קו טלפון של 012 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קו טלפון של 012

nati086

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה להזמין קו טלפון נוסף לבית בשביל המכשיר פקס שלי ורציתי לדעת האם שווה לי להתחבר לקו טלפון של 012 בעלות של 10 ש"ח למשך 36 חודשים (עבור המתאם).

אני כרגע מקבל פקסים דרך השירות ONE MAIL של בזק שהוא גם בעלות של 10 ש"ח לכל חודש (אבל זה דמי מנוי שאף פעם לא נגמרים).

השימושים שלי בפקס לא גדולים אני שולח בממוצע 10 פקסים בחודש ומקבל בערך 3.

עכשיו רציתי לדעת האם יש איזה בעיה בשליחת הפקסים על קו טלפון VOIP?

האם יש עדיין את התופעה של קבלת דואר זבל בפקס שגומרת את כל הדפים והדיו?

והאם תיהיה לי בעיה שהספקית שלי היא 013? (כאילו חייב שגם הקו טלפון וגם הספק יהיה של אותה החברה)

תודה רבה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא קשר לפקס, ועם המון קשר לחשבון טלפון, אציין שיש לי חשבון שכזה ב012, ונתקלתי בחיובים מוזרים על שיחות - שהבנתי שקורים אצל כולם.

מסתבר שכשהקשר ניתק במהלך שיחה (מה שקורה מדי פעם - מדובר בחיבור על גבי האינטרנט בסך הכל) - ה"מונה" ממשיך לפעום.

אם התקשרת לסלולר, החיוב יהיה ל2 דקות נוספות בערך, ואם התקשרת לבזק - החיוב (כמו במקרה שלי) יכול להגיע ל3 שעות נוספות.

יכול להיות שהבעיה קיימת בכל ספקיות הVOIP ולא רק ב012. לא בדקתי.

012 אגב, מסכימים שיש בעיה ומחזירים את הכסף (אחרי הסברים ממושכים ורק כשאפשר לראות אותה בחשבון הטלפון בקלות כמובן. למשל - אחרי ניתוק שיחה הבן אדם מוציא שיחה נוספת לאותו מספר, ואז מופיעים בחשבון 2 חיובים ל2 שיחות לאותו מספר בזמנים חופפים...)

אבל הם לא מוכנים להגיד למה זה קורה, מה הם עושים כדי למנוע את זה, ומי נותן את הדין (באופן מפתיע :-) )

אני מדבר מעט, אבל דבר כזה מכפיל לי את החשבון (בתקופות שהאינטרנט מתנתק יותר מדי).

חשבתי שתרצה לדעת.

עופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עם קו טלפון שלהם כבר קרוב לשנתיים ולא נתקלתי בבעיה כזאת,הקו משמש אותנו לשיחות לנייחים בלבד ( תוכנית 3000 דקות) ולפעמים יש שיחות לנייד או לנייחים בח'ול ממש נדיר אבל תמיד אני עוקב אחרי החשבוניות וטפו טפו טפו בנתיים לא קרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...