הזמנת אבקת חלבון מח'ול. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת אבקת חלבון מח'ול.

Jenia24

Recommended Posts

אהלן.

אני רוצה להזמין אבקת חלבון מחול 2.3 ק'ג שעולה 48$ + משלוח יוצא לי 77.6$. אז לפי מה שקראתי, במכס החבילה לא אמורה להתקע ואני גם לא אמור לשלם להם כלום.

השאלה היא מה עם המסי יבוא? כי שם קראתי שיש הגבלה ל75$

מישהו יודע מה הם המיסי יבוא ומה האחוז שלהם מסך הקנייה?

בכללי אשמח לדעת אם מישהו התנסה בהזמנת אבקה מחול ואיך עבר התהליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן.

אני רוצה להזמין אבקת חלבון מחול 2.3 ק'ג שעולה 48$ + משלוח יוצא לי 77.6$. אז לפי מה שקראתי, במכס החבילה לא אמורה להתקע ואני גם לא אמור לשלם להם כלום.

השאלה היא מה עם המסי יבוא? כי שם קראתי שיש הגבלה ל75$

מישהו יודע מה הם המיסי יבוא ומה האחוז שלהם מסך הקנייה?

בכללי אשמח לדעת אם מישהו התנסה בהזמנת אבקה מחול ואיך עבר התהליך

לא משתלם להזמין אבקה מחו''ל.

בתור אחד שיש ''כרטיס חבר מועדון'' ב BB. כי ברגע שהחבילה תיפתח במכס אז תוסיף מע''מ וזה כבר יוצא לך לא משתלם.

אם אני הייתי מזמין אבקה זה רק בתוך חבילה גדולה כך שהתוספת על המשלוח לא הייתה קריטית.

לא חסר בארץ אבקות במחירים הגיוניים, כל דבר אחר תזמין מחו''ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עושים טעות להזמין בצורה הזו, עדיף לעבוד בשיטה הבאה:

קניית אבקת חלבון במשקל של 5 פאונד ב-53 דולר לדוגמה - http://www.amazon.com/Optimum-Nutrition-Standard-Double-Chocolate/dp/B000QSNYGI/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1330798645&sr=8-4

המשלוח של הוא חינם בתוך ארה"ב

משלוח לארץ דרך חברה כמו mustop - יעלה כ-50 דולר פחות הנחה של 10 דולר (יש קופון הנחה במשלוח אחריה קניה דרך אמזון)

הגבול למיסים הוא 75 דולר כולל משלוח, עד שהחבילה מגיעה ל-mustop, והמשלוח לארץ אינו נכלל לצורך עלות המיסים,

לכן מחיר החבילה במקרה הזה יהיה כ-90 דולרים בלבד.

זה גם יותר זול ממה שפרסמת, וגם חוסך לך את הפחד שתצטרך לשלם מיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבריו השתמע שהמחיר אותו תשלם על המשלוח לבד הוא כ-77 דולר, ויחד עם המוצר עצמו הסכום מסתכם לכ-120 דולר.

אם כך אתה צפוי לשלם עוד כ-16 דולר מיסים במידה והמכס יעלה עליך, ובסה"כ - 93 דולרים.

אם אתה לא ממהר לקבל את המוצר, אתה יכול לשלוח אותו דרך משלוח ימי בחברת Ushops.co.il והמחיר הצפוי במקרה זה הוא כ-70 דולרים

לפי המחירון הזה - http://www.ushops.co.il/usaddress/#calculator (תכניס את הלינק מאמזון להערכת מחיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...