האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם האוזניות cx300 שנמכרות בזא"פ מקוריות?

natan805

Recommended Posts

סליחה שאני שואל: אבל אם יש לך אוזניות ב1600 ש"ח למה לך גם אוזניות פשוטות יותר?

אני חושש מאד לשלם בכרטיס דרך האינטרנט,ועוד שאני לא יודע אנגלית שוטפת ואם המוצר לא יגיע לא יהיה לי עם מי לדבר.

ואגב האוזניות שהצעת מתאימות לc2 שקניתי?

אם אתה מוכר חלק מהאוזניות שלך שלח לי בפרטי.

באוזניות שונות השמע הוא שונה, וכמובן יש את זה שאני לא מעוניין לקחת את ה- 535,

למשל לריצה (בד"כ לוקח אחת מ- Shure E3c/SoundMagic PL50/Etymotic ER-6i שברשותי). אני לא מוכר כרגע אף סט.

כל האוזניות שהוזכרו מתאימות ל- C2, אם תרצה להוציא קצת יותר מה- PL50, תקנה מגבר כמו ה- Fiio E5/E6.

אם אתה חושש לשים את כרטיס האשראי באינטרנט,קפוץ לסניף הדואר הקרוב ותוציא כרטיס ויזה נטען (הוא חד פעמי ואנונימי לחלוטין).

אני לא מכיר את האתר, אבל נראה ש-adiz כבר קנה משם (אשמח לקבל פידבק על האתר בעצמי כיוון שאני רוצה להזמין את האוזניות האלו בעצמי).

האתר שהמלצתי עליו מקבל כך שלא צריך להיות חשש מקניה אונליין בו (לא צריך להכניס כרטיס אשראי לאתר ויש את הגנת paypal), בנוסף הוא מאוד מומלץ ומוערך באופן כללי, משלוח לוקח בין שבוע ל-3 שבועות (תלוי כמה זמן החבילה תתקע במכס וכו').

יש קהילת משתמשים באתר (פורומים), שמנהל האתר (Raz) משתמש פעיל שם ועונה כמעט על כל שאלה/בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פעם ראשונה קונה מאתרים מחו"ל וסליחה על השאלות.

אני יכול לרשום להם פרטים בעיברית?

כגון

First name: נתן

Address line :תל אביב

פשוט יותר בטוח לי שאני לא אטעה.

ואיך אני יוצר קשר טלפוני עם השליח?עם החנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכניס פרטים מלאים (שם+ כתובת מלאה כולל מיקוד) באנגלית. קונה בסכום שלא עולה על 50$ (משלוח חינם, אם אתה מעוניין אתה יכול לפצל את הפריטים שאתה קונה). מחכה בין שבוע ל- 3 שבועות שיגיע (למשל לאחרונה הזמנתי מהם מוצר ולקח לו שבועיים להגיע). אם יש לך בעיה עם אנגלית, אני ממליץ למצוא מישהו שאין לו בעיה, יחסוך אי הבנות וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשלם להם בישראכרט או בדיירקט?

או שחייב visa ?

אני מצטער אם זה שאלה טיפשית פשוט ממש אין לי מושג בקניה מחו"ל ובקניה באשראי.{יש לי אשראי שאני לא משתמש אלא בשביל השכרת רכב}

ואגב כבר יום שלישי עבר, עדיין יש את המבצע? או שהאתר לא מעודכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מקבלים ישראכרט בינלאומי (Mastercard), למה אתה לא פותח חשבון ב- (אפשר להכניס כל כרטיס) ? הכי פשוט ובטוח. גם הויזה הנטען בינלאומי יכול להיות טוב.

לגבי סיום המבצע, תלוי באיזור זמן שהם מתחשבים בו (בד"כ של ארה"ב, כך שהמבצע כנראה ימשך לתוך יום רביעי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתוב לי על הכרטיס: valid only in israel

אז בטח אין מצב. :'(

כמה עולות ברמה של האוזניות הנ"ל בארץ?

את הpl50 בארץ מוכרים ב 500 ש"ח.שאין מצב שאני אקנה.

קניתי את הנגן c2 ואני חושב אולי שהוא לא תואם עם האוזניות cx300 כי ממש לא שומעים טוב.

לעומת זאת בנגן u10 אני שומע ב cx300 צליל בהרבה יותר נקי ואיכותי .

יש מצב שנגן לא מתאים לאוזניות?

כי לא יכל להיות שכולם מרוצים מהצליל של הc2 ורק אני ממש מאוכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף. כמה שהבנקים האלה אוהבים לבלבל.

המונח "Valid only in Israel" אומר שהכרטיס מקומי, כלומר שתוכל ל"גהץ" אותו פיזית בבית עסק רק בארץ. אם אתה תטוס ישירות לארה"ב נניח ותנסה לחייב אותו - זה לא יעבוד.

כל עוד יש לכרטיס 15/16 ספרות (אמקס, מאסטרקארד, ויזה) הוא מכובד ע"י . בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...