לא נכנס לחשבון שלי בג'ימייל-SGS2 חדש - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא נכנס לחשבון שלי בג'ימייל-SGS2 חדש

xtract1

Recommended Posts

רכשתי SGS2 חדש סוף סוף ואני לא יכול ליצור (או להיכנס יותר נכון) ולסנכרן אותו עם החשבון שלי בג'ימייל הוא כל הזמן רושם שהסיסמא או היוזר לא תואמים. יכול להיות שזה בגלל האבטחה הכפולה של ג'ימייל שנהוגה עכשיו? עם אותם משתמש וסיסמא אני נכנס דרך המחשב ללא בעיה - בדקתי הרגע.

בכל מקרה, יכול להיות שזה כי אותו חשבון פעיל במכשיר הישן שלי? אם כן מה צריך לעשות? למחוק הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עשיתי את זה. נכנסתי לג'ימייל כאתר ולא דרך האפליקציה ואז הוא דרש את קוד האימות, שלח לי אותו למכשיר, הכנסתי והכל בסדר ,יכולתי להכנס לתיבת הג'ימייל שלי דרך האתר (ולא אפליקציה). אבל שחזרתי אחורה וניסיתי להירשם לסנכרון עם החשבון שלי - הוא עדיין טוען שהשם משתמש או הסיסמא לא נכונים או תואמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

if you're using an Android phone, it may take up to 30 mins to get asked for the new password.

From: http://www.google.com/support/accounts/bin/static.py?page=guide.cs&guide=1056283&topic=1056287

[-] device hasn't prompted for application-specific password

Android devices can take up to 30 minutes after you turn on 2-step verification before prompting you for an application-specific password.

או בקיצור, חכה חצי שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נכנסתי לחשבון שלי בג'ימייל דרך המחשב וביטלתי את האימות של שני השלבים והכל עבד.

אם אני רוצה להחזיר את זה איך אני יכול לגרום לכך שלא תהיה בעיה בנוגע למכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני הפעלתי את האישור הדו שלבי (במחשב), היה כתוב שיש צורך להוריד למכשיר האנדרואיד שנקרא Authenticator.

הוא יוצר בכל הפעלה שלו קוד זמני ל30 שניות (או 60, לא זוכר...) שאותו נדרש להכניס כשאתה צריך עוד קוד זיהוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...