הצילו!!!,המערכת במחשב התרסקה לחלוטין יחד עם שגיאות מוזרות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו!!!,המערכת במחשב התרסקה לחלוטין יחד עם שגיאות מוזרות

nice

Recommended Posts

במחשב של אבי ואחותי יש בעיה רצינית:

כאשר מדליקים את המחשב יש סמל של הכל כרגיל עד שרואים מסך כחול (כן כן בחזרה למסכים הכחולים) עוד לפני שהמערכת עלתה (גם לא ניתן לעושת צילום מסך דרך המקלדת),שם כתוב את הדבר הבא:

unmountable_boot_volume

והמון מללל מתחת שאומר לנתק כל חומרה חדשה ולהיכנס לביום ולבחור מבין האפשרויות איזה מן הדברים יעלה קודם(כונן קשיחכונן דיסקטים,כונן דיסקים.).

ואחרי שהמסך הכחול עולה אי אפשר לכבות את המחשב,זאת אומרת אפשר,המאוורר מפסקי לפעול והדיסק הקשיח וכל מה שעושה רעש אבל הנורית הראשית של המחשב ממשיכה לפעול וניתן לכבותה רק אם מדליקים מחדש ומכבים לפני שמסך הכחול עולה.

אני ממש לא יודע מה הסיבה לבעיה אבל אני יודע שלאחרונה אני ניתקתי פעמיים את המקדלת והחזרתי אותה למקום,האם זה קשור?.

ועוד פרט מעניין:כאשר הדיסק הקשיח מסתובב בהתחלה הוא עושה המון המון רעש.

למישהו יש רעיון מה לעשות או שצריך להביא את זה לניורון (מהם קנינו את המחשב,לצערי).

והאם זה בטוח בעיה בחומרה?.

אני גם יודע שאחותי עושה כל מיני דברים משוגעים למחשב כמו החלפת הthema או איך שקוראים לזה וכל מיני.

בבקשה תעזרו לי מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Zה נשמע כמו תקלה בHD. גם העובדה שהוא פתאום עושה הרבה רעש וגם ההודעה שקיבלת, מצביעים על כשל חומרתי בHD.

אתה יכול לנסות לפרמט את הHD על ידי שימוש בדיסק/דיסקט אתחול ולהתקין מחדש את המערכת. אם הHD תקין אז זה אמור להחזיר את המחשב שלך לפעולה רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd?,כונן קשיח נכון?,אני די בטוח שכן.

אני יודע לפרמט עם בדרך השגרתית: כיוונון העלאת המערכת לקודם כל דיסק הכנסת הדיסק וכל מה שמסביב האם אני יוכל לעשות את זה גם עכשו?.

ניסתי להעלות את הדיסק לwidnwos (לא ברור למה) אך הוא לא עלה לי אפילו שהגדרתי שהדיסק יטען לפני המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...