האם יש מחר שביתה או לא? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מחר שביתה או לא?

אורח Si-Nom

Recommended Posts

לפי החדשות, יש עדיין שביתה! :D 8)

נכון עכשיו אמרו בערוץ 22 בחדשות שיש שביתה מחר כי אין מאבטחים והמורים מעבירים את האחריות לממשלה, אין פגישה באופק בין משרד החינוך למשרד האוצר וכרגע יש שביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי גם ככה לא תהיה שביתה :(

גם בגלל שהבצפר שלי הוא ברשת אורט או משהו כזה וגם בגלל שיש לנו בשטח של הבית ספר בסיס צבאי סודי כך שאין לדאוג בקשר לאבטחה :-\

So much for keeping it a secret ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ברשת אורט וגם לנו זיינו את השכל שלנו בכל מקרה אין שביתה.

וכמו שאמרתי מספיק פעמים בעבר - על הז** שלי, אני לא בא ולא שמעתי שאמרו שאצלנו אין שביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו שב-23:00 תיהיה פגישה של הנשיא עם ראשי העיריות/מועצות ועם שרת החינוך.

בואו נקווה שלא יצא מזה כלום ושלא יצליחו לשכנע אותם לדחות את השביתה בעוד יום או משהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השטויות האלה על אורט?

א. אורט זה לא בתי ספר פרטיים! LOL!!! :lol:

ב. העובדה שבית-הספר שלכם אולי לא שובת לא קשורה לאורט. כי גם בשביתה הזאת, כמו בכל שביתה אחרת שהייתה מאז כיתה ז', הבי"ס שלנו (כן, גם אני ברשת אורט) ישבות/לא ישבות כמו כל הארץ. זה שאנחנו באורט לא אומר שאנחנו לא שובתים בכל מקרה.

ג. אם בית-הספר שלכם החליט לא לשבות, זאת החלטה של בית-הספר הזה ספציפית ולא של כל הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה הרכזת שיכבה האהבלה שלי אמרה:

אנחנו בפיקוח של אורט ושל המועצה המקומית ביחד.

ככה שגם אם המועצה שובתת אנחנו עדיין לומדים ברור?

אנחנו: מהההה? ואם חברים שלנו בשאר הבתי ספר בעיר בשביתה?

היא: אתם לומדים כרגיל

אנחנו: *נקרעים מצחוק*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה יכול להיות בהחלטה של בית-הספר שלכם נקודתית. אם היא אומרת שתלמדו, היא כנראה יודעת. ואני לא יודע יותר טוב ממנה.

ההנחה שלי היא שכנראה לא נעים לה לבשר לכם שצוות בית-הספר שלכם בעצמו החליט ללמוד למרות השביתה, והחליט לשבור את השביתה.

לכן היא מפילה את האשמה על אורט. דבר שמגוחך לעשות עקב העבודה שיש עוד הרבה בתי ספר ברשת אורט במדינה, ואתם בטוח תבינו בשלב כלשהו שזה לא הרשת הורתה לבית-הספר שלכם ללמד, אלא בית-הספר שלכם שהורה לבית-הספר שלכם ללמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...