בעיה שאין לי מושג למה היא קורה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה שאין לי מושג למה היא קורה

Goliath

Recommended Posts

לא ידעתי באיזה פורום לשים את זה אז שמתי את זה כאן:

לפני כמה שבועות קיבלתי מחשב חדש (מפרט), התקנתי עליו cs, הכל טוב ויפה עד אתמול....

אתמול שיחקתי לי cs להנאתי, ופתאם התחילו לי לאגים רציניים של קפיצות לפינגים גבוהים (250-400 פינג), היו איתי עוד אנשים בסרבר שיש להם נטוויז'ן וגם להם היו פינגים כאלה, אז חשבתי שהבעיה היא בספקית (נטוויז'ן למי שלא הבין עדיין)

היום אני משחק cs שוב, והנה שוב פינג גרוע שעולה הפעם אפילו ל800 (אפילו לאינטרנט בחייגן אין כאלה פינגים), החלפתי את הניק לnetvision sux, ואז מישהו אמר לי שזה לא בגלל הספקית אלא בגלל הטמפרטורה של המחשב. ניסיתי לתחקר אותו אבל הוא לא ענה לי.

חשוב לציין שבאותו יום היה ריח שרוף בחדר שלי, אחרי שהרחתי את הריח הזה ישר כיביתי עת המחשב והריח נעלם. עכשיו המחשב פועל טוב מאוד ובלי בעיות פינגים.

מה אתם חושבים?

זה בעית ספק או טמפרטורה? אם זה טמפרטורה איזה רכיב חם לדעתכם? והאם יש דרך לקרר אותו? אם זה ספק אז אני ישר מחליף את נטוויז'ן הזבלים האלה.

תודה, אסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית פה סלט שלם.

ריח שרוף = משהו נשרף (ולא ייתפקד עוד).

בטוח שהיה ריח כזה? אולי זה בכלל הטוסטר מהמטבח? ::)

אם הספק היה נשרף לך - המחשב לא היה עולה בכלל.

ואם זה ספק - מה הקשר לספקית אינטרנט? למה להחליף אותה? :-X

אני מעביר לפורום "תמיכה טכנית" בתקווה שיעזרו לך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג זה הזמן במילישניות שלוקח למידע להגיע למקום מסויים ולחזור אליך.

פינג גבוה בכלל לא מצביע על בעיה במחשב אלא על עומס בתשתית האינטרנט שמקשרת בינך לבין הספקית שלך.

אם חלק כלשהו במחשב מקולקל זה לא אמור להשפיע בכלל על הפינגים שלך (בהנחה שהמחשב עדיין עובד כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...