שאלה ב CCNA שאני צריך קצת עזרה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ב CCNA שאני צריך קצת עזרה

Php-Styler

Recommended Posts

אם זה לא הפורום המתאים אני מצטער , ואשמח שתביאו לי פורומים ישראלים של CCNA שאפשר לשאול שאלות

שאלתי היא :

PC1, with address 1111.1111.1111, is connected to Switch SW1’s Fa0/1

interface. PC2, with address 2222.2222.2222, is connected to SW1’s Fa0/2

interface. PC3, with address 3333.3333.3333, connects to SW1’s Fa0/3

interface. The switch begins with no dynamically learned addresses, followed by

PC1 sending a frame with a destination address of 2222.2222.2222. If the next frame

to reach the switch is a frame sent by PC3, destined for PC2’s MAC address of

2222.2222.2222, which of the following are true? (Choose two answers.)

a. The switch forwards the frame out interface Fa0/1.

b. The switch forwards the frame out interface Fa0/2.

c. The switch forwards the frame out interface Fa0/3.

d. The switch discards (filters) the frame.

בתשובות רשום שזה A ו- B .

עכשיו אני לא מצליח להבין למה זה בכלל שני תשובות , אני חושב שזה תשובה אחת , הסבר שלי הוא :

בפעם הראשונה נשלח FRAME ממחשב אחד לשני אז המתג לומד את כתובת המק של המחשב הראשון בפורט 1 ואז הוא עושה FLODDING לשאר הפורטים ואז הוא לומד שמחשב 2 כתובת המק שלו דרך פורט 2 , אז למה שנשלחת FRAME חדש למתג ממחשב 3 הוא לא שולח ישירות לפורט 2 כי המתג צריך לדעת אותו כבר מהתהליך של FRAME 1 , למה הוא בכל זאת צריך לעשות FLOODING ?

ושאלה נוספת היא : לגבי מה שמתג עושה עם הודעת UNKNOWN UNICAST שאין לו בטבלת שלו את הכתובת המק של היעד , אז הוא עושה FLOODING השאלה היא אם הוא שולח גם לפורטים שכבר נמצאים בטבלת ורשום שהם לא כתובת המק הנתונה האם הוא שולח לכל הפורטים בלי שום קשר למה שיש בטבלה , הוא הוא שולח ועושה FLOODING גם לפורטים שאין לו בטבלת ?

תודה רבה.

שבת שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בגלל שלא נאמר שPC2 שלח שום פריים אז זאת אומרת שלSW אין עדיין את כתובת שלו.כמו שאתה יודע SW לומד רק את הSORCE ומוסיף לטבלה, לכן כאשר הוא יקבל FRAME בפורט 3 הוא יפיץ אותו לכל הפורטים שלו מלבד הפורט בו הוא התקבל.

אם זה לא הפורום המתאים אני מצטער , ואשמח שתביאו לי פורומים ישראלים של CCNA שאפשר לשאול שאלות

שאלתי היא :

PC1, with address 1111.1111.1111, is connected to Switch SW1’s Fa0/1

interface. PC2, with address 2222.2222.2222, is connected to SW1’s Fa0/2

interface. PC3, with MAC address 3333.3333.3333, connects to SW1’s Fa0/3

interface. The switch begins with no dynamically learned MAC addresses, followed by

PC1 sending a frame with a destination address of 2222.2222.2222. If the next frame

to reach the switch is a frame sent by PC3, destined for PC2’s MAC address of

2222.2222.2222, which of the following are true? (Choose two answers.)

a. The switch forwards the frame out interface Fa0/1.

b. The switch forwards the frame out interface Fa0/2.

c. The switch forwards the frame out interface Fa0/3.

d. The switch discards (filters) the frame.

בתשובות רשום שזה A ו- B .

עכשיו אני לא מצליח להבין למה זה בכלל שני תשובות , אני חושב שזה תשובה אחת , הסבר שלי הוא :

בפעם הראשונה נשלח FRAME ממחשב אחד לשני אז המתג לומד את כתובת המק של המחשב הראשון בפורט 1 ואז הוא עושה FLODDING לשאר הפורטים ואז הוא לומד שמחשב 2 כתובת המק שלו דרך פורט 2 , אז למה שנשלחת FRAME חדש למתג ממחשב 3 הוא לא שולח ישירות לפורט 2 כי המתג צריך לדעת אותו כבר מהתהליך של FRAME 1 , למה הוא בכל זאת צריך לעשות FLOODING ?

ושאלה נוספת היא : לגבי מה שמתג עושה עם הודעת UNKNOWN UNICAST שאין לו בטבלת שלו את הכתובת המק של היעד , אז הוא עושה FLOODING השאלה היא אם הוא שולח גם לפורטים שכבר נמצאים בטבלת ורשום שהם לא כתובת המק הנתונה האם הוא שולח לכל הפורטים בלי שום קשר למה שיש בטבלה , הוא הוא שולח ועושה FLOODING גם לפורטים שאין לו בטבלת ?

תודה רבה.

שבת שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...