בעיה בדומיין שיש בו שני DC - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בדומיין שיש בו שני DC

ehud4

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי דומיין שיש בו שני DC. עכשיו צצו לי בו כמה בעיות.

המצב הוא שרק אחד מה DC הוא GC ו DNS - הראשון.

כאשר כיביתי אותו (את הראשון), אז אני לא מצליח לבצע אוטונטיקציה מול מול ה DC השני, זה אמור להיות ככה?

תיקיות all users ו default user שמורות רק ב DC השני. ב DC הראשון אין לי גישה אליהן.

עכשיו, שמתי בתיקיית all users (שנמצאת כאמור בשרת השני), כל מיני מסמכים שאמורים להיות על שולחן העבודה, וזה פשוט לא מופיע :'(

אין איזה פוליסי שחוסם פה או משהו.

אז למה קורה הבלאגן הזה בגלל שני DC מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דומיין שיש בו שני DC. עכשיו צצו לי בו כמה בעיות.

המצב הוא שרק אחד מה DC הוא GC ו DNS - הראשון.

כאשר כיביתי אותו (את הראשון), אז אני לא מצליח לבצע אוטונטיקציה מול מול ה DC השני, זה אמור להיות ככה?

אם כאמור הDC השני שלך לא מחזיק בDNS, כיצד התחנות ידעו מול מי להזדהות כאשר אין להם DNS (יDC ראשון למטה) ממנו ידעו מול מי "לדבר"?

לא ברור לי העניין של "All users", מה אתה מנסה לעשות בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כאמור הDC השני שלך לא מחזיק בDNS, כיצד התחנות ידעו מול מי להזדהות כאשר אין להם DNS (יDC ראשון למטה) ממנו ידעו מול מי "לדבר"?

לא ברור לי העניין של "All users", מה אתה מנסה לעשות בדיוק?

לגבי ההערה הראשונה : תודה, אתה צודק.

לגבי ההערה השנייה, זה הולך ככה :

לגבי דומיין 2003

בדומיין עם שרת 2003, אפשר להכניס בתיקיית netlogon את תיקיית default user ובתוכה פרופיל של משתמש(התיקייה שנמצאת בכל ווינדוס xp), ואז כל משתמש*חדש* בדומיין מקבל את הנתונים שקיימים שם.

לגבי תיקיית all users, זו תיקייה שגם היא קיימת בווינדוס . כאשר לא מדובר בדומיין, כל משתמש מושך נתונים שמוגדרים בפרופיל שבתיקיית all users.

עכשיו, כאשר מדובר בדומיין, שמתי לב שהתיקייה הזו לא תופסת אם שמים אותה בתיקיית netlogon, אלא המשתמש ימשוך נתונים שקיימים בפרופיל שמוגדר בתיקיית all users בתחנה.

לגבי דומיין עם DC 2008 :

לא עובד שם כלום. לא תיקיית default user, ולא תיקיית all users.

אני אשמח אם מישהו פה יודע איך אני עושה בדומיין 2008 שמשתמש חדש המצטרף לדומיין

יקבל איזה קובץ אוטומטית על שולחן העבודה (תיקיית default user), או שמשתמש קיים בדומיין יקבל איזה קובץ (תיקיית all users).

אני מניח שיש אפשרות לעשות את זה גם בלי GP . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...