האם יש כזה דבר רמקולים ללא חוטים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש כזה דבר רמקולים ללא חוטים?

Aner

Recommended Posts

ישנן המלצות כיצד להעביר את החוטים ככה שכמה שאפשר שלא יבלטו ויכערו?

מה עושים לדוגמא עם הרמקולים של קריאטיב, האינספייר 4.1, החוטים שלהם הרי שחורים...(חוטים שחורים על רקע קיר לבן)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש דבר כזה אוזניה\אוזניות שמחובר אליהן מיקרופון וזה אלחוטי? כאילו לא כמו בטלויזיה שיש להם את הכופסא המגעילה הזו בגב.. רק אוזניה שמחובר אליה מיקרופון ושניהם אלחוטיים .. ושמתחברים למחשב... זה החלום שלי.. [טוב נסחפתי חחח אני לא משחק במחשב אבל זה נחמד! אני מוכן לשלם אפילו 300 שקל רק לאוזניה + מיקרופון...] יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שבארץ יש אני בטוח במיליון אחוז!

אני גם ראיתי באיזה חנות אבל אני לא ממש זוכר

(מה כל כך מיוחד?!?)

שלא צריך להסחב עם האוזניות... ושיש אוזניה שאפשר לחבר למחשב וללכת לישון איזה ולא להסתבך בלילה עם החוטים....

אה ראיתי שלסלקום יש עכשיו משהו ... אבל אין משהו שהוא בשתי האוזניים? ואם אין אז האוזניה של סלקום גם למחשב?

ואני יודע שיש בארץ אבל האוזניות מגיעות עם קופסא מגעילה שצריך לסחוב או שאוזניות כאלה ע-נ-ק-י-ו-ת ומכוערות ..

בבקשה שמישהו ימצא לי אני אעשה הכול! ה-כ-ו-ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן המלצות כיצד להעביר את החוטים ככה שכמה שאפשר שלא יבלטו ויכערו?

מה עושים לדוגמא עם הרמקולים של קריאטיב, האינספייר 4.1, החוטים שלהם הרי שחורים...(חוטים שחורים על רקע קיר לבן)?

-תחליף לחוטים לבנים.

-תדביק עם דבק חם את החוטים על הקיר למעלה בקצה הזוית.

לנושא התראד: אני יודע שיש רמקולים אלחוטיים בארץ , העיקרון בהם הוא: משדר אותות לרמקולים, רמקולים אלחוטיים המונעים ע"י לכל . עולה בערך כ200-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניה של היא לאוזן אחת (ממתי שומעים בפלאפון בסטריאו?!) והיא מותאמת אך ורק לפלאפונים שהיא מוכרת או לדגמים מקבילים של חברות אחרות. לא סביר שזה יעבוד על מחשב אבל זה לא משהו שיצא לי לבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...