מה עובר על IMDB? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עובר על IMDB?

Symbore

Recommended Posts

צר לי, לא ראיתי אותו. הטריילר די הרתיע אותי.

אתה יכול בבקשה להסביר איך עושים זאת?

אז בוא אני אגלה לך סוד קטן.

ספציפית בסרט הזה הטריילר לא משקף ולא מגלה כלום. ממליץ לך לראות, אתה תופתע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח הדיון אני גם משתמש כבר כמה שנים על מנת לקבל חוות דעת לפני שאני מבזבז את שעה וחצי שלי...

יש לי הצעה עבורך אני בדרך כלל מסתכל על הציון שלו ואז אם הוא גבוה מסתכל על נתון כמות המדרגים, אם מדובר על כמה אלפים ולא 1000 ומטה אז הסרט באמת הבטחה ולרוב טוב.

אם מדובר בכמה מאות אם ציון טוב אני פונה לסקציית הביקורות של הגולשים למטה. עובר על העמוד הראשון ומשם בין אם זה מהדירוגים או ביקורת או 2 שאהבתי את כותרת אני מחליט.

אותו הדבר לגבי ציונים לא גבוהים שסרטים טובים לפעמים מקבלים אז אני פונה לביקורות הגולשים.

אחוז פגיעה של הנאה מסרט בשיטה הזאת אצלי גובל ב-99.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

^

על זה נפתח הדיון שלמרות שאני בודק בדיוק לפי הקרטוריונים שלך, אני מגלה שלא משקפים את הציונים שלהם

עוד סרט חרא (אבל להגנתו הוא קיבל ציונים פשורים ב-IMDB וב-RT קטלו אותו) זה Immortals. גיבור מעצבן, סיפור משעמם אבל אחלה אפקטים ויש כמה קרבות טובים. סרט שמנסה להיות 300 ונכשל בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון הסבר ל"חור" בעלילה (ההתאהבות) הוא סוג של תיסמונת סטוקהולם https://en.wikipedia.org/wiki/Stockholm_syndrome

אני אישית ניגשתי לסרט בלי לדעת כלום מראש והוא ריתק אותי. חשבתי עליו הרבה אחרי שראיתי אותו. אני לא שופט אותך שלא אהבהת אותו וimmortals באמת חרא סרט. אם אתה רוצה סרט טוב (גם קצת קשה לעיכול): http://www.imdb.com/title/tt0364569/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מוזמן לא להגיב..

IMDB מתבסס על גולשים, כל סרט שנוצר אי פעם יתאים לחלק כלשהו מהאוכלוסיה. אני מתבסס על כך שב-IMDB יש נציגות לכל אותם חלקים של האוכלוסיה המערבית. במידה ובאמת סרט אחד לא היה תואם את הציפיות שלי אז מיילא אך בפועל איפשהו בשנתיים האחרונות 99% מהסרטים שיוצרו נעים על סולם אחד של חרא. מי יותר חרא ומי פחות חרא אבל בסופו של דבר: חרא.

אני מדבר על כך שכל סרט שהוליווד הוציאה בשנים האחרונות למעט בודדים, קיבל ציונים גבוהים יותר ממה שמגיע לו. אז מיילא הוליווד אבל מעצבן שהגולשים עצמם מתרגלים לחרא ומביאים לו ציונים טובים למרות שהסרטים גרועים. דוגמא מאתמול זה טין טין.. נו באמת..

הסרט במקרה הטוב ביותר יתאין לילדים קטנים שרק מחפשים דמויות מרצדות.. הסרט הזה בושה לשפילברג ולג'קסון וכל מי שהביא לו ציון שהוא גבוה יותר מ-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אחזור על עצמי בפעם ה-1000, זה הטעם של האנשים.

סבבה? טעם. זוכר את המשפט המעורפל הזה שאומר,

לא ניתן לדון בענייני טעם בצורה דטרמיניסטית?

תחשוב על זה, תניע את הגלגלים קצת ויהיה בסדר.

ובדיוק כמו שאני מוזמן לא להגיב, אתה מוזמן להכנס לעמודי הסרטים

ולדרג אותם לפי ראות עיניך.

אגב, בד"כ מופיע גם בדיוק כמה גולשים דירגו את הסרט,

כך שלפעמים ציון גבוה יכול לנבוע מזה שנכנסו 4 אנשים לדרג אותו,

ככמות האנשים שאהבו את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...