האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות?

natan805

Recommended Posts

תעשה לי טובה, כבר חקרתי טוב את הנושא :)

ישראכרט זו חברה ישראלית שמנפיקה כרטיסי אשראי, היא יכולה להנפיק Master Card, VISA שאלו כרטיסים בינלאומיים. בין היתר, יש להם את המותג הפרטי שמכובד אך ורק בארץ, וזאת מכיוון שבחו"ל אף אחד לא מכיר כרטיס "ישראכרט", יש להם 9/8 ספרות והשם הוא פשוט "ישראכרט" (יש גם "דיירקט" שזה כרטיס ללא מסגרת).

כרטיסי ישראכרט מהמותג הפרטי (שתקפים אך ורק בארץ, מכיוון שאף בית עסק בחו"ל לא מכיר את הכרטיסים האלו):

isracard%20pic128970669530668000.jpg

(רק 6 הכרטיסים האחרונים)

MasterCard (16 ספרות) שהונפק ע"י ישראכרט:

14065-5.jpg

זהב (מקדימה) = מאסטרקארד

כסף (מאחורה) = ישראכרט 9/8 ספרות

שים לב ללוגואים. הלוגו של ישראכרט הוא שני ריבועים אדומים וכחולים, והלוגו של MasterCard הוא שני עיגולים בצבע אדום וצהוב. דומה, כן :)

בנוסף, שים לב לסטיקר הבא של ישראכרט:

s_nf_16773_22200.jpg

הלוגואים שאתה רואה באמצע התמונה, מייצגים את הכרטיסים שהחברה מנפיקה:

א. בצד שמאל מנפיקים MasterCard

ב. בצד ימין מנפיקים VISA

ג. באמצע אתה תיראה את הלוגו של ישראכרט, המותג הפרטי (לוגו = 2 ריבועים בצבע כחול ואדום, כמו שאמרתי תקף אף ורק בארץ).

א' ו ב' (מאסטרקארד וויזה) אלו כרטיסים Worldwide שמכובדים כמעט ע"י כל בית עסק בעולם. כולל . לשני הכרטיסים האלו יש 2 גרסאות:

1. כרטיס מקומי - ניתן ל"גהץ" (להעביר את הכרטיס פיזית בבית עסק) אך ורק בארץ. אך כל קניה אינטרנטית (שכוללת CVV) תמיד תכובד.

2. כרטיס בינלאומי - ניתן ל"גהץ" את הכרטיס גם בארץ וגם פיזית בחו"ל (נניח אתה טס לארה"ב).

כרטיס מהמותג הפרטי של ישראכרט לעולם יהיה כרטיס מקומי. הוא לא יכובד לא באינטרנט ולא פיזית בשום בית עסק בחו"ל, מהסיבה הפשוטה שזהו מותג פרטי של ישראכרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.head-fi.org/t/470360/soundmagic-pl30-vs-pl50-in-bass-only

http://www.head-fi.org/t/486062/soundmagic-pl30-v-pl-50-shock

הבנתי מהאתרים הנ"ל שהpl30 וה pl50 בערך אותו איכות ואין ממש הבדל בינהם,נכון שלינק הראשון מדובר על הבאס אבל לא ראיתי מישהו שמציין.שהpl50 בהרבה יותר טוב,ודדוקא בלינק השני יש אנשים שטוענים שהpl30 יותר מספק אותם.

הבנתי נכון? כי אם כן או אולי אני אקנה את ה pl30 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אתה אוהב הרבה באס לך על ה- PL30 הן פחות מאוזנות מה- PL50 ועושות רע לחלק מהג'אנרים, ה- PL50 מאוזנות עם דגש על ה- Mid, הן טובות לכל הג'אנרים. בשורה התחתונה ה- PL50 טובות יותר בהפרש ניכר.

אתה סתם הולך סחור סחור, אני במקומך בלי שום קשר לאוזניות הייתי "פותח" לעצמי את האפשרות לקנות מחו"ל (אם זה כרטיס בינלאומי נטען+paypal או בכל דרך אחרת). אגב, יש גם כרטיסים בינלאומיים קמפוסכרט (חינמיים).

נחזור רגע לאוזניות, אתה רוצה לקנות את אותן האוזניות במחיר יותר מכפול בארץ ואתה אפילו לא יכול לדעת אם הן המקוריות או מזוייפות (כן לאור ההצלחה המטאורית של החברה הזו יש למוצריה זיופים). אני הייתי כבר מעדיף ללכת על אוזניות אחרות שמקום מוכר ואמין מציע אותן.

למען הסר ספק, MP4NATION הוא משווק מורשה של המוצרים באתר ומוכר גם דרך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי,הבנתי.

אני רק צריך להוציא כרטיס שכזה כי באמת בארץ הכל עולה אפילו יותר מכפול,מה שכן קצת מפחיד אותי לקנות מחו"ל גם בגלל האחריות וגם בגלל החשש שהמוצר יגיע .

בקשר לאוזניות אני ממש שונא את ה mid ואני מעדיף שלא יהיה עליו דגש אני לא מבין מה אנשים אוהבים את הmid הזה הוא לא צורם מידי באוזן? אצלי באקולייזר תמיד הוא על ההכי נמוך כמו למשל בc2 אני מוריד אותו ל -10 ,שהטרבל נמצא על +6 אז אם הmid של הpl30 פחות מודגש אז אני מעדיף אותו.

יותר חשוב לי באס טוב ואיכות.

ואגב קראתי באיזה פורום שהרבה אנשים טוענים שהcx300 לא משהו והם כמו פשוטות וזה עקב הזיופים הרבים,אתה ועוד הרבה מזלזלים בcx300 השאלה אם האוזניות שברשותכם מקוריות.

אני למשל מאד נהנה איתם (אבל לא עם הנגן c2 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה סוגי ,ואני יגיד כך,עד 500שח,לדעתי לא תמצא בארץ אוזניה יותר טובה מ-q350,

וזה בערכה זהירה,שבוע טוב לכולם.

מוסיף-קניתי אותה במזומן 270שח,ועוד אתה לדעתי תשמע הבדל גדול בסאונד עם הנגן c2,בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום שה-CX400 שלי מתפרקות כבר, אני גם חקרתי את הנושא ובסוף החלטתי לקנות SoundMAGIC E10/E30/PL50, לא רק בגלל הביקורות הטובות אלא גם מפני שיש כל כך הרבה חיקויים (כן גם באיביי ואפילו באמזון).

כשגיליתי שאני צריך כ"א בינ"ל, לא רציתי להתעסק עם הויזה הנטען אלא פשוט הזמנתי כרטיס ויזה חדש כשהייתי בסופר (הויזה של שופרסל - ויזה בינלאומית, שנה ראשונה חינם ו-11.8ש"ח לחודש לאחר מכן).

אם כבר יש לך כרטיס אשראי כלשהו, אתה יכול להזמין כרטיס נוסף בקלות (אפילו דרך האינטרנט), והקושי האמיתי זה לשלוט על ההוצאות אח"כ.

דרך אגב יש גם את כרטיס הויזה החדש "לאומי קארד FREE" שאין עליו תשלום חודשי בכלל (אבל אין גם מבצעים/מועדונים), וזה הרבה יותר שימושי מהויזה הנטען (ניתן לשלם בתשלומים, לא צריך להטעין).

בקשר לאחריות וכד', גם בארץ לא חסר חנויות שלא מכבדות אחריות או שלא מטפלות בבעיות כראוי. לפעימים אפילו עם עלות המשלוח בחזרה לחו"ל לטובת מימוש אחריות, מחיר המוצר נשאר יותר נמוך מאשר בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...