מחפש מארז - מתלבט בין Lancool K60 לבין Fractal Design R3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז - מתלבט בין Lancool K60 לבין Fractal Design R3

FastJack

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות מארז חדש למערכת חדשה שאני אמור לקבל שבוע הבא.

כמו שרשום בכותרת אני מתלבט בין Lancool K60 לבין R3.

מאוד חשוב לי שקט, פילטרים וקלות ניקוי הפילטרים.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן, אתה פותח את הדלתות האלה ועם שואב אבק מנקה. אבל אתה צריך לעשות את זה לפני שזה נהיה ממש חסום אחרת זה ידרוש ממך לעשות ניקוי יותר יסודי (האבק כבר ממש נכנס פנימה) ולפרק את התושבת של המאווררים (4 ברגים, סתם עצבים).

תכלס, הכי טוב להחזיק כמה מיכלים של אוויר דחוס (או לקנות מדחס קטן) ופעם ב- חודש לתת לו שם תססס של איזה דקה והכל נקי כמו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון כן, אתה פותח את הדלתות האלה ועם שואב אבק מנקה. אבל אתה צריך לעשות את זה לפני שזה נהיה ממש חסום אחרת זה ידרוש ממך לעשות ניקוי יותר יסודי (האבק כבר ממש נכנס פנימה) ולפרק את התושבת של המאווררים (4 ברגים, סתם עצבים).

תכלס, הכי טוב להחזיק כמה מיכלים של אוויר דחוס (או לקנות מדחס קטן) ופעם ב- חודש לתת לו שם תססס של איזה דקה והכל נקי כמו חדש.

לפי מה שאתה מתאר זה די סיפור לנקות את זה.

אני בעיקרון מחפש מארז שאפשר לשלוף את הפילטרים שלו ולנקות אותם במים בברז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת עצמה מתפרקת עם 4 ברגים, המאוורר עצמו יושב עם קליפים כאלה שיוצאים בשניה ואז אתה יכול לשטוף את הפילטר. זה לא סיפור, אם כי עשו פטנט יותר נחמד במארז המתחרה שלהם ה- H2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת וקצת דחופה (אני מתכנן לקנות את הR3 היום)

בלוח אם שלי אין פינים של USB3 על הלוח אם (לFront panel) אלא רק יציאה של USB3 מאחור.

איך הכבל של הUSB3 של המארז מתחבר? דרך הפינים שעל הלוח אם או ע"י כבל שהולך עד החלק האחורי של הלוח אם?

הלוח אם שלי הוא: DZ68DB

עריכה:

בדקתי ואכן ישנו כבל שמתחבר ישירות לפינים על הלוח אם, ולצערי אין לי את הפינים האלה.

מה אפשר לעשות? ישנו כבל שממיר את החיבור של ה20 פין ליציאת USB3 רגילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...