מי זה אלכס גרבוב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי זה אלכס גרבוב?

lev-27

Recommended Posts

אין לי מושג מי זה אלכס ועל אילו כתבות לב מדבר, אבל אולי כדאי שאתם תלמדו לקבל ביקורת? הרי אתם לא באמת מעדיפים שאנשים פשוט יעזבו במקום שיכתבו איך לדעתם אפשר לשפר את האתר, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מי זה אלכס ועל אילו כתבות לב מדבר, אבל אולי כדאי שאתם תלמדו לקבל ביקורת? הרי אתם לא באמת מעדיפים שאנשים פשוט יעזבו במקום שיכתבו איך לדעתם אפשר לשפר את האתר, נכון?

"המגעיל, פלצני, מתנשא וביקורתי" - זו ביקורת ראויה בעיניך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

אם בן אדם רוצה לתת ביקורת עניינית הוא תמיד מוזמן לעשות זאת בהודעה פרטית לאחראים, אנחנו תמיד שמחים להשתפר.

אני לא רואה פה ביקורת עניינית כשהמפרסם פותח ת'רד בפומבי, משתמש בשמות, מגדף ולסיום גם לא מביא כל דוגמה. זה לא ראוי ליחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אציין מספר דוגמאות

חדשה מהיום עכבר מלבני של לוגיטק:

לוג‘טק חושבת שהיא יודעת יותר טוב, מציגה עכבר מלבני

חברת לוג'יטק חושבת שהיא יודעת יותר טוב והיא אינה צריכה לדבוק באותה נוסחה ששרדה לאורך השנים

המשחקים של Wii U

כמובן שנינטנדו לא יכולה בלי גימיקים והיא מציעה גם בקר שליטה עצום בגודלו שיתלווה לקונסולה.

קונסולה עדיין לא ראתה אור יום וכבר החלטת שמדובר בגימיקים?

בתערוכת זכינו כבר לראות את הסוג-של קונסולה חדשה של נינטנדו U שהיא מעין גרסה משודרגת של קונסולת ה- שאמורה ליישר קו מבחינה טכנית עם קונסולות הדור הנוכחי.

המפרט הרשמי לא נחשף והחלטת שמדובר במעין שדרוג קליל?

נוקיה חושפת את סמארטפון הדגל שלה, הלומיה 900

נראה כמו לומיה 800 מגודל

מה מתכננת להציג אחרי תערוכת ה-CES?

אבל מה שיש לאפל להגיד כנראה חשוב מדי על מנת להיאמר בתערוכה. לכן, החברה מכנסת מסיבת עיתונאים שתערך לאחר התערוכה ובה תציג את מה שיש לה להציג.

על קצה המזלג.

מפריע לי שכל חדשה שאתה כותב ספוגה בביקורית אישית. זה בולט במיוחד בחדשות על מוצרים של . זה לא מקצועי ומאפיין רק אותך. אני לא מרגיש נימת ביקורת אישית בחדשות של כותבים אחרים.

"המגעיל, פלצני, מתנשא וביקורתי" - זו ביקורת ראויה בעיניך?

כתבתי על הסגנון, לא על בן אדם. אין לי שום דבר אישי נגדו. אני בכלל לא מכיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הציטוטים שהבאת הם פשוט נכונים.. זה לא עניין של ביקורת אישית, אלא דרך העבודה של אותה חברה.

אם כבר אתה יכול להגיד שאפל מתנשאת ושחצנית בזה שהם עובדים בצורה שונה לגמרי מכל השאר בענף השיווקי.

לגבי הנינטנדו - החברה פועלת עם מגוון השלטים העצום שלה - זה לא דבר חדש.. הוא רק תיאר שהיא עשתה עוד אחד.

לגבי השדרוג לגרסת U - אלו השמועות. להזכיר לך אלו שמועות היו על האייפון "5"? דיברו על זה שהוא יהיה הבן של אלוהים וכד'..

אני אישית לא מרגיש בנימה אישית בכתבות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לכולם להגיד/לבקר כתבים מהאתר, אבל LEV, למה זה כזה מפריע לך? אני לא נתקלתי במשהו כל כך קיצוני כמו שאתה אומר, למה לקחת את זה אישי כל כך? לא מרוצה מסגנון הכתיבה? פשוט תעבור לכותבים אחרים, לא חסר פה, זו דעתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה ברור - אין לנו שום בעייה עם ביקורת.

הבעייה היא הצורה בה ניסחת את ההודעה הראשונה. אם אמנם יש לך ביקורות ספציפיות אתה יותר ממוזמן לשלוח לנו הודעה בה אתה מסביר את

הבעייה שנתקלת בה. גם אנחנו בני אדם.

אם להתייחס ספציפית למה שרשמת כאן, יכול להיות שהדברים הוצגו בצורה שמשתמעת לשתי פנים מכיוון שאני לא בדיוק רואה למה התכוונת.

לוג‘טק חושבת שהיא יודעת יותר טוב, מציגה עכבר מלבני

אין כאן נימת זלזול בלוג'יטק אלא ביטוי לכך שהיא טוענת שהיא "ממציאה מחדש את הגלגל". יכול להיות שהיא צודקת ויכול להיות שלא.

בתערוכת זכינו כבר לראות את הסוג-של קונסולה חדשה של נינטנדו U שהיא מעין גרסה משודרגת של קונסולת ה- שאמורה ליישר קו מבחינה טכנית עם הדור הנוכחי.

המפרט הרשמי לא נחשף והחלטת שמדובר במעין שדרוג קליל?

שים לב למילה "אמורה". אף אחד לא החליט, אם כי העריך.

ואלה רק דוגמאות. אתה מוזמן להמשיך לתת ביקורת - בין אם על מנת שנגיע לביאור ובין אם שנגלה טעות אצלינו ונתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי האופן שבו הוא כותב את הכתבות שלו והצורה שתיארת גורמת לקורא להיות מרותק להמשך הכתבה והכותרות גורמות לך (לפחות לי) לרצות לקרוא את כל הכתבה.

אני אוהב לקרוא כתבות שלו וכל פעם מחכה לאחת חדשה. הדעה הזאת קיימת אצלי גם כלפי שאר הכתבים.

אני לא רוצה שבגלל בקורת (קיצונית) אחת תשנו את אופן הכתיבה, עד שזה יהפוך למהדורת חדשות (לרוב חסרת חיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך אתה יכול ליצור קשר דרך כאן: http://hwzone.co.il/?file=contactus או בהודעה פרטית.

הצורה שניסחת את ההודעה הראשונה לא מכבדת את הפורום וזה לא המקום לאמירות כאלה (במובן האישי ובמובן הכללי). יכולתה להסביר את דעותיך על הכתבות בצורה שונה (רגועה ולא תוקפנית) והיו מתייחסים עליך בצורה מכובדת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...