בעייה במחשב נתקע כל כמה דקות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה במחשב נתקע כל כמה דקות

eviatarp

Recommended Posts

מערכת ההפעלה: ווינדוס 7 64 ביט

לוח אם: Gigabyte EP43-DS3L

מעבד: Intel 2 Due E8400

זכרון: 2X2GB

כרטיס מסך:ATI HD 4850

הבעיה התחילה לפני כשבוע ועם הזמן המחשב נתקע לעיתים תכופות יותר ויותר אז מה שקורה זה שגם בפעולות פשוטות כמו לפתוח תקייה או להפעיל סרטון המחשב לפעמים נתקע, העכבר אפשר להזיז אותו ולראות אותו זז על המסך רק המחשב לא מגיב ואם אני עושה CTRL+ALT+DEL לוקח לו מלא זמן להגיב ולפעמים אפילו כותב לי הודעה שאינו יכול להשלים את הפעולה.

בדקתי עם Nod32 ניקיתי ספיים עם Spyware Doctor עדכנתי דריוורים עם Driver Genius ניקיתי את המחשב עם Ccleaner ושום דבר שעשיתי לא עבד הבעיה קרתה לי גם לפני ולאחר שפרמטטי את המחשב היא נפתרה ועכשיו היא חזרה אז אם מישהו יכול לעזור לי כמה שיותר מהר אני יעריך את זה תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לתת למחשב לרוץ כמה שעות (או ימים) על LIVECD (אובונטו ...)

אחת הדרכים הכי פשוטות שאני מכיר לאשר או לבטל בעיית התחממות היא פשוט לרוץ עם דלת מארז פתוחה במשך מספר ימים (לא בריא לאורך זמן רב מדי).

בברכה,

חגי חדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בHDtune בדקתי וכבר ב Health יש לי warning ב current pending sector והתחלתי לעשות error scan וכבר מצאתי 6 ריבועים אדומים וזה עוד לפני שהגעתי לחצי אז מה זה אומר הנתונים שקיבלתי? יכול להיות שהבעיה היא הכונן קשיח שלי? ואם כן מה אפשר לעשות כדי לתקן אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שזו הבעיה שגורמת למחשב שלי להיתקע כל הזמן? כי שמעתי שיכול להיות שזה הספק כח לא מתפקד כמו שצריך אז לפני שאני קונה כונן חדש אני רוצה להיות בטוח שזה מה שיפתור לי את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לבדוק עוד בעיות יציבות של ספק / טמפרטורה אתה יכול להריץ את HWMONITOR ולראות את הטמפרטורות של המעבד / כ.מסך בהרצה של בדיקות מאמץ כמו LINX וFUR MARK.

הקשיח אגב, בהחלט יכול לגרם לבעיות שתוארו. התקנה מחדש של מערכת ההפעלה בהחלט עלולה לתת שיפור זמני, במיוחד אם חלקים שבדיסק שעליהם יושבת מערכת ההפעלה / מידע שניגשים אליו הולכים פייפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה הזמן לגבות חומר חשוב.

אחת הדרכים הכי פשוטות שאני מכיר לאשר או לבטל בעיית התחממות היא פשוט לרוץ עם דלת מארז פתוחה במשך מספר ימים (לא בריא לאורך זמן רב מדי).

לא מדוייק בכלל. במארזים מתוכננים היטב עם סרקולציית אוויר טובה, פתיחת הדלת עלולה לגרום לעלייה בטמפרטורת הרכיבים.

בנוסף, פתיחת הדלת תביא לירידה של מקסימום מספר קטן של מעלות.

בעיית התחממות בודקים בקלות ע"י תוכנה שקוראת מחיישני הטמפרטורה שעל הרכיבים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הספק (לפחות כמו שזה נראה).

הקשיח אגב, בהחלט יכול לגרם לבעיות שתוארו. התקנה מחדש של מערכת ההפעלה בהחלט עלולה לתת שיפור זמני, במיוחד אם חלקים שבדיסק שעליהם יושבת מערכת ההפעלה / מידע שניגשים אליו הולכים פייפן.

כמו שאמרתי זו לא נראית בעיה של קשיח. מניסיון בדרך כלל שיש סקטורים פגומים באזורים של המערכת הפעלה זה לא גורם לעיקובים מהסוג הזה (אם בכלל), אחרי הכל המידע שם פגום או כבר לא קיים (מה שנמצא ברוב המקרים), ולכן זה לא היה צריך לעבוד בכלל. (תקנו אותי אם אני טועה טיפלתי רק בשלושה בקרים כאלו)

וזה הזמן לגבות חומר חשוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...