חוק ניתוק זיקה, יחול על מכשיר שלא נמכר ברשתות אך נקנה בצורה פרטית? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק ניתוק זיקה, יחול על מכשיר שלא נמכר ברשתות אך נקנה בצורה פרטית?

liav12

Recommended Posts

פורום סלולר? :-X

אכן היה פה שינוי קטן באתר לאחר תקופה שלא ממש היתי כאן, מצטער על הטעות.

בכל מקרה, רק שאלתי אם כן, כי מלא אנשים בעבודה פשוט חפרו לי "יש לך מכשיר לא מסלקום אתה זכאי"! ובלה בלה..

רציתי לדעת ב 100% אם זה נכון או לא.

יש לי קבלה על המכשיר הוא נקנה מלפני שנתיים, זה משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה משנה, לכן שאלתי.

הזיכוי ניתן לשלוש שנים, ככה שבכל מקרה אם אתה זכאי לזיכוי כזה או אחר על המכשיר - הוא יהיה למשך שנה בלבד.

דבר שני, אם יש קבלה על שמך אתה אכן תהיה זכאי להחזר גם אם הוא לא נקנה מהחברה או מהארץ בכלל וזאת ע"פ המחיר שלו (כפי שמופיע בקבלה).

קח בחשבון שיש מדרגות כאלו ואחרות בכל מסלול שקובעות כמה תקבל ובאיזה תנאי. למשל, אם אתה סטודנט יכול להיות שבאורנג' יגידו לך שאתה צריך לדבר בכ-299 ש"ח כדי לקבל עליו 80 ש"ח זיכוי - לדוגמא.

אם מדברים תכל'ס אז כרגע באורנג' יש מסלולים קצת שונים שמספיק שאתה מראה להם מכשיר+קבלה הם נותנים לך "הנחה" או "החזר" קבוע על המכשיר שלך. בפלאפון זה נקבע אינדבדואלית לפי מכשיר ורף שימוש וכנ"ל בסלקום עד כמה שידוע לי.

אם החשבוניות שלך יוצאות עשרות שקלים בודדות - סביר להניח שלא תהיה זכאי לכלום. אם אתה משתמש בינוני\כבד סביר להניח שמשהו בטח מגיע לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כן. קודם כל יש אפשרות (לא מעודכן לגמרי במסלולים החדשים) שתוכל להוציא משהו יותר טוב ועל הדרך גם לקבל החזר כזה או אחר. שווה לך גם לעלות ברמת השימוש טיפה כדי לקבל החזר. אם היום אתה מדבר בכ-270 ש"ח שווה לקחת חבילה גדולה יותר, גם אם לא תנצל את כולה ולשלם נניח 299 כדי לקבל החזר שימוש של 100 ש"ח נניח. אתה עולה בכ-30 ש"ח ומקבל הנחה של 100 - חיסכון נטו של 70. תרים טלפון ותראה מה הכי כדאי לך. במקומך לא היתי מגביל עצמי לחברה כזו או אחרת - תבדוק בכל החברות לראות מה רף השימוש הנדרש ומה גובה ההחזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אתה תהיה זכיי רק לזמן שנישאר וזה שנה אני באורנג S2 המכשיר עלה לי 2900 ש"ח ואני מקבל חבילה של 500 דקות 500 SMS גלישה חופשית ב 180ש"ח והחזר של 100ש"ח ל 36 חודשים זה מספיק לי כי יותר דקות זה כבר 100ש"ח+ וזה פחות מישתלם לי כן שיש החזר אתה משלם פחות עם הייתי מוותר על ההחזר היתי יכול לקחת חבילה של 1500 1500 וגלישה חופשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 1200 דק'

1200 הודעות

גלישה 300 מגה (עלוב)

וזה במחיר של 210 ש"ח, עם כל מיני תוספות מסביב אני מגיע ל 240-270 כמו שאמרתי למעלה :P

שמעתי על מתחרים חדשים רמי לוי וכו', האם שווה לנצנץ שם בכלל?

שוב, תודה לעזרתכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...