי את הכרטיס אלא פשוט העברתי את המתג שיש על הכרטיס לביוס מס' 2 שהוא ביוס גיבוי (בלתי מחיק) ואז הכרטיס שב לעבוד כאילו כלום לא קרה.

אבל אם היה לי כרטיס עם ביוס יחיד לא הייתי לוקח את הסיכון כי לך תדע נגיד אתה צורב ביוס 6970 והכרטיס לא יקבל את זה ולא יעבוד אז מה תעשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...