מספר בעיות במחשב שבסופו של דבר מוביל לתפקוד לקוי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר בעיות במחשב שבסופו של דבר מוביל לתפקוד לקוי

Guy950

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה צצו מספר בעיות במחשב שלי ואני לא יודע מה עליי לעשות כבר.

ראשית אתחיל עם המפרט שלי כי בחוקים כתוב שמומלץ לכתוב מפרט:

מעבד : Q9550 (ללא OC)

לוח אם : EP43 של ג'יגה בייט, שכחתי את הדגם הספציפי.

זיכרון : 7.4 ג'יגה ראם. יש לי של A-data 4GB (2X2) and 4GB (2X2)

כרטיס מסך : ATI HD 6950 ששודרג לאחרונה מHD 4870.

אז ככה, לכרטיס המסך מחוברים באופן קבוע שני מסכים ושניהם בשימוש כל יום, לפני כשנה נתקלתי בבעיה שהמסכים התחילו להבהב - כלומר שניה אחת רואים משהו ושניה אחת המסך שחור.

פניתי לאחריות של הכרטיס המסך הקודם והוא הוחלף מיידית לכרטיס מסך חדש מאותו דגם והבעיה נעלמה.

לאחרונה החלטתי לשדרג את הכרטיס מסך בגלל שהביצועים התחילו לרדת וגם כי הבעיה חזרה , אז רכשתי HD6950 והביצועים במחשב השתפרו אבל הבעיה לא נעלמה. המסכים שלי כל הזמן מהבהבים כשיש עומס.

שמתי לב שהבעיה מופיעה בעיקר כשאני גולש באינטרנט באתרים שיש בהם פרסומות פלאש בצד (כמו למשל HWzone, 9gag, and etc) אז עידכנתי את התוסף פלאש ובדקתי אם הבעיה היא ספציפית בפיירפוקס או בכל הדפדפנים במחשב, ואכן הבעיה עדיין מתקיימת והיא בכל הדפדפנים.

אני אגיד שבאותה הזדמנות כשהבעיה הזאתי חזרה, כשהמחשב מגיע לעומס הוא מכבה את אפשרות הAERO ואז המסכים מתחילים להבהב גם כשלא מדובר בגלישה באינטרנט. הבעיה הופיעה עוד לפני שהכרטיס מסך הוחלף לחדש אז אני חושב שאפשר לשלול את כרטיס המסך.

בנוסף לכך לפני כמה ימים המחשב שלי לא נדלק בכלל וזה עשה ריסט וכתב לפני איתחול המערכת שיש בעיה בחומרה או בתוכנה וזה הפעיל תוכנה של ווינדוס שבודקת את המערכת וזה כתב שלא היו בעיות וחזר לעבוד.

אז מה עשיתי בנתיים כדי לפתור את הבעיה?

עדכנתי לכרטיס מסך, לוח אם, פלאש, . פתחתי את המחשב וניקיתי אותו מאבק (ממוצע טמפ' 45-50 מעלות קבוע, המעבד מקורר במים והכרטיס מסך מקורר בקירור כפול. טמפ' הלוח אם נעה בין 50-60 מעלות וההארדיסק גם 50-60)

עברתי על כל החומרה, לא ראיתי חלקים "מנופחים" או שרופים או כשל פיזי כלשהו.

אז....יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...