שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מחפש לאיזה שהוא פרויקט שבשבילו אצטרך תמיכה באודיו, סריאל(RS232) ואולי בעתיד גם עוד יציאת ווידאו.

הנובו נראה אופציה לא רעה בכלל. תודה.

אפשר לדעת מה בדיוק? חשבתי לאחרונה להשתמש בטאבלט אנדרויד בשילוב עם Arduino, ואודיו, ו RS232 אני גם כן צריך. מצאת משהו שמתאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי להחליף את הסטרימר שיש לי עכשיו(SB3) במשהו שגם יתמוך באודיו ברזולוציה גבוהה יותר(ומכאן הצורך ביואסבי אודיו וקרנל מודרני) וגם יתן לי לשלוט בצורה זו או אחרת בשאר חלקי המערכת(עם RS232/Arduino) בעתיד.

התכנון הוא גם להשתמש בממשק טאצ' כדי לבחור , וגם בממשק מרוחק כולשהו.

ולא, עוד לא מצאתי משהו שאני בטוח שעונה על הדרישות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מחפש לקנות טאבלט זול בשביל מטרה אחת בלבד - לשמוע מוזיקה דרך הרשת הביתית שנמצאת על מחשב אחר בבית. יש לי מגבר ורמקולים ואני רוצה להשתמש בטאבלט כנגן עם interface כדי שאני אוכל לבחור את המוזיקה מבלי לרוץ לחדר של המחשב כל הזמן. לא אכפת לי רזולוציה, גלישה סרטים או כל דבר כזה.

בהתאם לזה - מה הייתם ממליצים לקנות כאשר גם יד שניה זו אופציה אבל אני לא כלכך יודע איזה רכיב חומרה או קושחה אני צריך לבדוק כדי לוודא שהמוזיקה תרוץ חלק ולא תיתקע...

המון תודה,

אריק

נ.ב - יש את הדגם הזה http://dealhayom.buy2.co.il/m-Main/DailyDeal/Index/8d4962da-9602-464b-8d41-6db757465abf?referrer=mailchimp&details=show&utm_source=BUY2+-+DH&utm_campaign=64161991bd-DH_-_Buy2_Bariba-all-only_DH_15_04_2012&utm_medium=email

בקופון בשבע השעות הקרובות.... שווה לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חשובה לך האייכות סאונד- (אפשר לקנות אפילו את הדגם הראשון ב-1000 יד"ש בערך) משורשר עם כבל LOD למגבר.

אם פחות חשובה האייכות סאונד, כל כגון הנובו אוארה יעשה את העבודה בחיבור עם כבל של מיני PL משתי צדדיו.

לחילופין, אם אתה סה"כ מחפש סוג של סטרימר, אתה יכול גם לקחת אייפוד טאץ' עם כבל LOD ולסיים סיפור. ההבדל בין האייפוד טאץ' לאייפד הוא בגודל מסך ובמחיר. יחד עם זה תמיד אפשר לחבר סמארטפון ישן וגם בו להשתמש כסטרימר מוזיקה (אך שוב, ראה מה ציינתי על אנדרואידי וחיבור מיני PL למגבר).

אל תקנה את מה שמוכרים באתר שהבאת כי מדובר במכשיר מדבקה מיושן שלא שווה את המחיר הנוכחי שלו ובטח ובטח לא המחיר הקודם שלו. האוארה הרבה יותר משתלם וטוב ממנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מנסה להחיות את הת'רד מעט...

אני מחפש באמת טאבלט זול אבל לא חלש ומבוסס לתאימות מקסימלית.

בעקבות המלצה - האם ה-Ainol Novo 7 Mars ב~120$ הוא המומלץ/משתלם ביותר לדעתכם?

יוצא 450 ש"ח כולל משלוח (ללא מע"מ אני מקווה) עם רזולוציה גבוהה, הרבה RAM ומעבד .

* מישהו יודע כמה הוא שוקל?

* יש חלופות עדיפות במחיר הזה (או פחות)?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...