Asus K53SD-SX067V - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus K53SD-SX067V

yan_ymar

Recommended Posts

[table][tr][td][table][tr][td] CPU‎[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel® i7 2670QM Processor, 2.2GHz, 6MB Cache,1066MHz FSB‎[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]‎ Memory‎[/td][/tr][/table][table][tr][td]8GB 1333MHz (2 x 4096MB), Up to 8 GB‎[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]‎ HD‎[/td][/tr][/table][table][tr][td]750GB (SATA) 7200rpm‎[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]‎ Display‎[/td][/tr][/table][table][tr][td]‎15.6'' 16:9 HD (1366x768) LED Backlight ‎[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]‎ GPU‎[/td][/tr][/table][table][tr][td]NVIDIA® GeForce® 610M with 2GB VRAM‎[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]

שלום רב, אני יודע

שהנושא הזה עולה הרבה מאוד בזמן האחרון, האם יש מחשב

נייד יותר מומלץ מזה במחיר שלו - 4290? למשחקים תודה

(בארץ)[/td][/tr][/table][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המחשב הזה היום (צפוי להגיע אליי בעוד מספר ימים)

לפי מה שהבנתי, הכרטיס מסך לא בדיוק אידיאלי למשחקים (לא בטוח באיזה רמה) אבל שאר המפרט מאוד חזק.

ההתלבטות הראשונית שלי הייתה בין הדגם הזה לבין ה GE620DX אבל בסוף החלטתי ללכת על חברה יותר ידועה

למרות שאני מקבל מפרט גיימינג יותר נחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המחשב הזה היום (צפוי להגיע אליי בעוד מספר ימים)

לפי מה שהבנתי, הכרטיס מסך לא בדיוק אידיאלי למשחקים (לא בטוח באיזה רמה) אבל שאר המפרט מאוד חזק.

ההתלבטות הראשונית שלי הייתה בין הדגם הזה לבין ה GE620DX אבל בסוף החלטתי ללכת על חברה יותר ידועה

למרות שאני מקבל מפרט גיימינג יותר נחות.

אני לא מבין גדול במחשבים, אבל בכרטיס מסך שלו כתוב 2gb לעומת מחשבים אחרים בתחום מחירים הזה שיש להם כרטיס 1gb,

האם זה לא אומר הרבה? חשוב לי שהוא יריצ משחקים ברמה הכי גבוה לעומת המחיר, האם יש מחשב יותר כדאי ממנו? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלמרות שזכרון הראם של הכרטיס גבוה, הוא עדיין כרטיס ממוצע.

כמו שאמרתי מקודם, התלבטתי בין המחשב הזה ל MSI GE620DX שמציע לך את הNvidia 555 2GB

שהוא יותר יעיל למשחקים, אבל בסוף החלטתי להתפשר על הכרטיס מסך ולקבל מוצר עם שם יותר מבטיח ובנוסף יותר ראם במחשב

(8 GB באסוס לעומת 6 בMSI)

בנוסף לעובדה שאני נהנה יותר לשחק משחקים במחשב הנייח שלי.

*דרך אגב, ניתן לשדרג את הMSI ל8 ג'יגה ראם אבל המחיר כבר מתקרב ל5,000 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שלמרות שזכרון הראם של הכרטיס גבוה, הוא עדיין כרטיס ממוצע.

כמו שאמרתי מקודם, התלבטתי בין המחשב הזה ל MSI GE620DX שמציע לך את הNvidia 555 2GB

שהוא יותר יעיל למשחקים, אבל בסוף החלטתי להתפשר על הכרטיס מסך ולקבל מוצר עם שם יותר מבטיח ובנוסף יותר ראם במחשב

(8 GB באסוס לעומת 6 בMSI)

בנוסף לעובדה שאני נהנה יותר לשחק משחקים במחשב הנייח שלי.

*דרך אגב, ניתן לשדרג את הMSI ל8 ג'יגה ראם אבל המחיר כבר מתקרב ל5,000 שקלים.

קצת מבובל, בתקציב 4-4.5 איזה חזק היית קונה למשחקים (לא רק משחקים כמובן)

מצד אחד יש מעבד i7 וכרטיס חלש יותר מצד שני i5 עם כרטיס חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בKSP

אני גם ראיתי אותו בסביבות ה4,500 עד שהגעתי אליהם.

דרך אגב, יש למישהו ביקורת על המחשב? אני עדיין מחכה ששלי יגיע.

yanymar- התברר לי שקשה מאוד להשיג מחשב גיימינג בתקציב כזה לכן העדפתי להתפשר על איכות הגיימינג וללכת על ביצועים בעבודה כללית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המחשב, אני עד עכשיו מתרשם ממנו מאוד לטובה.

חומרים טובים, מקלדת מלאה ונוחה, טאצ' פד מעולה והביצועים עד עכשיו היו מעולים.

עושה רושם של רכישה טובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...