נפלאות השרות של פלאפון - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפלאות השרות של פלאפון

IG

Recommended Posts

שלום לכולם.

רציתי לשתף במיקרה שהיה לי במרכז השרות של פלאפון.

לפני מספר שבועות חיפשתי לקנות מכשיר חדש ולהצתרף לתוכנית חדשה.

עברתי את כל הספקים, קיבלתי הצעות, בד"כ חיכיתי כ-15 דקות והנציגים התנצלו בצורה מנומסת על הזמן שלי.

כשהגעתי לפלאפון- עוד בזמן שהיתי לקוח שלהם, המתנתי יותר מ-40 דקות, ובמהלך הזמן הזה הייתי עד לקומבינות בקיצור תורים לחברי העובדים, גסות בתמיכת האחראי משמרת (כשאנשים העירו על זה שנכנסים לפניהם ודילגו על המספר שלהם די שלחו אותם לשבת על כיסא הפוך ולחכות בשקט לתור שלהם) ועוד.

אחרי כ-40 דקות, ראיתי שבקצב הזה אני אחכה שם עוד שעתיים, אז קמת, הלכתי, והצתרפתי לחברה אחרת (והם טיפלו לי בניתוק מפלאפון).

ואני מזכיר- באתי כדי לקנות מכשיר חדש ולחתום על עוד התחייבות, לא כדי להתלונן, לא לתיקונים... לתת להם אופציה לקחת ממני עוד כסף!

מוסר ההשכל- כשנכנסים לקשר עם חברה סלולארית גדולה, מצפים לשרות ראוי בתמורה למחיר הגבוה, ובפלאפון כנראה שתקבלו את ההפך. לרמי לוי אין מרכזי שרות והנציגים שלו די ערסים בד"כ (מכמה מקומות בארץ שהייתי בהם... כמעט בכול מקום יש איזה אחד שנראה כמו דודו מהאח הגדול עם כיפה גדולה ו0 הבנה במכשירים סלולאריים או איך הרשת שהוא מייצג פועלת), אבל המחירים שלהם בהתאם.

אני רק מצטער על זה שלא יהיה לי את התענוג לצעוק לנציגה "אני רוצה להתנתק"! כמו שעשיתי כשעברתי בנק (בנק הפועלים. גם שרות על הפנים... אבל זה לסיפור אחר ולא שיש חלופות טובות יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון - תמיד במרכזי שירות יש עומסים וזמני המתנה ממושכים. בתור לקוח קיים הכי כדאי להתקשר לטלפון של שירות הלקוחות ולקבל הצעה טלפונית (ניתן גם לשנות חבילה ולקבל הצעות שימור למיניהן) ולא ללכת למרכזי השירות.

במרכזי מכירה תמיד יש תור קצר, אם בכלל וכל הנציגים חייכנים ונחמדים.

מסקנה- אסור להגיע למרכז שירות, אלא אם ברוב טיפשותך עשית ביטוח למכשיר בחברת הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הספציפי הזה לאו דווקא קומבינה.

בפלאפון אפשר לקבוע תור לשעה מסוימת דרך האתר שלהם,

וכשאתה מגיע לסניף בשעה שנקבעה מטפלים בך ישר, לא משנה כמה חיכו האנשים בתור, מנסיון.

בכל מקרה לא הפסדת כלום.. זה נבלה וזה טרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון זה לא נבלה זה התולעים בקישקה של הנבלה

פלאפון הם סרטן בחסות המדינה ולא תעזור שום כימותרפיה

להתרחק מפלאפון כמו מאש גם אם זה חינם

הנבלות לא ראויים להתקיים בארץ הקודש

במדינה מתוקנת היו תולים את הבעלים

מי שחותם איתם הסכם ומאפשר להם גישת חיוב לחשבונו הוא מתאבד כלכלי בעל נטיות להאנס כלכלית

ממליץ לכל אשר בריאותו בראשו לוותר על מנעמי האייפון או הגלאקסי ולהתרחק מפלאפון כמו מערבי עם שברייה ביד

בכלל המלצה כללית לא לאפשר לאף חברת ענק כזאת אפשרות לחיוב אוטומטי של חשבונכם

ותפסיקו להתלונן על מחיר הקוטג והפסק זמן אלה לא מוצרי יסוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עד למשהו דומה במרכז השרות של פלאפון בפתח תקוה

היה פיצוץ לא מהעולם הזה ואנשים קיבלו מספרים לעוד שעתיים

במקרה הזה הזמנתי בטלפון אז המכשיר חיכה לי אבל ריחמתי על האומללים שבאו לקבל שם שרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודש עברתי מפלאפון.

למרות שהתשתית שלהם טובה (יש לי אס) דפקו אותי עם עם כל הזיכוים שלא קרו בגלל שהמכשיר מאורנג', ותירתרו אותי בשביל חשבונית רכישה 4 פעמיים. כל זה לא עזר ובמקום 170 שקל בחודש היתי משלם 260. בזיון!!!

בפעם הרביעית, חזרתי לאורנג' ואני משלם על אותו שירות רק 140.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאפון זה לא נבלה זה התולעים בקישקה של הנבלה

פלאפון הם סרטן בחסות המדינה ולא תעזור שום כימותרפיה

להתרחק מפלאפון כמו מאש גם אם זה חינם

הנבלות לא ראויים להתקיים בארץ הקודש

במדינה מתוקנת היו תולים את הבעלים

מי שחותם איתם הסכם ומאפשר להם גישת חיוב לחשבונו הוא מתאבד כלכלי בעל נטיות להאנס כלכלית

ממליץ לכל אשר בריאותו בראשו לוותר על מנעמי האייפון או הגלאקסי ולהתרחק מפלאפון כמו מערבי עם שברייה ביד

בכלל המלצה כללית לא לאפשר לאף חברת ענק כזאת אפשרות לחיוב אוטומטי של חשבונכם

ותפסיקו להתלונן על מחיר הקוטג והפסק זמן אלה לא מוצרי יסוד

חחח

אבל לגבי פלאפון לפחות, מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...