שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש תאימות מלאה, אותה חומרה שיש במכשירים היקרים יותר (אם אני זוכר נכון סוני אמורים להוציא בקרוב סלולרי שמשתמש ב A8/A9 ו MALI 400).

נ.ב.

מי שרוצה TEGRA 2 יכול לקנות TouchPad ולעדכן אותו ל ICS, זה יוצא בסביבות ה 1500 שקל, מחיר לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה TEGRA 2 יכול לקנות TouchPad ולעדכן אותו ל ICS, זה יוצא בסביבות ה 1500 שקל, מחיר לא רע בכלל.

??? ::)

https://en.wikipedia.org/wiki/HP_TouchPad

S3 APQ8060,

Adreno 220 core

בהצלחה למצוא TOUCHPAD במחיר נורמלי.

פספסתי פעמיים את המכירות חיסול שלו... מאכזב אבל לא גרוע, יצאתי בכל מקרה עם טוב אחרי הBF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל ללכת על טאבלט 9.8 אינץ', קצת יותר יקר אבל לדעתי התמורה יותר גבוהה.

אחרי שעניין התאימות עכשיו לא מרתיע, עברתי לדבר הבא שמפריע לי, הרזלוציה בטאבלט הזה:

http://www.pandawill.com/onda-vi40-elite-version-tablet-pc-android-40-97-inch-ips-screen-8gb-1g-ram-hdmi-camera-p55175.html

זהה לזה שיש באורורה אבל הגודל של המסך יותר גדול, השאלה היא האם עקב זה איכות התמונה תיפגע בצורה רצינית? והאם זה יפגע בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקרוא לSOC הזה כפול ליבה בגלל שיש בו GPU וCPU זה כמו לקרוא לI3 משולש ליבה ולI5 מחומש ליבה.

קיצר חד - ליבה.

אל תבינו לא נכון, הזמנתי ELF שמבוסס על הA10, וכבר מת שיגיע - הלוואי שהוא כפול ליבה. - אבל כפול ליבה מריץ ICS עם 1GB ומסך 600X1024 בפחות מ600 ש"ח זה כבר רק באגדות נכון להיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כ"כ מה אתה חושב, אבל SOC זהו כמובן צ'יפ אחד ויחיד. ה Allwinner A10 הוא פיסת סיליקון אחד שמכילה 2 שבבים: מעבד מרכזי וכרטיס גראפי. הוא צ'יפ משולב כפול לכל דבר. אתה כנראה רגיל לשמוע "מעבד כפול ליבה" וכמובן שפה זה לא הדבר, אבל גם הוא לא מפורסם כאחד כזה.

כן, הכיתוב על הקופסא קצת מטעה - אבל כתוב בבירור Allwinner A10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOC - SYSTEM ON CHIP ולמעשה מכיל יותר מאשר 2 ליבות וממספר סוגים שונים. כולל את הזיכרון, את הGPU, הCPU ועוד מספר מעבדי משנה.

בכל זאת, לכנות אותו כפול ליבה זה בא ממגמה שיווקית, הכוונה במעבד כפול ליבה, היא שמדובר במעבד שכולל 2 יחידות עיבוד מרכזיות.

מה שמאד חסר כיום מבחינת מודעות של הצרכנים, זו ההבנה שTABLETים וסמארטפונים הם מכשירים שאופן יצירת הקונפיגורציה שלהם כבר הרבה יותר דומה לזה של מחשבים ממה שנראה לעין. מה הם בעצם? שילוב של SOC מסוים (אם כי לSOCים השונים יש המון ורסיות) בשילוב שאר החומרה שמשלימה את המכשיר כמו מסך מצלמות, זיכרון אכסון, רמקול, מיקרופון ומארז.

הSOC הוא שקובע את התאימות להכל, ועליו יקום וייפול מכשיר.

חשוב לעשות הפרדה בין המכשירים שמבוססים על SOCים סיניים זולים כמו הNOVOים, לבין SOCים כפולי ליבה כמו של הARCHOS שהוזכר קודם לבין דברים שמבוססים על 2 - זה בטאבלטים בעיקרון, אבל יש היררכיה ממש דומה בסלולרים. כל אחד מהסגמנטים הנ"ל מדבר על רמת ביצועים שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה כ"כ מה אתה חושב, אבל SOC זהו כמובן צ'יפ אחד ויחיד. ה Allwinner A10 הוא פיסת סיליקון אחד שמכילה 2 שבבים: מעבד מרכזי וכרטיס גראפי. הוא צ'יפ משולב כפול ליבה לכל דבר. אתה כנראה רגיל לשמוע "מעבד כפול ליבה" וכמובן שפה זה לא הדבר, אבל גם הוא לא מפורסם כאחד כזה.

כן, הכיתוב על הקופסא קצת מטעה - אבל כתוב בבירור Allwinner A10.

הכיתוב על הקופסה מאוד מטעה.

שרשום Dual A10 1.2GHZ חושבים שמתכוונים לשבב כפול ליבה של 1.2GHZ. אם מתכוונים למשהו אחר, שירשמו Dual chip, או שיפרטו CPU+GPU

יש בדבר הזה גם DSP, אז אם הם כבר רוצים ללכת עד הסוף, הם פשוט יכולים לרשום Triple וזהו, למה לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני שוקל ללכת על טאבלט 9.8 אינץ', קצת יותר יקר אבל לדעתי התמורה יותר גבוהה.

אחרי שעניין התאימות עכשיו לא מרתיע, עברתי לדבר הבא שמפריע לי, הרזלוציה בטאבלט הזה:

http://www.pandawill.com/onda-vi40-elite-version-tablet-pc-android-40-97-inch-ips-screen-8gb-1g-ram-hdmi-camera-p55175.html

זהה לזה שיש באורורה אבל הגודל של המסך יותר גדול, השאלה היא האם עקב זה איכות התמונה תיפגע בצורה רצינית? והאם זה יפגע בביצועים?

מקפיץ ומוסיף שאלה, בחלק מהטאבלטים מצויין מסך ובחלק מסך שמיוצר על ידי היטאצ'י, מישהו יודע מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל?

1. = יצרן לא ידוע

2. = יצרן ידוע

מה זה אומר בפועל? לך תדע... אתה לא יודע מי יצר את הראשון

מה ההבדל בפועל? יש חברות שמיצרות מוצרים יותר טובים מאחרים, לי יש מכשיר עם של שזה היה נקודת המכירה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...