כמה אוכל לקבל על המפרט הזה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אוכל לקבל על המפרט הזה

yoni_h

Recommended Posts

להלן המפרט:

מעבד: DualCore 64 X2, 2000 MHz (10 x 200) 3800+

לוח אם: Gigabyte GA-M55SLI-S4 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

זיכרון פנימי: 2X512MB + KINGSTON 2GB = 3GB

כרטיס מסך: NVIDIA 9400 GT (1024 MB)

דיסק קשיח: WDC WD2500KS-00MJB0 ATA Device (232 GB, IDE)

ספק כוח ומארז ג'נריים

כפי שאתם רואים, מדובר במחשב די ישן. בכל זאת, האם אוכל לקבל עליו משהו? אולי אפילו על חלקים ממנו? מה אתם אומרים?

למרות שהמחשב ברשותי כבר כמה שנים טובות, הוא עדיין מציג ביצועים טובים למדיי ועובד כמו ביום קנייתו. לא זכורות לי אי אלו בעיות איתו ואני לא חושב שתהיה איתו בעיה גם בשנים הקרובות.

יש טעם לפרסם אותו? ואיפה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון עולה נגיד 100 שקל, הכ. מסך 200. ומה עם כל השאר? (סתם שואל..)

הראייה שלך אינה נכונה. במידה ויש לך חומרה שהיא מדורות קודמים- מחירה בחנות (במידה והיא עדיין נמכרת)- אינו רלוונטי.

יש להשוות אל מול חומרה מודרנית, בעלת מאפיינים דומים. כלומר, כרטיס מסך חדש שעלותו היא 150-200 עדיין לרוב יהיה חזק ומתקדם יותר טכנולוגית מאשר-9400GT שלך מעבר לעובדה שככל הנראה אין לו כבר אחריות. הייתי מעריך שכרטיס כזה שווה כיום כ-75~ שקלים בלבד.

אני מסכים עם אורי- לדעתי מחירו של המחשב אמור להיות סביב ה-500 שקלים, בעיקר בגלל הכונן הקשיח ולוח-האם שהוא הרבה מעבר לבסיסי. אתה יכול לנסות למכור את המחשב בחלקים אך יכול להיות גם שתרויח פחות כי ברגע שתמכור רכיב קריטי אחד (כמו מעבד/לוח-אם/זכרון וכדומה), לא תוכל למכור את שאר החומרה בחלק אחד. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אחשוב לפרסם אותו שם, אבל לא עדיף במקום שיש קצת יותר התעניינות ויותר גולשים? נראה לי שלא הרבה רכישות התבצעו פה בפורום, תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...